ZESTAW STARTOWY

Wpisz swoje imię i email i odbierz zestaw startowy, czyli serię, która pomoże Ci zadbać o siebie, uporać się z bólem i zacząć ćwiczyć:

- 4 treningi serii podstawowej

- kalendarz z treningami w formie video

- przepisy na zdrowe dania, które łatwo i szybko przygotujesz. 

Co otrzymasz? 

Otrzymasz ode mnie 3 maile. W pierwszym znajdziesz treningi serii podstawowej, w drugim kalendarz z treningami w formie video. Najlepiej pobierz i wydrukuj kalendarz od razu. Zawieś go wwidocznym miejscu i ćwicz zgodnie z planem. Trzeci mail natomiast to propozycje na zdrowe dania i przepisy.  

Przygotowałam te zestaw aby pomóc Ci wejść na ścieżkę zdrowego, świadomego ruchu oraz pysznego, odżywczego jedzenia. Pokażę Ci jak małymi krokami możesz zbudować zdrowe nawyki, wzmocnić ciało, pozbyć się bólu i zredukować stres. 

Zapraszam, 

Kasia 

Kilka słów o mnie

Mam na imię Kasia, jestem specjalistką od ruchu. Wierzę, że ciało, umysłu i dusza to jedno, a moja misją jest pomaganie Wam, abyście czuli się dobrze w swoich ciałach, bo to przecież jedyne miejsce, gdzie tak naprawdę mieszkamy. Jestem trenerem personalnym i medycznym, instruktorem metody pilates i stretchingu. Autorką bloga i kursów online


A teraz podaj mi swoje imie oraz adres email, abym mogła wysłać Ci obiecane materiały. Kliknij ZAPISZ SIĘ i odbierz prezent z dostawą do Twojej skrzynki e-mailowej.