4 kroki do świetnej książki eksperckiej

Marzy ci się napisanie książki, ale nie wiesz, czy potrafisz?  

Obejrzyj serię nagrań video, które dla Ciebie przygotowałam. Dowiesz się, jak powstaje książka i zobaczysz, że nie taki wilk straszny, jak go malują.

Jak powstaje książka ekspercka?

W serii czterech nagrań video wyjaśniam krok po kroku, jak wygląda proces powstawania książki eksperckiej. Czym jest książka ekspercka? To książka, którą piszesz na bazie tego, na czym się znasz najlepiej i w czym jesteśmy ekspertką. I nie myślę tu o nudnym poradniku, jakich setki w księgarniach. Myślę o książce, która pokazuje Twoje wartości, Twoją metodę pracy i Twoje rozwiązania przeróżnych - życiowych, zawodowych, rozwojowych, rodzinnych - problemów czytelników.

To może być książka non-fiction opisująca Twoje podróże i wnioski z nich płynące, książka na temat konkretnego stylu życia, jaki prowadzisz (nomadyczny, wegański, biznesowy) albo książka dotycząca Twojej pracy i zagadnień, z jakimi mierzysz się na co dzień z Twoimi klientami.

* Wszystkie nagrania to autorskie materiały stworzone na podstawie mojej pracy z odważnymi kobietami, które spełniły swoje marzenie i postanowiły napisać swoją książkę.


Zobacz, co o pracy ze mną mówią moje klientki

Anna Protas

annaprotas.pl

Dzięki Edycie myślenie o książce zamieniłam w działanie. Zbudowałam strukturę książki. Mam spis treści i pierwsze teksty. Mam nawet tytuł! Wiem jak ją wydam i co będzie czuł czytelnik, gdy weźmie ją do ręki. Dzięki Edycie i grupie mastermind, którą stworzyła, weszłam w czynny proces pisania książki.

Kaśka Żbikowska

digitalgirls.pl

Największym wyróżnikiem współpracy z Edytą jest jej patrzenie na pisaną przeze mnie książkę jak na wielopłaszczyznowy projekt. W absolutnie unikalny sposób łączy kreatywne techniki pisarskie budzące pokłady mojej wyobraźni z usystematyzowanym i zorganizowanym podejściem projektowym.

Barbara Dudzik

latajacylogopeda.pl

Od naszej pierwszej rozmowy wiedziałam, że takiej mentorki potrzebuję. Rozumiała i potrafiła rozwiać moje wątpliwości. Zadziwiała mnie spostrzeżeniami, potrafiła mi pokazać z innej perspektywy to, co wydawało mi się przemyślane przeze mnie na sto sposobów.


Krok 1


Krok 2


Krok 3


Krok 4


Bonus - na dobry nastrój


Edyta Niewińska, pisarka, mentorka

Jestem pisarką, autorką dwóch powieści "Kosowo" i "Levante" oraz mentorką kobiet piszących książki eksperckie. Jestem certyfikowaną trenerką NGO, wykładałam na uniwersytetach, pracuję w formule edukacji pozaformalnej.

Pracuję z coachkami, trenerkami, ekspertkami, edukatorkami i blogerkami. 

Z moją pomocą powstają książki, które rozwiązują problemy czytelników, pokazując zarazem świat i wartości ich autorek.

Z moimi klientkami pracuję podczas warsztatów online, w grupach mastermind oraz podczas mentoringowych sesji indywidualnych. 


Warsztaty online

Spełnij swoje marzenie o napisaniu książki eksperckiej i poczuj, jak to jest, trzymać w ręku swoją pierwszą, prawdziwą książkę!

 

Warsztaty "Twoja książka w dwa miesiące" już w kwietniu 2018!