Cała ludzka wiedza ma wartość tylko wtedy, gdy może nami pokierować w praktycznym DZIAŁANIU.

Epikur


DIETETYCZNA GRUPA WSPARCIA online

Chcesz zmienić swój sposób odżywiania - na zdrowszy, bardziej świadomy, indywidualnie dostosowany do Ciebie?

Chcesz mieć więcej energii na co dzień, pozbyć się paru zbędnych kilogramów, nie czuć 'słodkiego i kawowego przymusu', nie marznąć co chwilę... no po prostu dobrze się czuć?!

Brakuje Ci pomysłów na zdrowe, urozmaicone i - przede wszystkim - pyszne posiłki?

Czujesz, że sama/sam nie dajesz rady, motywacja siada, rodzina i znajomi nie do końca Cię wspierają w Twoich działaniach?

No właśnie – chcesz wreszcie DZIAŁAĆ i widzieć realne efekty, a nie tylko pochłaniać kolejne książki i mądre artykuły o zdrowym odżywianiu?!

 

MAM DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE!

To Dietetyczna Grupa Wsparcia Online, która rusza już w pierwszych miesiącach Nowego – 2018 – Roku!

Jak będą wyglądać nasze Wspierające Działania?

grupa będzie liczyła 4 osoby (plus ja – Babka Lekarska – czuwająca nad całością i w razie potrzeby dzieląca się radą, wiedzą, doświadczeniem)

będziemy spotykać się online raz w tygodniu, przez 1,5 miesiąca (a zatem 6 spotkań) na ok. 1-1,5 godziny

zaczniemy od ustalenia konkretnych celów naszych działań – odpowiesz sobie na pytanie co chcę osiągnąć, do kiedy, jak chcę się czuć, jak wyglądać?

wybierzesz działania, które doprowadzą Cię do tego celu – pomogę Ci w tym moją wiedzą i doświadczeniem, ale możesz poprosić o radę czy wsparcie również innych członków grupy

dostaniesz ode mnie narzędzia, ‘mapy działań’ oraz PDFy z najważniejszymi informacjami, które pomogą Ci działać efektywnie i w zgodzie ze sobą – wszystkie materiały dostosuję do potrzeb grupy, bo będzie na tyle kameralna, że będę mogła odpowiedzieć na wszystkie głosy

będziesz działać i w swoim tempie wprowadzać zmiany do swojego stylu życia i sposobu odżywiania, a dzięki wsparciu grupy poczujesz energię, szybko widoczne efekty, dostaniesz wsparcie, ale dasz je również innym (a to bardzo budujące i dające poczucie Mocy i Sprawczości działanie!)

Ja również będę pracować razem z Tobą i pozostałymi członkami grupy

W transmisjach video będę dzielić się swoimi sukcesami i wpadkami (bo nawet dietetycy je zaliczają ;)), będę Cię inspirować, ale też odpowiadać na wszystkie pytania, jakie się pojawią, a których nie będzie czasu omawiać na cotygodniowych spotkaniach – więc odsłuchasz je sobie na spokojnie :)

Tak, to będzie 1,5 miesiąca pełne Mocy i Znakomitych Efektów!

Poczujesz, że możesz działać, że małymi, dobrze rozplanowanymi krokami dasz radę zmienić swoje żywieniowe przyzwyczajenia na lepsze! Zobaczysz jaką moc ma grupa i że zdrowe, zgodne z Twoimi predyspozycjami odżywianie to nie żadna czarna magia, tylko naprawdę proste i wcale nie takie czasochłonne nawyki, które wprowadzisz w swoje życie raz dwa :) Uzdrowisz się przez gotowanie, w dodatku całkiem smaczne i kolorowe!


Motywacja nie bierze się z namysłu. RODZI SIĘ W DZIAŁANIU. Jedna mała zrealizowana rzecz prowadzi do kolejnej.

Maja ‘Santi’ Niestrój


Kim jestem?

Nazywam się Karolina Kochanowska – Piekarska i jako Babka Lekarska uzdrawiam przez gotowanie. Kilka lat temu przekonałam się na sobie samej jakie efekty może przynieść zmiana sposobu odżywiania i stylu życia oparta na zasadach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Teraz dzielę się tą wiedzą i doświadczeniami z innymi. Pokazuję jak dzięki niewielkim nawet zmianom w diecie i codziennych przyzwyczajeniach możesz poczuć się lepiej, mieć więcej energii, pozbyć się wielu dolegliwości i zbędnych kilogramów. A przy tym czerpać prawdziwą przyjemność z jedzenia i gotowania!

To wszystko – oraz swoją pasję i energię – przekażę Ci również podczas naszej pracy w Dietetycznej Grupie Wsparcia online. Dzięki temu zobaczysz, że przez te parę tygodni naprawdę możesz pójść do przodu i na własnej skórze poczuć pozytywne efekty tego ‘skoku’ :)