WPISZ SWOJE IMIĘ I E-MAIL I ODBIERZ ĆWICZENIA UŁATWIAJĄCE SAMODZIELNE PLANOWANIE OGRODU

Przygotowałam dla Ciebie prezent - poradnik z ćwiczeniami, który uświadomi Ci jak wiele czynników ma wpływ na przyszły kształt twojego ogrodu. Dzięki zawartym w nim pytaniom odkryjesz jak niepowtarzalny jest twój teren. Zrozumiesz, że zamiast kierować się przemijającą modą, lub tym co widzisz w nudnych ogrodach sąsiadów - możesz stworzyć przestrzeń, w której Ty i Twoja rodzina, będziecie się czuli świetnie. 

 

Planujesz założyć ogród? Sprawdź od czego zacząć.

 

Poznaj swój teren

Określ co znajduje się na działce i jakie warunki na niej panują

Naradź się z domownikami

Określ potrzeby domowników i możliwości ich zaspokojenia


O mnie

Mam na imię Arleta. Jestem ogrodniczką, projektantką, a przede wszystkim miłośniczką radosnych i pobudzających zmysły ogrodów. Początkujący ogrodnicy chwalą mnie za to, że z gąszczu możliwości tworzę ogrody: niekłopotliwe w pielęgnacji, funkcjonalne i atrakcyjne przez cały rok. Chcesz wiedzieć jak osiągam taki efekt? Działam strategicznie, a moim pierwszym krokiem jest poznanie potrzeb i możliwości osób, które mają w nim być szczęśliwe.

 


Wpisz swoje imię i aktualny adres e-mail poniżej, a następnie kliknij przycisk "Pobieram ANALIZĘ". Otrzymasz bezpłatny poradnik - ćwiczenia, dzięki któremu wykonasz pierwszy i najważniejszy krok w kierunku zaplanowania swojego ogrodu.