WARSZTATY ONLINE

"Stwórz projekt wymarzonego ogrodu w 12 dni"

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OSÓB ZAINTERESOWANYCH DRUGĄ EDYCJĄ WARSZTATÓW

 

Samo zapisanie się do niczego Cię nie zobowiązuje. Po prostu wyślę Ci bardziej szczegółowe informacje oraz powiadomię o tym kiedy ruszą warsztaty.

Czy:

  • Kończysz budowę domu i masz napięty budżet?
  • Chcesz samodzielnie wykonać projekt ogrodu, ciekawszy niż tylko trawnik i tuje?
  • Pragniesz mieć zachwycający ogród, ale nie wiesz od czego zacząć?
  • Chcesz aby był dobrze rozplanowany i "mało obsługowy"?
  • Brakuje Ci na niego pomysłu? A może co chwilę masz inny pomysł i nie wiesz na co się zdecydować?
  • Masz dość bałaganu jaki panuje na działce?
  • W zasadzie wiesz czego chcesz, ale jednak nie umiesz skonkretyzować swojej wizji.

Pomogę Ci zaplanować zachwycający i funkcjonalny ogród, dający radość i wytchnienie

Mam na imię Arleta, jestem projektantką z zamiłowania, ogrodniczką z natury oraz miłośniczką radosnych i pobudzających zmysły ogrodów. Zajmuję się aranżacją przestrzeni i doborem roślin do ogrodu.

Początkujący ogrodnicy chwalą mnie za to, że z gąszczu możliwości tworzę ogrody: niekłopotliwe w pielęgnacji, funkcjonalne i atrakcyjne przez cały rok.

Tworzę ogrody - nie od linijki, ale od serca, radosne i pełne życia

Specjalizuję się w ogrodach sensorycznych, czyli pobudzających zmysły: wzroku, słuchu, węchu, smaku i dotyku. 

 

Jak mogę Ci pomóc?

 

Czy wiesz, że projekt ogrodu to koszt nawet kilku tysięcy złotych? Możesz czekać do momentu uzbierania takiej kwoty, albo już teraz możesz wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić, aby Twój ogród prezentował się zjawiskowo!

 

Przygotowałam 12 dniowe warsztaty online by pomóc osobom takim jak Ty!

 

Nie lubię lać wody. Wytłumaczę Ci konkretnie, krok po kroku jak zaprojektować ogród marzeń. Przestrzeń zgodną z Twoimi potrzebami i ograniczeniami Twojego terenu.

Warsztaty są tak zaprojektowane, by przyniosły natychmiastowy rezultat. Po 12 dniach pracy ze mną, będziesz mieć gotowy, własnoręcznie narysowany projekt ogrodu. 

 

Na czym polegają warsztaty online?

 

W dzisiejszym zagonionym świecie mamy naprawdę mało czasu. Szukamy szybkich rozwiązań by mieć efekty. Warsztaty online są idealne, bo pozwolą Ci na naukę bez wychodzenia z domu. Mało tego, pozwolą Ci na stworzenie projektu Twojego ogrodu! Możesz usiąść wieczorem z herbatą i zacząć kreować swoją przestrzeń. To takie proste!

 

Materiały, które otrzymasz będą pomocne w przypadku każdego ogrodu. W razie gdyby Twój teren był bardziej wyjątkowy - będę tworzyła takie treści, które umożliwią Ci ogarnięcie go i wykonanie projektu. 

 

Codziennie, przez 12 dni otrzymasz ode mnie nieograniczoną pomoc i wsparcie w Facebookowej, zamkniętej grupie. Grupa będzie mała - maksymalnie 10 osób, właśnie ze względu na to, żebym mogła każdemu pomóc.

 

Więcej szczegółów - otrzymasz w e-mailu, po zapisaniu się na listę osób zainteresowanych. Nie zwlekaj - zapisz się już dziś! Dalsze informacje dostaną osoby, które się najwcześniej zgłoszą. Mam tylko 10 miejsc!

 

W domu

 

Warsztaty online są idealne dla rodziców małych dzieci (nie musisz wychodzić, załatwiać opiekunki) oraz osób z mniejszych miejscowości (nie musisz wydawać pieniędzy na dojazd, hotel). Wszystkie lekcje, materiały, nagrania i moja pomoc dostępne są online. 

5 kroków w 12 dni

 

Podczas warsztatów rozłożymy na części pierwsze - 5 zagadnień. Pokażę Ci potencjał Twojego terenu i nauczę tworzyć cudowną przestrzeń w ogrodzie.

Lekcje i materiały

 

Wiedza przekazywana jest przez video, Facebook live, karty pracy, materiały do druku. Codziennie wyjaśniam wątpliwości i pomagam w grupie na Facebooku.