Wyzwanie - 3 tygodnie z włoskim (II edycja)

Zapisz się na listę osób zainteresowanych wyzwaniem systematycznej nauki!

Na czym polega wyzwanie?

To nie jest zwykłe szkolenie. Przez 21 dni uczymy się wspólnie języka włoskiego na różnych poziomach zaawansowania. Zasada jest prosta: codziennie poświęcamy na naukę co najmniej 15 minut! Tu nie chodzi tylko o ćwiczenia do zrobienia, ale też materiały na ćwiczenie słuchu oraz możliwość ćwiczenia mowy i słownictwa.
Chcę Ci pokazać, że to jest możliwe i że "brak czasu" to tylko wymówka.
Przez cały czas trwania szkolenia masz wsparcie innych osób, które biorą udział w wyzwaniu oraz oczywiście moje - z dnia na dzień dostaniesz kolejną porcję materiałów.

To już druga edycja! Kilka opinii o pierwszej:

"Dawno zabierałam się do głębszej nauki języka i Wyzwanie mnie do tego zmobilizowało."

"Naprawdę sporo się nauczyłam i była to nauka niemonotonna, ciekawa. Z chęcią wezmę udział w kolejnych akcjach tego typu w przyszłości. Dziękuję bardzo!"

"Bardzo dziękuję za pomysł wyzwania i świetną realizację, dało mi to porządnego "kopa" do dalszej nauki"

"Cała forma ćwiczeń fantastyczna od samego początku fajne prowadzenie - mówię tu o sobie jako początkująca. Ćwiczenia bardzo zachęcające i dobrze sformułowane."

"Podobała mi się różnorodność zadań. Jednak przede wszystkim kontakt z "nauczycielką" - poprawa zadań oraz odpowiedzi na zadawane przez nas pytania."

"Podobało mi się że zadania wysyłane były wcześnie rano, przez co było sporo czasu na ich wykonanie. Fajne było też, że zadania były urozmaicone, a nie tylko gramatyka. "

Co będziesz robić podczas wyzwania?

  • mówić po włosku
  • ćwiczyć gramatykę
  • ćwiczyć słuch
  • czytać oryginalne teksty (dostosowane do poziomu)

Co już musisz umieć?

Przed rozpoczęciem wyzwania wspólnie ustalimy jego program, w zależności od Twoich umiejętności. I edycja była zorganizowana na 4 poziomy zaawansowania.
II edycja - zależy od tego na jakich poziomach będą uczestnicy.

Czego potrzebujesz żeby wziąć udział w wyzwaniu?

  • dostępu do internetu
  • skrzynki mailowej
  • 15-20 minut dziennie dla siebie

Kim jestem?

Ciao!

Nazywam się Paulina. Wychowałam się we Włoszech i po maturze zdecydowałam się na powrót do Polski. We Włoszech jestem co najmniej raz w roku i mam stały kontakt z językiem. Uwielbiam przekazywać moją wiedzę i uczyć języka włoskiego.