STWÓRZ SWÓJ SKLEP ONLINE W 10 DNI

Co otrzymasz w kursie?

MATERIAŁY

Materiały w postaci plików .pdf I filmów, dzięki którym z łatwością stworzysz swój własny sklep online do sprzedaży wirtualnych produktów.

DOSTĘP DO KURSU

Roczny dostęp do kursu: filmów, treści, chceklist i plików .pdf na AkademiiWP.

BONUSY

Materiały bonusowe o promocji w Ineternecie oraz półgodzinną konsultację via skype (jeśli zapiszesz się na termin do końca marca).

Jak pracujemy?

WŁASNY SKLEP WWW

Stworzysz samodzielnie swój własny, profesjonalny sklep z wirtualnymi produktami

KOMPLETNIE BEZ KODOWANIA

Przeprowadzę cię za rękę przez wszystkie kroki do własnego sklepu

WSPARCIE TECHNICZNE

Przez cały czas trwania kursu jestem obecna w grupie na Facebooku i odpowiadam na maile

Co jeszcze otrzymasz?

Dostęp do specjalnej oferty Wojtka Wawrzaka

Specjalnie dla Kursantów Wojtek przygotował zestaw dokumentacji niezbędnej w każdym sklepie online.

Znajdziesz w nim:

  • re­gu­la­min skle­pu in­ter­ne­to­we­go z pro­duk­ta­mi elek­tro­nicz­ny­mi,
  • za­le­ce­nia wdro­że­nio­we zwią­za­ne z praw­ny­mi obo­wiąz­ka­mi,
  • for­mu­la­rz od­stą­pie­nia od umo­wy,
  • for­mu­la­rz re­kla­ma­cyj­ny.

Dzięki pa­kie­to­wi, sa­mo­dziel­nie przy­go­tu­je­sz swój sklep in­ter­ne­to­wy od stro­ny praw­nej (za wy­jąt­kiem ochro­ny da­ny­ch oso­bo­wy­ch). Wystarczy, że:

  • uzu­peł­ni­sz re­gu­la­min o swo­je da­ne,
  • wrzu­ci­sz na ser­wer for­mu­la­rze,
  • spraw­dzi­sz, czy Twój sklep od­po­wia­da wszyst­kim za­le­ce­niom wdro­że­nio­wym.

Dlaczego na własnym WordPressie?

Własny WordPress to idealne miejsce do sprzedaży wirtualnych produktów. Nie musisz ponosić dodatkowych opłat z tytułu prowizji, uruchomienia zewnętrznej platformy ani dodatkowego hostingu. 

Po prostu stwórz opis i dodaj swojego ebooka, pliki graficzne, pliki .pdf, konsultacje online, kursy internetowe, planery, kalendarze i co tylko podpowie ci wyobraźnia do własnego WordPressa.

Sama zobaczysz, jakie to proste!

Nie zwlekaj! Zaczynamy już 06 lutego!

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

Dlaczego ja?

Nazywam się Kasia Aleszczyk i od ponad trzech lat z powodzeniem pomagam (nie tylko) blogerom oswajać WordPressa. Od niedawna również szkolę kobiety takie, jak Ty, na kursach online w ramach AkademiiWP. W pół roku przeszkoliłam ponad 500 wspaniałych Dziewczyn!

Posłuchaj moich Kursantek

Ania

Kasia w Kursie poprowadziła mnie - prawdziwą techniczną lebiegę - za rękę. Poszło zadziwiająco skutecznie. Dzięki, Kasiu, nie tylko za pigułkę konkretnej wiedzy podanej w przystępnej formie, ale także za to, że na grupie z uśmiechem rozwiewałaś wszelkie dodatkowe wątpliwości.

Beata

Coach

Bardzo konkretny i pomocny kurs, z przyjemną atmosferą w grupie i niezwykłą Kasia - autorką zaangażowaną, kompetentną i z poczuciem humoru.

Kasia

Blogerka

Dzięki Kasi Aleszczyk okazało się, że to co dla mnie było nie do przeskoczenia, teraz jest takie proste. Polecam, Kasia jest fachowcem!

Beata

Kurs Kasi związany jest dla mnie z wielkim odkryciem, że mogę , potrafię i robię sama. To co dla mnie było najbardziej pomocne i ułatwiające zdobycie umiejętności to... bardzo sensowne podzielenie na malutkie kawałeczki. Nie wszyscy przecież są wirtuozami internetu.

Masz wątpliwości? Zobacz najczęściej zadawane pytania!

1. Co muszę mieć, aby wziąć udział w kursie?

Przede wszystkim odrobinę chęci do nauki oraz pozytywne nastawienie. Jeśli chcesz zakończyć kurs z własnym sklepem online, potrzebujesz również swoją instalację WordPressa.

2. Czy muszę bardzo dobrze znać WordPressa?

W kursie dowiesz się, krok po kroku, co musisz zrobić, by utworzyć swój własny sklep. Będziesz mieć treści zarówno pisane z odpowiednimi screenami, jak i video tutoriale. Zapewniam Cię, każdy z podstawową znajomością WordPressa, ukończy kurs z sukcesem!

3. Czy w moim sklepie będą płatności online?

Tak, pokażę Ci, jak podpiąć do sklepu płatności PayPal oraz Tpay (dawne Tranferuj.pl).

4. Czy po kursie będę mogła sprzedawać swoje produkty fizyczne, np. książkę?

Nie, w kursie tworzymy sklep, w którym sprzedasz jedynie wirtualne produkty, czyli takie, których nie wysyła się fizycznie (pocztą, czy kurierem).

5. Czy cena kursu to jedyny koszt, jaki poniosę?

To zależy. Jeśli zdecydujesz się na pakiet dokumentów oferowanych dla Kursantów przez Wojtka Wawrzaka, to trzeba je będzie dokupić. Jeśli nie, to cena kursu będzie jedynym kosztem, jaki poniesiesz.

 

© AkademiaWP.pl 2016