JAK ROBIĆ FAJNE ZDJĘCIA

KURS FOTOGRAFII ONLINE DLA KREATYWNYCH BIZNESÓW I BLOGEREK


Czujesz, że to kurs dla Ciebie ? Zapisz się na listę oczekujących !PROWADZISZ FIRMĘ LUB BLOGA?

POTRZEBUJESZ DUŻO ZDJĘĆ NA FACEBOOKA I INSTAGRAMA?

TEN KURS JEST DLA CIEBIE!


TAKŻE DLA OSÓB, KTÓRE FOTOGRAFUJĄ TELEFONEM!


" Genialny kurs! To najlepiej wydane pieniądze w ostatnim czasie. Wiedza w pigułce doskonale podzielona na poszczególne moduły, świetnie przygotowane filmiki opisujące zagadnienia, a także ogromne zaangażowanie i entuzjazm Dominiki. Postawa prowadzącej udzieliła się grupie- było aktywnie, wspierająco, z sercem. Dzięki temu kursowi zaczęłam sama robić zdjęcia i wrzucać je w media społecznościowe. A to oznacza większą rozpoznawalność mojej raczkującej marki. "

Magda Wieczorek producentka świec sojowych Moon Lights Soy Candles, www.moonlights.com.pl


Cześć!

 Tu Dominika Dzikowska ze Studio Miłość. Zapraszam Cię na mój kurs online, który przygotowałam z myślą o blogerkach i dziewczynach, które prowadzą własne firmy.Nauczę Cię robić fajne zdjęcia w warunkach domowych - bez drogiego sprzętu i bez studia fotograficznego. Najbardziej lubię proste patenty, szybkie rozwiązania, mało teorii i dużo praktyki. Plus mnóstwo inspiracji i dobrej zabawy!

Fotografia lifestylowa jest naprawdę łatwa i przyjemna - pokażę Ci!

Tracisz klientów przez kiepskie zdjęcia na stronie? Tworzysz wyjątkowe rzeczy, ale nie potrafisz fajnie ich pokazać? Chciałabyś, żeby fotografowanie było łatwe i przyjemne?

Internet karmi się dobrą fotografią. Fajne zdjęcia przyciągają odbiorców i pozwalają rozwijać Twój biznes, czy bloga. Wiesz o tym, ale brakuje Ci pieniędzy na profesjonalne sesje fotograficzne i trudno Ci promować swoje produkty i usługi.

Stworzyłam ten kurs, żeby Ci pomóc!


CO OTRZYMASZ ?


5 modułów

 czyli lekcji on-line 5 tygodni wspólnej pracy

filmy wideo

instrukcje krok po kroku

materiały

dostęp "na zawsze"

materiały PDF

do pobrania checklisty i ćwiczenia

proste zadania

do wykonania we własnym tempie

elastyczność

przerabiasz kurs w dowolnym czasie

grupa na Facebooku *

moje wsparcie i pomoc 
* w zależności od opcji

w opcji z grupą:

sympatyczna atmosfera bez krytykowania!


"

Wspaniała inwestycja i cudownie spędzony czas. Dominika pokazuje, że każdy może robić dobre zdjęcia, nawet telefonem. Nie tylko w jasny sposób przekazuje wiedzę, ale tworzy super atmosferę. Otwiera ludzi i zachęca do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Polecam bardzo dziewczynom na początku drogi w biznesie, ale nie tylko – praktycznie wszystkim, którzy chcą robić lepsze zdjęcia."

Magda Winiszewska Hacienda Agricola, www.haciendagricola.blogspot.com


DLACZEGO WARTO SIĘ UCZYĆ WŁAŚNIE ZE MNĄ ?


Nazywam się Dominika Dzikowska.

Jestem fotografką i wykładowcą w jednej ze szkół fotograficznych. Mam ponad 10 letnie doświadczenie w nauczaniu fotografii.

 • Uczę fotografii w sposób jasny i przystępny. Podam Ci proste patenty dla początkujących – bez drogiego sprzętu i studia.
 • Umiem robić zdjęcia, które przyciągają uwagę. Znam się na stylizacji i kompozycji! Zdradzę ci, jak stylizować zdjęcia, by ludzie w nie klikali.
 • Znam sposoby, jak pracować szybko i wydajnie. Wszyscy potrzebujemy dużo zdjęć do skutecznej promocji – grunt to znaleźć swój styl i nie tracić mnóstwa czasu. Tego cię nauczę.

opinie o kursie


Natalia Pokrywka

Dużo konkretów, patenty do zastosowania od zaraz. Świetnie podane wiadomości techniczne, zrozumiale i jasno. Bardzo fajna atmosfera kursu, w czym pomogły i bonmoty (słońce dzienne), i poczucie humoru Dominiki. Motywacja i jakby mimochodem nabywane umiejętności - to było ekstra! Cotygodniowy live uzupełniający porządnie przygotowane moduły i ekstra pomysł z grupą - ten kurs był bardzo interaktywny i można się było uczyć nie tylko od prowadzącej, ale i współuczestniczek.

Creme Spa, www.cremespa.pl

Kinga Dybek

Zapisując się na kurs nie miałam nawet konta na Instagramie. Po 5 tygodniach pracy mam prężnie działający profil. Na kursie przekonałam się, że fotografia to dobra zabawa. Teraz cieszę się na myśl o nowych aranżacjach, które w prosty sposób mogę przygotować i sfotografować w domu oraz najbliższej okolicy. To dla mnie ważne bo jako młoda mama mam bardzo ograniczone możliwości na sesje foto. Fantastyczny kurs! Inspirujący i rozwijający.

graficzka, www.galloop.pl

Dominika Szóstak

Polecam każdej babeczce, która coś chce sprzedać innym (obojętnie czy produkt, czy usługę) i potrzebuje poprawić jakość swoich zdjęć. Dominika, jest wspaniałą, radosną i przede wszystkim ciepłą osobą. I tak właśnie odbieram cały kurs. Wszystkie kroki podane w bardzo przystępny, lekki sposób jakby zupełnie nie dotyczyły technicznych aspektów fotografii. Nie ma presji wykonywania ćwiczeń na akord ani strachu, że jak już się wrzuci swoje zdjęcie do oceny, to będzie ona sroga i wytykała błędy. Wręcz przeciwnie, każda opinia jest przekazana w sposób wielce budujący, niejednokrotnie z podanymi na tacy pomysłami, jak jeszcze można "ugryźć" dany temat zdjęcia. I właśnie to wsparcie jest w całym kursie nieocenione.

kreatywna pracownia krawiecka www.dominidom.pl


CO ZNAJDZIESZ W KURSIE 


LEKCJA #1 - PIERWSZY TYDZIEŃ

Znajdź swój styl

Zbierzesz inspiracje i ustalisz własną strategię na świetne zdjęcia! Zbierzesz pomysły, by już później nie zastanawiać się, co i jak masz fotografować. Znajdziesz własny styl, który będzie spójny i zachęcający dla Twoich odbiorców.

LEKCJA #2 - DRUGI TYDZIEŃ

Flatlay, czyli zdjęcia z góry

Pokażę Ci jak w warunkach domowych, bez drogiego sprzętu i lamp wyczarować świetne ujęcia, które przyciągną do Ciebie odbiorców. Poznasz podstawowe zasady: kiedy i gdzie fotografować, skąd wziąć dobre tło i jak ustawiać przedmioty na zdjęciu, żeby osiągnąć efekt wow.

LEKCJA #3 - TRZECI TYDZIEŃ

Świetne kadry na codzień

Podnosimy poprzeczkę i fotografujemy kompozycje w przestrzeni. Pokażę Ci, jak robić piękne zdjęcia z rozmytym tłem. Nauczysz się panować nad pierwszy i drugim planem - i wybierać dobre miejsca do zdjęć. Pokażę Ci w praktyce, czym różni się fotografowanie komórką i lustrzanką - nauczysz się tak obchodzić ograniczenia, by radzić sobie w różnych warunkach.

LEKCJA #4 - CZWARTY TYDZIEŃ

Zostań mistrzynią kompozycji

Poznasz zasady komponowania fotografii. Zdradzę Ci moje patenty na dobre, przyciągające oko zdjęcia - i wskażę, jakich błędów należy unikać. Dowiesz się, jak sprawić, że zdjęcia są wyraziste, bez uczucia chaosu i bałaganu.

LEKCJA #5 - PIĄTY TYDZIEŃ

Stylizacja, czyli jak robić zdjęcia, które sprzedają

Pokażę Ci, jak dzięki akcesoriom stworzyć tę kuszącą lifestylową otoczkę wokół Twoich produktów i usług. Nauczysz się pokazywać na zdjęciach WARTOŚĆ, którą dajesz Twoim klientom i czytelnikom i opowiadać historie, które budzą emocje. W końcu do tego służy dobra fotografia!


CENNIK

opcja nr 1 

opcja nr 2

opcja nr 3

TYLKO KURS


Wersja podstawowa, bez wsparcia i bez dostępu do grupy. Otrzymujesz tylko dostęp do platformy online - do samodzielnego przerobienia. Co tydzień odsłaniany jest nowy moduł. Polecam dla osób zdyscyplinowanych, które nie potrzebują ode mnie dodatkowej motywacji !

KURS + GRUPA

Najbardziej polecana opcja ! 

Oprócz treści kursu otrzymasz wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku. W grupie wspólnie przerabiamy kurs, komentujemy swoje prace, dajemy rady, wspieramy się i motywujemy. Dominika jest obecna w grupie codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 11:00-12:00, gdzie wspiera kursantki i pomaga.


Uwaga: Dominika nie odpowiada na każde pytanie i nie komentuje wszystkich zdjęć. Jeśli zależy Ci na pracy indywidualnej z prowadzącą  - wybierz opcję VIP.

VIP

Limit: tylko 4 miejsca

Opcja dla tych, którzy chcą pracować ze mną indywidualnie. Przez czas trwania kursu odpisuję na wszystkie Twoje maile i indywidualnie komentuję Twoje zdjęcia: wspieram, pomagam, daję wskazówki - dopasowane do Ciebie. Oprócz tego spotykamy się na jednej indywidualnej konsultacji poprzez Skype.


339 zł


439 zł699 zł


 • dostęp do treści kursu on-line
 • 5 modułów udostepnianych co tydzień
 • dostęp do materiałów - na zawsze
 • Bonusowy webinar "Techniczne podstawy fotografii"
 • dostęp do treści kursu on-line
 • 5 modułów - 5 tygodni wspólnej pracy
 • dostęp do materiałów - na zawsze
 • bonusowy webinar "Techniczne podstawy fotografii"
 • zamknięta grupa na Facebooku, gdzie pomagam, wspieram, odpowiadam na pytania, komentuję zdjęcia
 • cotygodniowe transmisje LIVE - można mi zadać pytanie na żywo
 • dostęp do treści kursu on-line
 • 5 modułów - 5 tygodni wspólnej pracy
 • dostęp do materiałów - na zawsze
 • zamknięta grupa na Facebooku, gdzie pomagam, wspieram, odpowiadam na pytania, komentuję zdjęcia
 • cotygodniowe transmisje LIVE - można mi zadać pytanie na żywo
 • Bonusowy webinar: "Techniczne podstawy fotografii"
 • jedna indywidualna, 60-minutowa konsultacje na Skype
 • indywidualne wsparcie mailowe: komentuję Twoje zdjęcia, daję indywidualne wskazówki i porady, praktycznie prowadzę Cię za rękę

Czujesz, że to kurs dla Ciebie ? Zapisz się na listę oczekujących !


FAQ


Nie mam lustrzanki, czy udział w kursie ma sens?

TAK, jak najbardziej! To nie jest kurs dla osób, które chcą być profesjonalnymi fotografami. Podaję w nim dużo prostych patentów, które sprawdzą się także przy fotografowaniu telefonem komórkowym. Moduły dotyczące stylu, kompozycji, świata, czy stylizacji – mają charakter ogólny, więc dużo z nich wyniesiesz, niezależnie od tego, jaki masz sprzęt.

Nie sprzedaję produktów, tylko usługi. Jestem coachem / dietetykiem itp. Co mam fotografować?

W pierwszym module kursu będziemy opracowywać strategie i zbierać pomysły. Wiem, że dla biznesów usługowych można znaleźć świetne patenty na zdjęcia i pokazywać WARTOŚĆ, którą dajesz swoim klientom. Na przykład jako dietetyk możesz pokazywać zdrowe potrawy, składniki, warzywa i owoce, ładne stylizacje ze zdrowymi śniadaniami, możesz dzielić się przepisami, pokazywać siebie, swój zdrowy styl życia – możliwości są ogromne!

Jestem zajęta, mam mało czasu. Ile czasu powinnam poświęcić na realizację kursu?

Wystarczy 2 godz. tygodniowo, żeby zapoznać się z treścią i wykonać proste zadania. Możesz to zrobić w dogodnym dla siebie czasie. Kurs jest przygotowany tak, żeby nie zarzucać Cię niepotrzebną wiedzą. Lekcje będą wypuszczane raz w tygodniu – w środy. Masz sporo czasu (aż tydzień) na wykonanie prostego zadania i przećwiczenie tematu. Zaplanowałam to tak, żeby w weekend można było zrobić zdjęcia – a po weekendzie uzyskać ode mnie odzew i wsparcie.

Nie mam konta na Facebooku, czy muszę je założyć?

Nie musisz. Cała treść kursu będzie dostępna na stronie internetowej. Wybierz wtedy kurs w opcji podstawowej. Osobiście natomiast bardzo polecam dołączenie do grupy. Wzajemne wsparcie i motywacja sprawiają, że nauka idzie dużo szybciej. Grupa na Facebooku będzie zamknięta – to znaczy, że Twoi znajomi nie widzą Twoich postów i zdjęć, także warto założyć konto tylko na potrzeby kursu, a potem ewentualnie je skasować. 

Czy będzie można indywidualnie omawiać z Tobą swoje zdjęcia?

Tylko w opcji V.I.P w czasie trwania kursu odpowiadam na wszystkie Twoje maile i omawiamy twoje zdjęcia indywidualnie: mailowo lub w czasie konsultacji poprzez Skype.

W opcji KURS + GRUPA pracujemy grupowo. To znaczy, że wklejając swoje zdjęcia w zamkniętej grupie na FB uzyskasz komentarze ode mnie i od innych uczestniczek. W grupie jestem obecna codziennie przez 1-2 godziny (oprócz niedziel), pomagam i wspieram, ale nie jest to indywidualna praca ze mną 1:1. Nie komentuję wszystkich zdjęć i nie odpowiadam na każdy komentarz, choć jestem bardzo zaangażowana i naprawdę prowadzę i wspieram dziewczyny w grupie. Co tydzień będą dostępne transmisje live – we wtorki wieczorem – wtedy można mi też zadać pytanie na żywo.

Chcę przede wszystkim fotografować ludzi. Czy jest to kurs dla mnie?

Nie. Ten kurs dotyczy fotografii lifestylowej i produktowej, choć będą też informacje o tym, jak fotografować ludzi - nie jest to główny temat kursu. Większość przykładów i porad będzie dotyczyć fotografowania małych przedmiotów, takich jak jedzenie, kwiaty, książki, rękodzieło, biżuteria. Oczywiście większość zasad jest uniwersalnych i można je zastosować z powodzeniem przy fotografowaniu różnych motywów i tematów.

Kiedy będzie kolejna edycja kursu?

W tej chwili nie mamy potwierdzonej daty kolejnej edycji. Wstępny plan to jesień 2018 - ale nie jest to jeszcze potwierdzone. Pamiętaj, że kupując kurs masz dostęp do treści NA ZAWSZE - to znaczy, że możesz wracać do szkolenia, kiedy chcesz.

Co to znaczy, że dostęp do treści kursu jest "na zawsze"?

Przez rok od daty zakupu gwarantuję Ci, że platforma będzie aktualizowana. Po tym czasie – wciąż zachowujesz dostęp do platformy i możesz korzystać z kursu, natomiast nie gwarantuję w 100%, że będzie ona aktualizowana. Planuję prowadzić ten kurs jeszcze przez długie lata, ale nie chcę dawać 100% gwarancji póki prowadzę tę firmę jednoosobowo.

Jak wygląda dostęp do grupy po zakończeniu kursu?

Po 5 tygodniach kursu grupa będzie działać dalej, natomiast Dominika nie będzie już w niej się udzielać. Do kolejnych edycji kursu otwieram za każdym razem nową grupę.


Masz pytanie?  Napisz do mnie kontakt@kobiecafotoszkola.pl