Czy czujesz niepokój, gdy myślisz o swoim partnerze i jego podejściu do pieniędzy?

 

Czy najchętniej zabrałabyś mu jego kartę i ograniczyła dostęp do gotówki?

 

Nie wiesz, jak do niego dotrzeć, bo już tysiąc razy mówiłaś mu, co dla Ciebie jest ważne,a On i tak to ma w nosie?

 

Zastanawiasz się, co w końcu jest dla Niego ważne? Bo chyba nie  rodzina..

 

Może doświadczacie właśnie zmian, bo jedno z Was zaczyna lepiej zarabiać i to wpływa na Was związek?

 

Chcesz, żeby sytuacja związana z finansami ( i nie tylko)  w Waszym związku się zmieniła, ale nie wiesz jak to zrobić?

 

 A może chcesz tylko wiedzieć więcej jak prowadzić finanse w związku, bo masz poczucie, że dogadujecie się?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś TAK, to kurs 

jest dla Ciebie! 

Wybierając TAK, zostaniesz przeniesiona na stronę sprzedaży w serwisie Evenea. Organizatorem i sprzedawcą kursu jest Fundacja Wspierania Dzieci, Rodzin i Dorosłych AKURAT.

 Kurs rozpoczyna się 10 lipca 2017 r. i już dziś możesz zarezerwować swoje miejsce na nim.

 

Tylko przez 5 dni,

od 26 czerwca 2017 r. do

30 czerwca 2017 r.,

możesz kupić kurs

w wersji podstawowej.

Kim jestem?

Nazywam się Ania Czereszewska i jestem psychologiem, terapeutą, autorką tego kursu. Prowadzę także blog Dzieci i Pieniądze, w którym zajmuję się edukacją finansową dzieci, ale także tematyką relacji rodzinnych i finansów domowych. Na co dzień pracuję w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, gdzie zajmuję się głównie wspieraniem kobiet  w wychowywaniu dzieci i tworzeniu związku oraz rodziny, na jakiej im najbardziej zależy.

Wyobraź sobie, że w Twoich relacjach z partnerem pojawia się więcej spokoju i zrozumienia,  że mniej kłócicie się o kasę, a więcej rozmawiacie o tym, co dla Was ważne.

Wyobraź sobie, jak to napięcie, jakie pojawia się między Wami, zaczyna maleć, bo zdajesz sobie sprawę "Hej, a może to chodzi o coś zupełnie innego" "On nie wydaje, by mnie wkurzyć".

Wyobraź sobie Siebie - reagującą w bardziej stonowany sposób i to zdziwienie Partnera "Myślałem, że na mnie nakrzyczysz.."

To wszystko będzie możliwe dzięki

5-tygodniowemu kursowi online w 4 modułach

Moduł 1 Zrozumienie

Zobaczysz Siebie, zobaczysz Jego, zobaczysz Was. Dowiesz się jakiego typu osobowością finansową jesteś, poznasz osobowość finansową swojego partnera, zrozumiesz skąd biorą się Wasze różnice i jaki związek tworzycie.

Moduł 2. Jak prowadzić finanse w związku

Ustalisz na czym Ci zależy w prowadzeniu domowych finansów, poznasz plan uzyskania stabilizacji finansowej, podstawy prowadzenia budżetu w związku.

Moduł 3. Zanim będziesz rozmawiać

Przygotujesz sprzyjające warunki do rozmowy, przez zwrócenie uwagi na swoje nastawienie, sposób wyrażania próśb, słuchania siebie i partnera.

Moduł 4. Rozmowa o rzeczy

Dostaniesz narzędzia do zmiany zachowań i przekonań, znajdziesz sposoby na realizację potrzeb swoich i partnera, określisz odpowiedzialność.


Jak kurs będzie wyglądał w praktyce?

Pierwszego dnia otrzymasz zeszyt ćwiczeń - do wydrukowania lub zapisania w komputerze;

Codziennie dostaniesz mejla z materiałami do przeczytania i zadaniem do wykonania;

 W fejsbukowej grupie warsztatowej będziesz mogła podzielić się swoimi uwagami, zyskać wsparcie;

 Na po zakończeniu każdego modułu odbędzie się webinar, w czasie którego będę odpowiadać na Twoje pytania.


Czy to kurs dla mojego partnera?

Nie, to kurs dla Ciebie. Najwięcej skorzystasz na nim Ty sama. Ale nic nie stoi na przeszkodzie , by Twój partner wziął w nim udział, jeśli tylko zechce!

Czy ten kurs zmieni mojego partnera?

Nie.  Jego celem jest umożliwienie zmiany w Tobie. Ale to, co się zadzieje w Tobie, będzie miało znaczenie dla Twojego związku. Bo to co dzieje się z jedną osobą w rodzinie wpływa także na pozostałe osoby.

Czy po tym kursie już nigdy się z Nim nie pokłócę?

Po tym kursie przestaniesz traktować kłótnie jako coś negatywnego, lecz jako informację. O tym , że potrzebujecie porozmawiać o czymś ważnym i znaleźć nowe sposoby na dogadanie się i rozwiązanie waszych trudności. Łatwiej Ci będzie zrozumieć partnera i szybciej poszukać zadowalającego Was oboje rozwiązania.

Czy będę mogła pobrać materiały?

Tak, wszystkie materiały  - poza filmami - będziesz mogła zapisać na swoim komputerze.

Ile mi to zajmie czasu?

Mejla z materiałami otrzymasz rano. Wykonanie zadania nie powinno Ci zająć więcej niż pół godziny, poza kilkoma, które mogą wymagać od Ciebie więcej refleksji i przemyśleń. Na grupie zaś możesz być tak długo, jak chcesz.

Zobacz, co mówią o mnie inni

Sylwia Kołacka

Początkowo obawiałam się, że kurs zajmie mi za dużo czasu. Zadania okazały się jednak i ciekawe i nie bardzo obciążające. Dzięki nim można lepiej się poznać, spróbować zrozumieć swoje decyzje finansowe a co najważniejsze ulepszyć relacje z mężem w kwestii finansów. Kurs warty zainteresowania!

Małgorzata Aleksandrzak

Polecam wszystkim kurs Ani. Decydując się na niego nie myślałam, że tyle dowiem się o sobie i rozwiążę swoje problemy z partnerem. Na dodatek sama też wiem, jak pracować nad sobą, aby moje relacje z partnerem były dobre. I to nie tylko na polu finansowym. Do tego jest napisany prostym i zrozumiałym językiem. Jeszcze raz bardzo go polecam.

Beata Nowicka-Misiewicz

http://www.nowicka-misiewicz.com/

Kiedy zaczynałam kurs, miałam wątpliwości, czy rzeczywiście jest mi potrzebny, bo przecież dobrze dogaduję się z mężem. Jednak dzięki kursowi spojrzałam inaczej na siebie i męża pod kątem zachowań finansowych. Dostałam  też bardzo dużo cennej wiedzy o tym, jak dbać o finanse i prowadzić budżet. Dodatkowo w kursie można nabyć umiejętności, które w ogóle przydają się w relacjach z ludźmi, czyli np jak przygotować się do trudnej rozmowy, albo jak mówić konstruktywnie o swoich emocjach, szczególnie jeśli nie są przyjemne. Polecam.

Magdalena Stachurska

Na terapię do Pani Anny Czereszewskiej trafiłam zupełnie przypadkowo. Pani Ania słuchała, starała się rozumieć- nie oceniać. Niekiedy poddaje pewne rzeczy mojej
refleksji, proponuje rozwiązania, ale nie narzuca ich. Obdarzyłam Ją bezgranicznym zaufaniem. Wsparcie, które otrzymałam, dało mi więcej siły i wytrwałości.Dzięki terapii u Pani Ani czuję się silniejsza i pełna wiary, że wszystko dobrze się skończy. W 100% mogę polecić tego psychologa, bo naprawdę warto skorzystać jej pomocy.


W swojej pracy wykorzystuję sprawdzone, ugruntowane praktyki psychologiczne, a także najnowsze naukowe ustalenia dotyczące relacji w rodzinie. Szczególnie bliskie jest mi posługiwanie się językiem potrzeb, uwzględnianie znaczenie więzi, wzajemnego zrozumienia się.  W swojej praktyce korzystam ze wsparcia Agnieszki Stein, propagatorki Rodzicielstwa Bliskości w Polsce.

Za powstaniem tego kursu stoi także moja osobista historia. Z mężem różnimy się podejściem do finansów. Z czego często wynikały między nami kłótnie. Wzajemne nieporozumienia zmniejszyły się, gdy zwróciłam uwagę na swoją postawę. Gdy zaczęłam ją zmieniać i dostrzegać perspektywę oraz potrzeby męża. Nie tylko finansowe.

Te same efekty możesz osiągnąć i Ty.

Do północy 30 czerwca 2017 możesz otrzymać 25 mejli z materiałami, wiedzę i wsparcie na FB za jedyne

147 zł.  

Wybierając TAK, zostaniesz przeniesiona na stronę sprzedaży w serwisie Evenea. Organizatorem i sprzedawcą kursu jest Fundacja Wspierania Dzieci, Rodzin i Dorosłych AKURAT.