PARTNERSTWO (NIE) IDEALNE, kurs online dla rodziców o tym, jak zbudować wspierającą relację z partnerem

Do końca Maja możesz zamówić cały kurs online "Partnerstwo (nie) idealne" do pracy samodzielnej w promocyjnej cenie 59 zł.


Czy chcesz?

mieć wspierającą relację partnerską

znać pojęcia psychologiczne pomocne w budowaniu silnej i dobrej relacji

umieć doceniać partnera

mieć udane życie seksualne

umieć rozwiązywać konflikty

rozumieć emocje swoje i partnera

umieć otwarcie rozmawiać z partnerem o problemach 

wspólnie z partnerem tworzyć Wasz własny model rodzicielstwa


Aby Twoja relacja tak wyglądała, potrzebujesz:

1. Odpowiedniej dawki wiedzy z zakresu psychologii.

2. Umiejętności dobrej komunikacji międzyludzkiej.

3. Przewartościowania potrzeb i priorytetów.

4. Akceptacji zmiany, jaka zaszła w życiu po pojawieniu się na świecie dziecka.

5. Umiejętności wychodzenia z inicjatywą.

6. Akceptacji siebie i partnera w relacji oraz Waszych odmiennych potrzeb.

7. Uważności i zagłębienia się w relację.

8. Umiejętności rozwiązywania konfliktów.

9. Otwartości w komunikowaniu swoich potrzeb.

Tego wszystkiego możesz się nauczyć dzięki kursowi online
PARTNERSTWO (NIE) IDEALNE


O czym jest kurs?

Ten kurs to spora dawka wiedzy na temat tego, jak zbudować wspierający i stabilny związek partnerski. To bardzo pomocne informacje o tym, jak radzić sobie ze zmianą priorytetów, konfliktami i brakiem zrozumienia przez partnera, po pojawieniu się na świecie dzieci.

To wiele praktycznych wskazówek, jak budować silny związek partnerski, jak radzić sobie z emocjami w związku, jak komunikować swoje potrzeby i jak dbać o relację, będąc też rodzicem.

Ten kurs to odpowiedź na potrzeby wielu rodziców. Większość z nas chce mieć szczęśliwy dom, radosne dzieci i dobrą relację z partnerem. I zapewniam Cię, że ten kurs Cię do tego przybliży. Poprzez naukę nowych kompetencji, łatwiej będzie Ci zbudować satysfakcjonującą relację partnerską, komunikować swoje potrzeby i rozmawiać o problemach. Dzięki temu w Twoim związku będzie więcej miejsca na bliskość, a mniej na konflikty. I o wiele łatwiej będzie Ci stworzyć wartościowe relacje z Twoimi dziećmi, a także zapewnić im spokojne wychowanie w oparciu o wspólne założenia.

Ten kurs nie da Ci natychmiastowych rozwiązań i nie rozwiąże problemów za Ciebie. Ale w zamian pokaże Ci zupełnie inną drogę rozwoju, nowe podejście do Twojego związku i nowe nastawienie, dzięki któremu spojrzysz na siebie i partnera zupełnie inaczej: z troską, miłością, czułością i głebokim zrozumieniem. Podejście dzięki któremu otworzysz się na nowe wyzwania i pozwolisz, aby w Twoim związku zagościła świeżość i radość

Kim jestem?

Jestem psychologiem, trenerem, a przede wszystkim praktykiem. Pracuję z rodzicami już ponad 10 lat. Swoją pracę opieram na doświadczeniu. Zawsze stawiam na praktyczne rozwiązania. Pracuję w nurcie psychologii pozytywnej, która bazuje na ludzkich zasobach i budowaniu stabilnego poczucia wartości.

Jestem spełnioną żoną i mamą. Uwielbiam podróżować i czytać. Dbam o siebie i namawiam do tego innych. Wierzę, że można mieć dobre, wartościowe relacje, dającą satysfakcję pracę oraz pełen miłości dom. Wiem, że warto do tego dążyć. Czerpiąc z lat doświadczeń zawodowych i osobistych towarzyszę innym w budowaniu szczęśliwego i pełnego równowagi życia.

Realizuję się w pracy, rozwijam własną firmę i spełniam się w tym, co robię. Praca daje mi maksimum satysfakcji i każdego dnia upewniam się, że wybrałam właściwą drogę! Realizuję się także w życiu prywatnym. Staram się tworzyć moim dzieciom bezpieczny i radosny dom, pełen rytuałów, poczucia humoru i zabawy. Każdego dnia pogłębiam relację z moim mężem, tańczę salsę, jeżdżę po świecie, czytam książki i dbam o siebie i moje relacje!


Jak będzie wygladał kurs?

SKŁAD KURSU

W skład kursu wchodzą pliki pdf z materiałami do pracy, w których znajdują się opisy zagadnień, a także ćwiczenia do wykonania; techniki oraz zadania, inspiracje, dużo praktycznych wskazówek i motywacji.

UCZESTNICTWO W KURSIE

Kurs możesz przerabiać samodzielnie lub we dwójkę. W materiałach znajdziesz ćwiczenia do samodzielnego wykonania, a także takie które możesz wykonać wspólnie z partnerem.

KURS ONLINE

Kurs odbywa się online. Nie musisz się nigdzie logować, ponieważ wszystkie materiały otrzymasz ode mnie na podany adres email. Jeśli masz dostęp do internetu, to możesz przerabiać materiały wszędzie, gdzie jesteś. Możesz również je wydrukować i zabrać ze sobą na przykład na spacer.

6 MODUŁÓW TEMATYCZNYCH

Kurs składa się 6 tematycznych modułów. Każdy moduł porusza inną tematykę z zakresu budowania relacji.

Zapisując się na kurs w prezencie otrzymasz 2 bonusy:

1. Zestaw ćwiczeń dla par pomocnych w budowaniu wspierającej relacji partnerskiej 

2. Checklistę: 5 sposobów, które pomogą umocnić twój związek partnerski

Jaki jest program kursu?

MODUŁ 1

Zmiana priorytetów oraz wartości po pojawieniu się na świecie dzieci

MODUŁ 2

Poznanie partnera i akceptacja jego odmienności

MODUŁ 3

Przyczyny konfliktów oraz ich skuteczne rozwiązywanie

MODUŁ 4

Komunikacja oraz realizacja potrzeb, a także umiejętność wychodzenia z inicjatywą

MODUŁ 5

Sex, seksualność i uwodzenie

MODUŁ 6

Odmienne zdanie w kwestii wychowania dzieci i budowanie wspólnego modelu wychowawczego

Co otrzymasz w cenie 59 zł

ćwiczenia i techniki, pomocne w nabywaniu nowych umiejętności

dodatkowe inspiracje i materiały do ściągnięcia

dużo profesjonalnej wiedzy i konkretnych informacji

2 bonusy: Zestaw ćwiczeń dla par pomocnych w budowaniu wspierającej relacji partnerskiej oraz Checklistę: 5 sposobów, które pomogą umocnić twój związek partnerski

 
ZAMÓW TERAZ:

 

Na adres mailowy podany w trakcie zamówienia zostaną przesłane materiały kursu.

Cena: do końca Maja możesz zamówić cały kurs online "Partnerstwo (nie) idealne" do pracy samodzielnej w promocyjnej cenie 59 zł.

Nie zwlekaj! Zamów pakiet do samodzielnej pracy i zadbaj o swoją relację partnerską!


Co mówią uczestnicy o innych kursach?

Mariola Olkowicz

Lena jest ciepłą i pozytywną osobą, co przekazuje w swoich kursowych filmikach, dzięki czemu swoją energię daje uczestniczkom. W czasie kursu pokazuje jak za pomocą prostych, ale bardzo ważnych trików można się dobrze zorganizować i czerpać więcej radości z codziennego dnia. Podpowiada co konkretnie można ulepszyć w życiu mamy, dołącza gotowe do wydruku i piękne listy, które wystarczy wypełnić i wprowadzić w życie ;). To szkolenie pomaga przede wszystkim w poukładaniu domowych obowiązków i odzyskaniu spokoju i harmonii oraz czasu dla siebie w życiu codziennym.

kurs Mama Dobrze Zorganizowana

Dominika

"Mam plan" to wspaniały trening, do materiałów wracam co jakiś czas do tej pory, by sobie przypominać istotne kwestie. Mózg jest leniem i trzeba go raz po raz zmuszać do treningu. Będąc mamą chyba każda kobieta gdzieś po drodze zapomina o sobie, o własnych potrzebach, marzeniach. A to źle, bo sfrustrowana zmęczona mama nie jest dobrą mamą dla swoich dzieci. Trening "Mam plan" polecam każdej mamie, nie tylko na urlopie macierzyńskim czy wychowawczym. Mamami jesteśmy przez całe życie i przez całe życie powinnyśmy pamiętać nie tylko o dzieciach, ale przede wszystkim o nas samych, o naszym rozwoju, odpoczynku, potrzebach. Dopiero będąc szczęśliwą z sobą samą, można budować szczęśliwe relacje z dziećmi czy innymi członkami rodziny. Wspaniała lekcja !

trening Mam Plan

Natalia

Myślę, że głównym przekazem, który wyniosę z kursu będzie to, że czasem zamiast skupiać się wyłącznie na dziecku, czytać wszystkie mądre poradniki, ważniejsze jest, żeby skupic się na sobie, posłuchac siebie i usłyszeć to, czego my mamy potrzebujemy.Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko! Ważne, aby pokazać dziecku, że liczą się nasze potrzeby i uczucia. A jak zrobić to lepiej, jeśli nie na własnym przykładzie?

trening Wychowanie przez wyluzowanie

Kasia

Cieszę się, że wzięłam udział w treningu Mam Plan, bo dzięki niemu dowiedziałam się wielu rzeczy o sobie. Zrozumiałam, jak ważne jest budowanie poczucia wartości i dbanie o moje potrzeby. Wcześniej myślałam, że jak pójdę na kawę wieczorem z koleżanką, to będę egoistką wobec mojego dziecka, a teraz wiem, że jest mi to potrzebne, bo dzięki temu będę lepszą mamą. Materiały są super, bardzo kompetentne i ciepłe zarazem. Zapisałam się już na kolejny trening Leny.

trening Mam Plan


Pytania i odpowiedzi

Czy kurs jest dla mnie?

Ten kurs jest dla Ciebie niezależnie od tego, czy Twój związek przeżywa aktualnie kryzys czy nie. Kurs jest dla każdej osoby, która chce stworzyć silny i trwały związek partnerski, nauczyć się lepszej komunikacji międzyludzkiej i prawidłowego rozwiązywania konfliktów. Jeśli czujesz, że Twój związek jest dla Ciebie bardzo ważny i chcesz się dowiedzieć, co zrobić, aby funkcjonował jeszcze lepiej, to tak, ten kurs jest dla Ciebie.

Co jeśli mój partner nie chce wziąć udziału w kursie wraz ze mną?

Możesz wziąć udział w kursie samodzielnie. I poznać wiedzę z zakresu budowania relacji, a także poznać wiele skutecznych technik pomocnych w budowaniu silnej relacji. Może Twój udział w kursie i zmiany, które wprowadzisz w życie, zachęcą Twojego partnera do przerabiania kursu wraz z Tobą.

Czy mogę wziąć udział w kursie, jeśli moje dzieci są już duże?

Tak. Związek jest dynamiczny. Przeżywa kryzysy i przechodzi przez lepsze oraz gorsze fazy, niezależnie od wieku Twoich dzieci. Warto poznać wiedzę z zakresu budowania relacji partnerskiej i nauczyć się, jak dbać o swój związek na każdym jego etapie.

Co zyskam, dzięki udziałowi w kursie Partnerstwo (nie) idealne?

Dzięki wiedzy, którą zyskasz oraz technikom, które poznasz, będziesz umiał sobie lepiej radzić z emocjami i konfliktami w związku. konflikty będą pojawiać się rzadziej. Będziesz umiał jasno komunikować swoje potrzeby i zrozumiesz potrzeby partnera. Zaczniesz wychodzić z inicjatywą, nauczysz się rozmawiać z partnerem na trudne tematy i poczujesz czystą radość z bycia w związku partnerskim!

MailerLite