21 dni na macie - ćwicz w zaciszu swojego domu, dbaj o siebie, buduj nawyk

Każdy moment jest dobry, aby zacząć o siebie dbać. 21 dni na macie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc Ci w łagodnym wejściu w regularne ćwiczenia na macie. Abyś mogła lepiej zadbać o siebie i swój dobrostan psychofizyczny a poprzez to także o dobrostan bliskich Ci osób, bo zadbanie o własną czarkę to podstawa.

Krótkie treningi

Doskonale wiem, jak wygląda obecnie tempo życia, dlatego przygotowałam krótkie lekcje, które będziesz w stanie dopasować do rytmu swojego życia. 

Realistyczne ruchy

Skupimy się na prostych ruchach, bez wymagających pozycji,  dużego tempa i podskoków.

Filmiki wprost do Twojej skrzynki

Przygotowane materiały mają formę filmiku, który otrzymasz wprost do Twojej skrzynki

Regularność

To wyzwanie pomoże Ci wyrobić nawyk regularności. Przez 5 dni codziennie z rana otrzymasz ode mnie trening, pomoże Ci to zbudować nawyk. 

Bezpłatne

Organizowane przeze mnnie wyzwanie jest bezpłatne! 

Bez sprzętu

Do wykonania lekcji z tego wyzwania nie potrzebujesz absolutnie żadnego sprzętu. Wystarczą dobre chęci i zaangażowanie. 


Kim jestem?

Mam na imię Kasia, jestem instruktorką i ternerką. Uwielbiam ruch, naturę i wszystko, co jest z nimi związane. Bardzo staram się zachęcić jak najwięcej z Was do ruszania się i pokazać, że ruch jest fajny! Nie musi być morderczy, może być przemyślany i dopasowany do wymagających realiów życia współczesnego człowieka. Moją misją jest pomaganie innym w podnoszeniu jakości ich życia.

Kiedy ćwiczymy?

Kiedy tylko zechcesz! 

Opinie uczestniczek poprzedniej edycji

Zobaczyłam, że robiąc mało można zrobić dla siebie dużo. Ze codziennie można osobie zadbać… To, co poczułam, to sprężystość ciała po Twoich ćwiczeniach. A że cwiczylam przewaznie rano, to miałam energię i dobry humor na cały dzień! I lepiej się czułam w swoim ciele. Bo treningi w klubie dają zupełnie inny efekt niż Twoje:)

Codziennie wchodziłam na matę! To pierwszy raz, kiedy regularnie ćwiczyłam i wytrwałam do końca sportowego wyzwania!
Czuję zmiany w swojej postawie, jestem bardziej świadoma swojego ciała i tego, jakie formy przybiera 😉 rzadziej boli mnie kręgosłup i biodra. Widząc pozytywne zmiany w fizycznym i psychicznym samopoczuciu mam ochotę kontynuować taką formę ćwiczeń 🙂

.