BIZNES ONLINE - 3 KROKI NA START

UZYSKAJ DOSTĘP DO BEZPŁATNEJ SERII WIDEO

Potrzebujesz jedynie 3 prostych kroków, aby wystartować z biznesem online.

Nie musisz mieć perfekcyjnie dopieszczonej strony www. Nie musisz mieć tysiąca fanów na Facebooku. To czego potrzebujesz, aby zacząć budować zaangażowaną społeczność wokół swojego biznesu to nastawienie na TAK i chęć do działania. Masz to? Świetnie.

Przygotowałam dla Ciebie serię nagrań wideo, w której pokazuję krok po kroku jak wkroczyć w świat online. 

KROK 1

STWÓRZ DOSKONAŁY LEAD MAGNET, CZYLI PREZENT DO POBRANIA

Aby zacząć budować listę mailingową musisz dać coś w zamian. Stworzyć wartościowy PREZENT DO POBRANIA. Wtedy znajdą się chętni, aby przesłać Ci swój adres e-mail. A to pierwszy krok do zbudowania trwałej relacji. W kroku nr 1 podpowiadam jak stworzyć doskonały prezent do pobrania.  

KROK 2

STWÓRZ PROSTĄ STRONĘ LĄDOWANIA Z OKIENKIEM DO ZAPISU

Potrzebujesz stworzyć PROSTĄ STRONĘ LĄDOWANIA z okienkiem do zapisu. Taką jak ta. Wcale nie musisz jej budować na WordPressie. Możesz skorzystać z bezpłatnego szablonu, który oferuje system do newsletterów MailerLite. W kroku nr 2 pokażę Ci krok po kroku jak zrobić taką prostą stronę lądowania i okienko do zapisu.

KROK 3

RUSZ Z NEWSLETTEREM I POŁĄCZ WSZYSTKIE ELEMENTY

I wreszcie potrzebujesz uruchomić NEWSLETTER, aby osoby, które się zapiszą na Twoją listę, otrzymały obiecany PREZENT i abyś mogła pozostać z nimi w kontakcie. Zaprojektujesz też plakat, który przekierowywać będzie do Twojej strony lądowania. W kroku nr 3 pokażę Ci jak połączyć te wszystkie elementy. 

 

I TO TYLE, MOŻESZ ZACZYNAĆ! 


Celina Fit

Zostań artystką swojego życia, freelancerka, www.celinafit.pl

Serdecznie polecam współpracę z Kamilą! Dzięki niej nie tylko zrobiłam swoją stronę, ale zyskałam o wiele więcej. Poznałam swój archetyp marki, na którym buduję swoją identyfikację wizualną i uczę się docierać do swoich odbiorców. Kamila jasno i cierpliwie tłumaczy różne technologiczne zagwostki. I okazuje się, że nie jest to wcale skomplikowane. Podobnie z szukaniem swojej SuperMocy - pracuje się na miękkiej, wrażliwej materii, a jednocześnie otrzymujesz  konkretną strategię i narzędzia, jak to przekształcić w produkt. Dodatkowy bonus to tony pozytywnej energii i motywacji, która płynie od Ikimasy. Ona wierzy w nas, kobiety i nastawiona jest na działanie i efekt, więc kurs u niej to nie będzie spijaniem pianki z kawy, chociaż tej na pewno nie zabraknie.

Agnieszka Głuszczyńska

Alchemia Tańca i Coachingu, coach, trener, mentor, www.alchemiatanca.pl

Od lat pracuję jako coach i mentor i dotąd byłam przyzwyczajona do sesji indywidualnych z klientami. Myślałam, że nie ma innej możliwości. Jeśli jesteś coachem lub trenerem - bezpośredni kontakt z klientem jest po prostu wpisany w Twoją działalność. Dopiero udział w Szkole Cyfrowych Nomadek sprawił, że zmieniłam zdanie. Przez całe wakacje pracowałam zdalnie - umawiając się na sesje on-line lub telefonicznie, jednocześnie wypoczywając na łonie natury. Teraz już nie wyobrażam sobie, że mogłabym zrezygnować z pracy on-line. Śmiało mogę mówić o sobie, że jestem cyfrową nomadką. 

 

Małgorzata Kamińska

Dom Relacji, właściciel, www.domrelacji.pl

Jeśli wierzyć, że wszystko ma swój czas i że nie ma przypadków, to ja spotkałam Kamilę we właściwym czasie. Udział w Szkole Cyfrowych Nomadek  był strzałem w 10. Dostałam skondensowaną, dobrze poukładaną wiedzę i co najważniejsze – motywację, wiarę, że mogę i potrafię. Dzięki Kamili otworzyłam Dom Relacji. Naprawdę, nie spodziewałam się aż tak wiele! Polecam serdecznie!


O MNIE

Nazywam się Kamila Chyła IKIMASA. Pomagam kobietom POKAZAĆ SIĘ ŚWIATU poprzez zbudowanie autentycznego wizerunku w oparciu o archetyp marki. Motywuję do działania i podpowiadam gdzie postawić kolejny krok w swoich biznesowych działaniach. Jestem twórczynią Szkoły Cyfrowych Nomadek – 90-dniowego kursu online o tym jak przełożyć swój talent na biznes online. Jestem także autorką bloga www.ikimasa.pl oraz listów pisanych z hamaka, przedsiębiorcą i projektantką stron www. 


A teraz wpisz swoje imię i aktualny adres e-mail poniżej, a następnie kliknij w przycisk "Zapisz się", a otrzymasz ode mnie dostęp do bezpłatnej serii video, w której pokazuję jak zrobić pierwszy krok i zacząć budować społeczność wokół swojego biznesu online.