Jak poradzić sobie ze zdradą?

warsztat z dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską

"Zdrada jest zawsze skutkiem, a nie przyczyną kryzysu.
Łatwiej jest uratować związek, gdy chęć walki wynika z wewnętrznej motywacji. Bo kiedyś tak bardzo się kochaliśmy, bo wiele nas łączyło..." -  Ewa Woydyłło.

  

To warsztat dla tych, którzy w jakiś sposób, bezpośredni czy pośredni, zostali dotknięci takim doświadczeniem i nie potrafią sobie z tym poradzić.

Warsztat dla zdradzonych, zdradzanych i zdradzających.


Dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska

doktor psychologii, psychoterapeutka, publicystka i autorka książek, m.in.

Sekrety kobiet, Podnieś głowę, W zgodzie ze sobą, Buty szczęścia, Bo jesteś człowiekiem: żyć z depresją, ale nie w depresji, Dobra pamięć. Zła pamięć.

W Collegium Civitas autorka podyplomowego programu dot. coachingu zdrowia, w Fundacji Batorego kieruje szkoleniem specjalistów leczenia uzależnień w Europie Wschodniej i Azji Centralnej.Aktywnie działa w Kongresie Kobiet.Wykładowczyni uniwersytetów SWPS w Strefie Psyche. Laureatka Medalu św. Jerzego, Nagrody Teofrasta oraz wyróżnień państwowych.

KIEDY: 22 października (niedziela) 2017r.

GODZINY: 11-17

MIEJSCE: Warszawa (dokładne miejsce podamy później)

"Wielcy ludzie rozmawiają o problemach, średni ludzie o zdarzeniach, a mali ludzie o ludziach" - Ewa Woydyłło-Osiatyńska


 Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

 

Aby kupić bilet proszę kliknąć w przycisk KUP BILET lub dokonać przelewu na konto: Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870w tytule podaj: imię, nazwisko, e-mail, warsztat E. Woydyłło