Dla kogo ten warsztat?

Zastanawiasz się czasami, co jeszcze można zrobić, by zdążyć z tymi wszystkimi domowymi i służbowymi zadaniami, by mieć poczucie, że „daję radę” i na dodatek nie „paść na nos”? Jak to zrobić, by uporać się z obowiązkami, które niesie życie i mieć czas na przyjemności? Być może czytasz na ten temat blogowe artykuły, być może byłaś na szkoleniu z zarządzania czasem, albo zrobiłaś jeden z dostępnych kursów on-line, a może, jak ja, stosujesz kilka sprawdzonych technik. Czy wiesz, że badania dowodzą, że poznając i stosując techniki zarządzania zadaniami można zaoszczędzić od 15 do 20% czasu w ciągu dnia? To niezły zysk, prawda? Ja zrobiłam jeszcze coś, co dało mi więcej korzyści, a teraz dzielę się tym z Tobą.

To warsztat dla kobiet które:

 • chcą podejmować decyzje i dokonywać wyborów w zgodzie ze sobą

 • chcą mieć więcej siły na kolejne wyzwania

 • lubią działać i mieć poczucie skuteczności, osiągać swoje cele, realizować swoje marzenia

  ale też …:

 • czują, że czasami brakuje im siły 

 • niekiedy mają poczucie spadku motywacji do działania lub brakuje im motywacji

 • zastanawiają się na tym, jak być bardziej efektywną i  potrzebują narzędzi do tego, by działać skuteczniej

 • szukają lepszych sposobów działania

 • utknęły w błędym kole obowiązków i szukają sposobu na siebie, na znalezienie chęci do działania

   

  Zbliża się WIOSNA. To dobry czas na to, by zrobić coś więcej niż noworoczne postanowienia. Warto wyposażyć się w narzędzia, które pomogą nam w codziennym życiu i zbliżą nas do upragnionych celów.

Posłuchaj, co zyskujesz i dlaczego warto wziąć udział w tym kursie

W jaki sposób pracujemy? 3 etapy odkrywania sekretów kobiecego zarządzania własną energią:

1. ODNAWIANIE

Podczas tej lekcji dowiesz się skąd czerpać życiową siłę do działania i jak o nią dbać oraz wykonasz dwa praktyczne ćwiczenia, które pomogą Ci podjąć niejedno wyzwanie.

2. DECYDOWANIE

W drugiej sesji to dowiesz się, jak podejmowanie decyzji wiąże się z energią i jak dokonywać satysfakcjonujących Cię wyborów. Otrzymasz do wykonania ćwiczenie, które wyzwoli nowy potencjał w rozwiązywaniu twoich problemów i podejmowaniu życiowych decyzji.

3. TWORZENIE

W trzeciej lekcji poznasz sprawdzoną strategię skutecznego działania. Tak, brzmi to trochę biznesowo :-) Twoje wyzwanie  jednak wymaga planu :-) Wykonasz ćwiczenie, które pozwoli Ci z lekkością przystąpić do wybranego przez Ciebie trudnego zadania i dowiesz się, co Tobą kieruje w Twoich wyborach oraz nauczysz się tym kierować tak, by mieć siłę do działania. Już zawsze :-)

Kim jestem?

Jestem Gosia Kamińska i mam mnóstwo siły na codzienne i niecodzienne wyzwania. Jak to zrobiłam?  Właśnie o tym jest ten kurs. 
Od 15 lat prowadzę szkolenia i warsztaty w biznesie i dbam o efektywność przedsiębiorstw i ich pracowników. W 2016 roku otworzyłam Dom Relacji, w którym inspiruję kobiety do działania, do budowania poczucia swojej wartości i bycia sobą. Kieruję się hasłem: „Zacznij od siebie”.

Tylko Ty silna i świadoma swoich mocnych stron możesz budować autentyczne relacje ze swoimi bliskimi. 

Ile to kosztuje i kiedy start?

 

Twoja inwestycja w siebie to 99 zł 

 

W cenie:

 • trzy lekcje teoretyczne z ćwiczeniami - video,  pdf-y
 • wsparcie merytoryczne i motywacyjne na grupie na FB
 • nieograniczony dostęp do kursu

START kursu po dokonaniu opłaty. Po zapisie otrzymasz mail organizacyjny z numerem konta.

Po zakupieniu biletu, opłaceniu kursu otrzymasz ode mnie login i hasło dostępu do platformy kursu.

Co mówią o mnie inni?

Spokój, ciepło, harmonia, przestrzeń na osobiste refleksje. Takie mam skojarzenia po kursie Małgosi "Jak mieć więcej siły do działania, czyli o kobiecym zarządzaniu życiową energią". Rzadko kiedy mam takie odczucia, kiedy kończę kurs on-line. Lubię czuć bliskość osoby, z którą współpracuję, a osiągnięcie takiego efektu nie jest łatwe kiedy pracuje się z nieznajomymi osobami przez Internet. Gosi się to udało bezbłędnie. Co więcej, komplet materiałów jest po prostu pięknie przygotowany. Z dbałością i z sercem. A głos prowadzącej we wszystkich nagraniach pozwala odciąć się od trosk i zagłębić w sobie. Dla mnie mistrzostwo. Polecam bez chwili wahania.

Katarzyna Żbikowska, Project Managerka

Jakiś czas temu poznałam Małgosię na warsztatach. Od tej chwili można powiedzieć, że jest dla mnie manufakturą inspiracji. Zaczęłam zgłębiać tematy związane z rozwojem osobistym a nigdy bym siebie o to nie podejrzewała :) Jestem zafascynowana! :)

Paulina Ruta, Orange Polska 

"Warsztaty z Gosią podarowały mi wolność myśli, polecam Ją osobom, które nie wiedzą czego chcą, szukają swojej drogi :)"

Anna Piotrowska, Oczami Anny 

"Dom Relacji to właściwy adres do rozpoznania swojej drogi i ładowania wewnętrznych akumulatorów."

Alicja Wolska

CHCĘ MIEĆ WIĘCEJ SIŁY

CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO KURSU


Dom Relacji © 2016