Renata pisze newsletter...

Po zapisie otrzymasz ode mnie prezent! 

Twoje imię napisane ręcznie

oraz dodatkowy

bonus do nauki pisania markerem. 


Dlaczego warto się zapisać?

Jako pierwszy otrzymasz informację o warsztatach stacjonarnych, aktualnych promocjach oraz nowościach w szkoleniu online. 

Podpowiem na co zwracać uwagę przy zakupie markerów. 

Nabierzesz pewności w posługiwaniu się  markerami i flipchartem podczas swoich prezentacji, co sprawi, że zostaniesz lepiej zapamiętany i zrozumiany przez swoich odbiorców.

Tworzenie własnej indywidualnej grafiki na fb stanie się miłym i twórczym zajęciem. 

Tłumaczenie zagadnienia swoim uczniom, dzieciom zostanie urozmaicone Twoimi grafikami a nauka z Tobą stanie się wyczekiwaną zabawą.


Zapewniam, że będę się z Tobą kontaktować wyłącznie

w sprawie mojej twórczej pasji :)

Kim jestem?

Pasjonatka pisania, tworzenia i wieloletni praktyk . Kochająca dzielić się swoimi pasjami .

Autorka wielu autoryzowanych szkoleń w całej Polsce . Prowadzi również warsztaty za granicą i online .

 Więcej informacji na www.renatapisze.com


Zobacz co piszą o mnie inni...

Paweł Porębski

Renata jak zwykle inspiruje. Rozmowa z nią wymaga uwagi, wyważenia zdania, gotowości poparcia swojej opinii faktami. To bardzo rzadka postawa, którą bardzo w ludziach lubię.

Fascynująca osoba - dużej skali profesjonalista.

Ewa Górecka

Żyłam sobie spokojnie przekonana o własnym beztalenciu. Wpadła w tą sielankę Renata i wywaliła moje życie do góry nogami. Dostałam dwa mazaki i ... Ewa pisze. Bójcie się ściany ;)

Dorota Bracha

Dużo występuję przed ludźmi - pracując z flipchartem. Warsztaty u Renaty Saby otworzyły mnie na kreatywne obrazy i ładne pismo. Ludzie zaczęli bardziej zwracać uwagę na mój przekaz. Warto zainwestować jeden dzień w pracę i zabawę. Polecam bez dwóch zdań.

Adela Kowalska

Renatko, bardzo serdecznie dziękuję Ci za fantastyczny, kreatywny i efektywnie spędzony czas na warsztacie. Po raz pierwszy uczestniczyłam w szkoleniu, którego efekty zobaczyłam na własne oczy już po 2 godzinach. Brawo!

Karolina Kierepko

WARSZTATY KREATYWNY MARKER u Renatki to warsztaty prowadzone w bardzo interesujący i zrozumiały sposób. Nauczyłam się wiele technik przedstawiania moich notatek dla uczniów języka hiszpańskiego i portugalskiego.Zajęcia były prowadzone w bardzo miłej atmosferze, mile spędzony czas. POLECAM :)))))))

Lubartowska 77

Renata jest osobą z pasją, która swoim talentem chętnie dzieli się z otoczeniem. Jej obecność sprawia, ze każdy chce obudzić w sobie artystę, a przynajmniej jego cząstkę. Osoba niezwykle obdarowana, utalentowana a przy tym nieprzyzwoicie miła


Markery w ruch i do dzieła!

Nie czekaj! Zróbmy razem coś wyjątkowego!

Po zapisie otrzymasz ode mnie niespodziankę!

 

Twoje imię napisane ręcznie

oraz dodatkowy

bonus do nauki pisania markerem. 

www.renatapisze.com © 2017