To wydarzenie zrzeszające osoby chcące od życia więcej. Takie, które nie boją się w tym celu włożyć odrobiny wysiłku. Unikające tkwienia w wygodnej strefie komfortu. Na miejscu pojawią się prelegenci, którzy opowiedzą jak stopniowo zmieniali swoje życie na lepsze. Będzie okazja do nabrania inspiracji, zyskania nowych znajomości i nauczenia się czegoś co pomoże ci uczynić życie lepszym. Wydarzenie jest bezpłatne i w tej chwili całość nabiera dopiero kształtów. Pewne jest jedno - odbędzie się na przełomie listopada / grudnia tego roku w Olsztynie. Jeśli chcesz, bym poinformował cię, gdy będę wiedział więcej to rozważ podanie maila.

  • facebook
  • twitter
  • linkedin

KTO TO ORGANIZUJE?: ja, czyli Mateusz Kiszło. Zostałem poproszony o zorganizowanie spotkania w Olsztynie dla słuchaczy podcastu "Lepiej Teraz". Uznałem, że w zasadzie nie ma powodu, by ograniczać się wyłącznie do tego. Bardzo chciałem otaczać się inteligentnymi i ambitnymi osobami, a takie wydarzenie to idealne środowisko.


DO KOGO JEST TO KIEROWANE?: jeśli lubisz się rozwijać, czytasz sporo książek (ale nie tylko belterystyki), słuchasz podcastów i stale szukasz sposobów, by coś w swoim życiu zmieniać na lepsze - witaj!


CZY TO WYDARZENIE JESZCZE SIĘ POWTÓRZY?: byłoby świetnie, aby było to cykliczne i rozrastające się wydarzenie. Dużo zależy od waszego przyjęcia. Jeśli będzie pozytywne to na pewno będę planował kolejne.


JAK SIĘ MOŻNA Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ?: napisz mi maila mateusz.kiszlo.jzp@gmail.com, albo zadzwoń: 889068674