10 BŁĘDÓW MYŚLOWYCH, KTÓRE DROGO CIĘ KOSZTUJĄ!

WPISZ SWOJE IMIĘ I E-MAIL, ŻEBY OTRZYMAĆ DARMOWY .PDF 

W naszych głowach istnieje sporo schematów, które niestety potrafią zdominować nasze zdroworozsądkowe myślenie i mają bezpośredni wpływ na nasze decyzje finansowe. 

Mam jednak przeświadczenie, że kiedy poznamy takie utarte myślowe szablony to zaczniemy zwracać na nie dużo większą uwagę. 

Przygotowałam dla Ciebie .pdf, w którym przedstawiam Ci 10 wybranych błędów myślowych, które uważam za częste i kosztowne dla naszego portfela.

O MNIE

Nazywam się Anna Smolińska.  

Prowadzę bloga kobietainwestuje.pl. Pomagam kobietom systematycznie zwiększać ich świadomość finansową oraz inspirować do samodzielnego inwestowania i budowania swojej przyszłości finansowej.

Doktor ekonomii. Od lat zarządzam własną firmą i z sukcesami aktywnie inwestuję na giełdzie.  

Współzałożycielka Fundacji „Kobiety i Finanse” pomagającej im w dążeniu do tego celu. Autorka książki o finansach osobistych i inwestowaniu „Kobieta inwestuje. Twoja droga do niezależności finansowej”. 

Prowadzę wykłady i spotkania z kobietami inwestorkami oraz uczę kobiety o finansach i inwestowaniu. Wypowiadałam się jako ekspert dla wielu magazynów i portali, m.in. Wysokie Obcasy, Gazeta.pl, Rzeczpospolita, Forbes.pl, PANI itp.


Poniżej wpisz swoje imię i aktualny adres e-mail, następnie wciśnij przycisk "zapisz się", a otrzymasz ode mnie .pdf, w których poznasz 10 błędów myślowych, które prowadzą do tego, że niepotrzebnie więcej wydajesz.