Pobierz darmową próbkę i zobacz, co na ciebie czeka w ramach kursu Bohater Doskonały!


Nie przegap sprzedaży - 

kurs można kupić jedynie w dniach 

15-20 lipca


Jak będzie wyglądał 30-dniowy kurs "Bohater doskonały"?

  • Otrzymasz od nas e-booka będącego podręcznikiem, który przybliży esencję szeregu technik pisarskich - poznasz najpopularniejsze, najbardziej skuteczne, a także innowatorskie i nietuzinkowe techniki, które pomogą Ci wniknąć we wnętrze Twojego bohatera, lepiej go zrozumieć i doskonale opisać.
  • Przez miesiąc codziennie będziesz dostawać mail z zadaniem do wykonania od Małgosi oraz nagraniem audio, w którym Edyta Niewińska  krok po kroku przeprowadzi Cię przez meandry kilku wybranych technik pracy z bohaterem - doradzi, czego unikać, co uwypuklić, na co się nastawić. Poinformuje o korzyściach i pułapkach poszczególnych sposobów na pracę z bohaterem. Doda otuchy i zmotywuje.
  • Na koniec dostaniesz zeszyt ćwiczeń. Będzie tam miejsce na Twoje notatki i przemyślenia, znajdziesz tam także uniwersalne pytania, będące podstawą pracy nad każdą z Twoich postaci: pierwszoplanowych, ale też drugoplanowych. Będziesz mogła do niego wracać za każdym razem, kiedy pracujesz nad nową postacią bohatera. Ta pomoc przyda się zarówno w kreowaniu bohaterów opowiadań, jak i scenariuszy czy wielotomowych powieści.

To jak, dołączysz do nas i podszkolisz swoje umiejętności tworzenia niezapomnianej postaci bohatera?


ZAINTERESOWANA/Y? 

Zapisz się i pobierz darmową próbkę e-booka, 

który będzie częścią 30-dniowego kursu Bohater Doskonały.


KTO JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNY?

Edyta czyli pisarka, autorka książek "Kosowo", "Levante" i "Pod powierzchnią", prowadząca podcast o pisaniu oraz pisarskie grupy mastermind. Mieszka w Andaluzji, pisze, myśli i działa w trzech językach równolegle. Małgosia czyli pisarka, autorka bloga "Pełnia". Inspiruje kobiety do twórczego rozwoju, docierania do źródeł ich kreatywności i nadawania kształtu ich nowej, twórczej drodze życia.