Co w środku

Poradnik wszystko o emeryturze w Anglii jest przeznaczony dla każdego Polaka mieszkającego w Wielkiej Brytanii, dla którego emerytura jest jedynie znakiem zapytania.

Na ponad 130 stronach znajdziesz odpowiedzi na każde nurtujące pytanie odnośnie systemu emerytalnego w Anglii.

Poradnik Wszystko o emeryturze w Anglii

Oni oraz ponad 4500 osób już przeczytali ten poradnik a Ty?

Paweł Kłosiński

www.smartpolak.co.uk

„Wszystko o emeryturze w Anglii” to zbiór istotnych informacji o brytyjskim systemie emerytalnym. Poradnik Radka pomaga w rozumieniu podstawowych pojęć i udziala odpowiedzi na popularne pytania z tego zakresu. Dzięki informacjom zawartym w ebooku Polacy pracujący w UK poznają warunki jakie należy spełnić aby otrzymać emeryturę, swój wiek emerytalny oraz prognozowaną wysokość świadczenia. Informacje te z pewnością pomogą im w zaplanowaniu swojej finansowej przyszłości.

Katarzyna Nemś

www.mamaw.uk

Emigracja zarobkowa to jeden z częstszych powodów wyjazdu za granicę. Niestety większość emigrantów zmagając się teraźniejszym utrzymaniem rodziny na Wyspach, nie zastanawia się nad swoją odległą finansową przyszłością. Profesjonalnie przygotowany poradnik emerytalny otwiera oczy na zagadnienia oszczędzania na starość i rozwiewa wszystkie wątpliwości dotyczące systemu emerytalnego w UK. To niezbędne informacje w przejrzystej pigułce, które powinien znać każdy Polak wiążący swoją przyszłość z Wielką Brytanią.

Justyna M Smyla

www.justapozagranicami.com

Wszystko o emeryturze w Anglii” - czy warto przeczytać ?? Uważam, że warto. Jestem w UK już 11 lat jednak chętnie odświeżyłam sobie kilka informacji, na które na co dzień nie zwracamy uwagi a często po prostu nie wybiegamy tak daleko w przyszłość, żyjąc tu i teraz.

Myślisz o przyszłości?

O spokoju na lata “trzeciej młodości” ;) ?? - przeczytaj koniecznie.

Dlaczego powinieneś przeczytać ten poradnik

130 stron najważniejszych informacji odnośnie systemu emerytalnego w UK. Wszytko w jednym miejscu ułożone według istotnych działów, dzięki temu łatwo znajdziesz interesujące informacje.

Istotne informacje co należy zrobić, aby dostać emeryturę w Anglii. Jakie należy spełniać warunki, aby składki zostały zaliczone do emerytury w Anglii.

W jaki sposób sprawdzić ile masz na koncie, czy wcześniejsze lata zostały zliczone oraz, czy pracodawca w rzeczywistości opłaca Twoje składki emerytalne.

Informacje czym jest emerytura firmowa (Workplace Pension Scheme) oraz czym jest Tax Relief.

Jakie benefity są możliwe w przypadku pobierania niskiej emerytury w UK. Słyszałeś o Pension Credit, Saving Credit, Crisis Loan?

W jaki sposób opłacić dobrowolne składki w ramach Voluntary National Insurance.

Czy wiesz czym jest annunit? Jak go wykupić i dlaczego w ogóle powinieneś się tym zainteresować.

Jaki wpływa na Twoją emeryturę ma rozwód, śmierć partnera lub upadłość.

Co się stanie, jeśli postanowisz wrócić do Polski albo ze składkami opłaconymi w Polce, jeśli zostaniesz w UK.

Czy można przejść na emeryturę w wieku 55 lat? Tak można, jeśli zaczniesz planować dużo wcześniej, co staram się udowodnić na blogu moneygrabbing.co.uk.

Poradnik Emerytura w Anglii - okładka

Zobacz w jaki sposób przejść na emeryturę w wieku 55 lat

Na blogu www.moneygrabbing.co.uk staram się udowowdnić, że można przejść na emeryturę w wieku 55 lat. Jeśli chcesz się przekonać jak tego dokonać to: KLIKNIJ TUTAJ.

A co jeśli nie masz czasu na czytanie poradnika o emeryturze

Grupa na Facebooku - Wszystko o emerytura w Anglii

Jeśli nie masz czasu na przeglądanie poradnik to zawsze możesz zadać pytanie na grupie, gdzie inni uczestnicy mogą Tobie pomóc. Dołącz do ponad 680 osób, które już myślą o swojej przyszłości.

Link do grupy: www.facebook.com/groups/emeryturawUK

Sponsor poradnika

Patronat medialny

moneygrabbing.co.uk ©2017