Jak zmieni się Twoje życie, kiedy poznasz swój kosmogram


Obejrzyj nagranie i dowiedz się, jakie 7 najważniejszych obszarów Twojego życia może ulec totalnej przemianie po tym, jak dowiesz się o ich znaczeniu ze swojego kosmogramu.

Zapisz się i odblokuj dostęp do nagrania

... ale to nie wszystko! Jako bonus opowiem Ci też:

5 kluczowych sytuacji, w których powinieneś zajrzeć w kosmogram

_______

W branży nieruchomości mówi się, że kluczowa jest lokalizacja. Ja z punktu widzenia astrologii, powiedziałabym, że najważniejsze jest wyczucie chwili i skorzystanie z najlepszych możliwych opcji w kluczowym momencie.

Opowiem Ci, kiedy i dlaczego warto skonsultować się w sprawie swojego kosmogramu. Jakie decyzje pomoże Ci to podjąć, czego unikniesz oraz jak dzięki tej wiedzy odzyskasz wewnętrzny spokój. Na swoim przykładzie opowiem Ci, czego bym uniknęła, gdybym wcześniej wiedziała, co mnie czeka i czego Ty również możesz uniknąć.

Domyślam się, że pod koniec, tak jak większość moich klientów, będziesz miał wiele pytań. Dlatego na deser rozwiewam błędne przekonania na temat astrologii i dodaję kilka ciekawostek, o które wszyscy mnie pytają.

Obejrzyj do końca, bo astrologiczne smaczki trzymam na koniec

Mity na temat astrologii

_______

Co najbardziej interesuje moich klientów? O co wszyscy pytają i z jakimi mitami o astrologii można się spotkać? Koniecznie posłuchaj do końca!Zapisz się i odblokuj dostęp do nagrania

.