WARSZTATY ONLINE

"Stwórz projekt wymarzonego ogrodu w 12 dni"

Warsztaty będą prowadzone przez internet wiosną 2019r. 

Dostępnych jest tylko 10 miejsc!

Już dziś możesz się zapisać na listę oczekujących, bym mogła Cię poinformować od kiedy będą dostępne bilety.

Warsztaty są dla Ciebie jeśli:

 • Masz napięty budżet i nie chcesz inwestować w gotowy projekt od projektanta;
 • Chcesz samodzielnie wykonać projekt ogrodu, ciekawszy niż tylko trawnik i tuje;
 • Pragniesz mieć zachwycający ogród, ale nie wiesz od czego zacząć;
 • Chcesz aby był dobrze rozplanowany i "mało obsługowy";
 • Brakuje Ci pomysłu, a może co chwilę masz inny pomysł i nie wiesz na co się zdecydować;
 • Masz dosyć bałaganu jaki panuje na działce;
 • Chcesz wiedzieć co i gdzie posadzić, żeby dobrze rosło i pięknie wyglądało;
 • W zasadzie wiesz czego chcesz, ale jednak nie umiesz skonkretyzować swojej wizji;
 • Jesteś gotowa/gotów do działania i możesz przeznaczyć na projektowanie godzinę czasu przez 12 dni.

Pomogę Ci zaplanować zachwycający i funkcjonalny ogród, dający radość i wytchnienie

Mam na imię Arleta, jestem projektantką z zamiłowania, ogrodniczką z natury oraz miłośniczką radosnych i pobudzających zmysły ogrodów. Zajmuję się aranżacją przestrzeni i doborem roślin do ogrodu.

Początkujący ogrodnicy chwalą mnie za to, że z gąszczu możliwości tworzę ogrody: niekłopotliwe w pielęgnacji, funkcjonalne i atrakcyjne przez cały rok.

Tworzę ogrody - nie od linijki, ale od serca, radosne i pełne życia

Jak mogę Ci pomóc?

 

Czy wiesz, że projekt ogrodu to koszt nawet kilku tysięcy złotych? Możesz czekać do momentu uzbierania takiej kwoty, albo już teraz możesz wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić, aby Twój ogród prezentował się zjawiskowo!

 

Przygotowałam 12 dniowe warsztaty online by pomóc osobom takim jak Ty!

 

Wytłumaczę Ci konkretnie, krok po kroku jak zaprojektować ogród marzeń, przestrzeń zgodną z Twoimi potrzebami i ograniczeniami Twojego terenu.

Warsztaty są tak zaprojektowane, by przyniosły natychmiastowy rezultat. Po 12 dniach pracy ze mną, będziesz mieć gotowy, własnoręcznie narysowany projekt ogrodu. 

 

Najważniejsze informacje

 • 12 DNI WARSZTATÓW

  Warsztaty trwają 12 dni. Przez ten czas masz zapewnione moje wsparcie, pomoc, motywację i odpowiedzi na swoje pytania na specjalnej, warsztatowej grupie na FB, a także indywidualną informację zwrotną do Twojego projektu.

 

 • EKSKLUZYWNA GRUPA

  Pracujemy w niewielkiej, zamkniętej i wspierającej się grupie (maksymalnie 10 osób). Dzięki temu mogę poświęcić mój czas i uwagę każdej osobie, która uczestniczy w warsztatach.

 

 • WSPARCIE INNYCH UCZESTNIKÓW

  Przy pomocy zamkniętej grupy na Facebooku, do której otrzymasz dostęp, możesz korzystać ze wsparcia innych uczestników warsztatów, zadawać pytania, dyskutować, prosić o opinie i wymieniać się inspiracjami. Zadaniem grupy jest wspierać się wzajemnie i motywować.

 

 • DOSTĘP DO LEKCJI
 • W grupie na Facebooku, lekcje będą omawiane sukcesywnie (krok po kroku), by Twoja uwaga była maksymalnie skupiona na aktualnych zadaniach. Moje pełne wsparcie otrzymasz przez 12 dni trwania warsztatów, dlatego namawiam do systematyczności. Po zakończeniu warsztatów, wszystkie lekcje będą dostępne na specjalnej stronie (platformie) i będziesz mieć do nich dostęp przez rok. 

 

 • ĆWICZENIA DO SAMODZIELNEGO WYKONANIA

  Ideą tych warsztatów jest samodzielna praca przy wsparciu moim i całej grupy. Każdej lekcji towarzyszą ćwiczenia. Aby w pełni skorzystać z warsztatów i stworzyć projekt ogrodu – potrzebna jest Twoja gotowość do działania – wykonywania ćwiczeń, rysowania. Pierwsze zadania (dla chętnych) zaczynam udostępniać, już od 1 września.

 

 • MOBILIZACJA

  Twoja mobilizacja do pracy nad projektem jest bardzo ważna. Im Twoja aktywność i zaangażowanie będą większe, tym więcej wyniesiesz dla siebie z warsztatów.

 

 • CZAS

  Potrzebujesz czasu na to, by regularnie robić ćwiczenia i aktywnie uczestniczyć w warsztatach (zadając pytania na grupie, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami). Załóż, że w trakcie trwania warsztatów poświęcisz na nie minimum godzinę dziennie (takie założenie sprawdza się przy planowaniu terenu do 1000m kw., większym działkom trzeba poświęcić więcej czasu). To Ty wybierasz porę, miejsce i tempo pracy.

 

 • TWORZYSZ WŁASNY OGRÓD

  Od pierwszych zajęć zaczynasz pracę nad swoim ogrodem. Kolejne lekcje i ćwiczenia pomagają Ci go ogarnąć. 

 

 • INDYWIDUALNA INFORMACJA ZWROTNA

  Otrzymujesz ode mnie całkowicie indywidualną informację zwrotną na temat swojego projektu. 

 

 • DEADLINE NA OPRACOWANIE PROJEKTU

  Potrzebujesz deadline'ów? Ja tak! Dlatego wprowadziłam ten element do naszej wspólnej pracy. Będę czekać na Twój gotowy projekt w ostatnim dniu warsztatów. Jeśli prześlesz go do mnie w terminie, otrzymasz ode mnie pełną i indywidualną informację zwrotną.

 

 • WARSZTATY ONLINE

  Warsztaty odbywają się online. Aby z nich skorzystać, wystarczy komputer z dostępem do internetu i konto na Facebooku. Ćwiczenia możesz drukować i wypełniać ręcznie albo wypełniać je na komputerze. 

 

To nie są warsztaty dla słuchaczy!

 

Samo słuchanie i czytanie – bez wykonywania ćwiczeń i wdrażania wiedzy w praktykę nie sprawi, że na koniec gotowy projekt wyfrunie z Twojej głowy.

Aby w pełni skorzystać z warsztatów, musisz aktywnie w nich uczestniczyć. Kluczowa jest Twoja gotowość do podjęcia działania: wykonywania ćwiczeń i narysowania projektu (zdolności plastyczne, ani znajomość roślin - nie są wymagane).

 

Potrzebujesz gwarancji?

Jeśli weźmiesz aktywny udział w warsztatach, wykonasz wszystkie ćwiczenia, opracujesz swój projekt, ale stwierdzisz, że nie jest on wystarczająco dobry, a warsztaty nie spełniły Twoich oczekiwań – bez obaw - zwrócę Ci pieniądze.

Zobacz, co o warsztatach mówią uczestniczki

Dagmara

Pierwszą część ogrodu zaprojektowała mi Arleta. Było to w sierpniu. Jak się dowiedziałam o warsztatach - od razu miałam pewność, że chcę w nich uczestniczyć. Cieszę się przede wszystkim, że mam ukończony projekt całości i satysfakcję, że zrobiłam to sama (oczywiście przy ogromnej pomocy Arlety! Bez niej nie byłoby to raczej możliwe). Polecam serdecznie ❤️❤️❤️

Ania

Warsztaty fantastyczne. Dla tych, co kochają rośliny a ogród jest częścią ich życia, a nie tylko kolejnym produktem dokupionym do budowanego domu. Polecam tym, którzy sami chcą kreować piękną przestrzeń wokół siebie a potrzebują fachowego wsparcia i nie wiedzą jak się zabrać do dzieła lub je ukończyć. Arleta świetnie w tym pomoże ☺

Agnieszka

Jestem na etapie zakładania swojego pierwszego w życiu ogrodu. Ogród to moje marzenie. Wiedziałam czego chcę, ale nie wiedziałam jak się do tego zabrać.
Brakowało mi przede wszystkim wiedzy i doświadczenia, a w internecie napotykałam same sprzeczne informacje.
Od początku wiedziałam, że nie chcę zatrudniać architekta ogrodowego, który zrobi za mnie projekt od A do Z. Mam bardzo specyficzne gusta, nietypowe potrzeby i wielką chęć samodzielności. Nie miałam więc obaw, co do wybrania warsztatów, zamiast zamówienia gotowego projektu.
Teraz kiedy projekt mojego ogrodu jest już ukończony, wiem, że takie warsztaty są potrzebne, żeby usystematyzować, ogrnąć i nadać konkretny kształ temu, co miałam wcześniej tylko w głowie. Wiem, ile potrzebuję roślin, jakie będą u mnie rosły najlepiej i dzięki temu zapewne popełnie o wiele mniej błędów, niż bez niczyjej pomocy.
Projektowanie ogrodu to sztuka dla cierpliwych i zdyscyplinowanych osób. Zapewne sama nie zmotywowałabym się do poświęcenia czasu, na tak dokładny plan.
Największym zaskoczeniem dla mnie było to, że żeby mieć owoce, potrzebuję dwóch drzew danego gatunku :) No cóż - jestem jednak mieszczuchem :)
Mocną stroną warsztatów, jest zmotywowanie do zrobienia całości projektu, wiele pomocnych materiałów i oczywiście, przede wszystkim wiedza Arlety :)
Takie warsztaty są idealne dla osób o nietuzinkowym podejściu do ogrodu, oryginalnych pomysłach i/lub silnym charakterze. Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że nikt tam nie podetnie wam skrzydeł i nie wepchnie w ramy nudy i przeciętności :)

Na czym polegają warsztaty online?

 

W dzisiejszym zagonionym świecie mamy naprawdę mało czasu. Szukamy szybkich rozwiązań by mieć efekty. Dlatego nie proponuję Ci wielomiesięcznego kursu informacyjnego, na temat projektowania. Przekażę Ci wiedzę niezbędną i pokażę jak w prosty i szybki sposób, zastosujesz ją na swoim terenie.

 

Warsztaty online są idealne, bo pozwolą Ci na naukę bez wychodzenia z domu. Mało tego, pozwolą Ci na stworzenie projektu Twojego ogrodu! Możesz usiąść wieczorem z herbatą i zacząć kreować swoją przestrzeń. To takie proste!

 

Materiały, które otrzymasz będą pomocne w przypadku każdego ogrodu. W razie gdyby Twój teren był bardziej wyjątkowy - będę tworzyła takie treści, które umożliwią Ci ogarnięcie go i wykonanie projektu. 

 

Codziennie, przez 12 dni otrzymasz ode mnie nieograniczoną pomoc i wsparcie w Facebookowej, zamkniętej grupie. Grupa będzie mała - maksymalnie 10 osób, właśnie ze względu na to, żebym mogła każdemu pomóc.

 

Nie zwlekaj - już dziś zapisz się na listę osób zainteresowanych warsztatami! 

 

W domu

 

Warsztaty online są idealne dla rodziców małych dzieci (nie musisz wychodzić, załatwiać opiekunki) oraz osób z mniejszych miejscowości (nie musisz wydawać pieniędzy na dojazd, hotel). Wszystkie lekcje, materiały, nagrania i moja pomoc dostępne są online. 

5 kroków w 12 dni

 

Podczas warsztatów rozłożymy na części pierwsze - 5 zagadnień. Pokażę Ci potencjał Twojego terenu i nauczę tworzyć cudowną przestrzeń w ogrodzie.

Lekcje i materiały

 

Wiedza przekazywana jest przez video, Facebook live, karty pracy, materiały do druku. Codziennie wyjaśniam wątpliwości i pomagam w grupie na Facebooku.

W razie pytań i wątpliwości - napisz na: kontakt@krzakowisko.pl