II EDYCJA już 14 WRZEŚNIA 18.30 - 21.30 W SALI KAMERALNEJ POD AMFITEATREM (starówka, tuż przy zamku, Olsztyn)

Czym jest Lifehackon? To wydarzenie zrzeszające osoby, które chcą uczynić swoje życie ciekawszym. Jakby nie patrzeć życie mamy ponoć tylko jedno i szkoda będzie je tak zmarnować. Lifehackon to więc okazja do nabrania inspiracji, praktycznej wiedzy i szansy sprawdzenia co inni zrobili, aby uczynić życie ciekawszym.


CZY TO COŚ KOSZTUJE?: całość jest całkowicie darmowa, a tworzona jest wyłącznie z pasji.


JAK SIĘ MOŻNA Z SKONTAKTOWAĆ Z ORGANIZATORAMI?: napisz mi maila mateusz.kiszlo.jzp@gmail.com


PRELEGENCI z 13.04.2019


ANDRZEJ SADOWSKI

Założyciel Olsztyńskiej Agencji Panda Marketing. Specjalista w zakresie marketingu i sprzedaży. Czynnie wspiera Olsztyński ekosystem technologiczny i kulturalny współtworząc projekty Startup Weekend Olsztyn oraz Olsztyn Streetart czy Olsztyn kreatywnie. 

Opowie o tym jak w Panda marketing zaledwie kilka aplikacji poukładało nam wiele ważnych procesów 


SZYMON ZYLIŃSKI

Pracownik naukowo-dydaktyczny w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWM w Olsztynie. Lubi być kreatywny. Pracował i podróżował po najszczęśliwszym kraju na świecie –Bhutanie. Twórca pierwszego w Polsce „Vloga Wykładowcy"

Opowie nam o tym jak kreatywnie tracić czas, czy vlogować.

PIOTR KOWALSKI

Z zawodu doradca i detepowiec w branży opakowaniowej u jednego z największych w kraju producentów i dostawców narzędzi drukujących. Z zamiłowania projektant graficzny. Od 8 lat pracuje wyłącznie zdalnie, łącząc skutecznie pracę "na etacie" z freelancerką. Wiele opakowań, które widzicie na co dzień w sklepach przeszło w ten lub inny sposób przez jego ręce lub umysł. Autor i współautor marek oraz kampanii reklamowych dla firm z branży kosmetycznej o zasięgu międzynarodowym.

Opowie o tym, jak jedna decyzja, w połączeniu z konsekwencją, potrafi całkowicie odmienić nie tylko ścieżkę kariery zawodowej, ale również całe życie.

MATEUSZ KISZŁO

Agent towarzystwa ubezpieczeniowego Generali, wieloletni mieszkaniec Olsztyna, organizator tego wydarzenia. Prowadzi bloga "Zmieniam życie na lepsze" z nadzieją, że dzielenie się swoimi przemyśleniami może zainspirować również innych.

Opowie o tym jak nieświadomie stał się minimalistą i jakie nieoczywiste korzyści w związku z tym wiążą.

MAŁGORZATA I KAMIL KOWALEWICZ

Autorzy bloga RobiMy Podróże. Goha jest pedagogiem resocjalizacji i profilaktyki społecznej, oraz nauczycielką języka angielskiego. Kamil to twórca stron internetowych i grafik. Są małżeństwem zakochanym w podróżowaniu, pełnosprawną kobietą i niepełnosprawnym mężczyzną, którzy pokazują, że podróżowanie na wózku inwalidzkim jest możliwe i daje niesamowitą satysfakcję. Aktualnie tworzą polskanawozku.com, który jest unikatowy w skali europejskiej, a korzystać mogą z niego nie tylko osoby z niepełnosprawnościami.

Opowiedzą o tym, jak podróżowanie zmienia podejście do życia i pozwala odnaleźć radość z otaczającej nas rzeczywistości. Jak sami zaczęli podróżować na dwóch nogach i czterech kołach. 

MARCIN GRZESZCZYK

Absolwent prawa, adwokat oraz od dwóch lat członek klubu Olsztyn Toastmasters, w którym ćwiczy publiczne przemawianie. W wolnych chwilach lubi czytać mangę i oglądać anime, biegać oraz zwiedzać kraje Europy południowej.

"Nie łam się! Przełam się!" - opowie o tym, jak pozbyć się obaw przed wystąpieniami publicznymi.

MARTA CHEŁCHOWSKA I WIKTORIA WILCZEWSKA

Uczennice XII LO w Olsztynie. 

Mimo młodego wieku angażują się społecznie m. in. przez działalność w stowarzyszeniu Olsztyn 2.0 oraz olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. 

Po projekcie Czyta[m]nie, zostały mentorkami Zwolnionych i pomagają nowym zespołom oraz tworzą kolejny projekt Tap'n'Water. 

Opowiedzą o inicjatywie jaką są "Zwolnieni z teorii"

KAROL OKUNIEWICZ

Pasjonat nauki języków obcych, który uciekł z korporacji, żeby móc robić 10 rzeczy na raz i dobrze się przy tym bawić. Lektor, tłumacz, rolkarz, wyznawca ekologii. 

Opowie o tym jak można podejmować decyzje, kiedy ma się chęć zrobić wszystko, a na nic nie starcza zapału.

EWELINA ZDANCEWICZ - PĘKALA

Dziennikarka, zastępca redaktora naczelnego portalu Zagrano.pl, SEO copywriter, poetka, a z wykształcenia pedagog i socjoterapeuta. Wiceprezes ds. public relations i jeden z pierwszych członków klubu Olsztyn Toastmasters, w którym ćwiczy się publiczne przemawianie. Chwyta się wielu projektów na raz i nie chce z niczego rezygnować, dlatego zarządzanie sobą w czasie musiała opanować do perfekcji.


“Zarządzanie sobą w czasie - jak uzyskać maksimum efektu przy minimalnym wysiłku” - opowie o tym, jakie techniki pomagają w zarządzaniu swoim czasem i jak wygrać walkę z prokrastynacją.

TWOJE UDOSTĘPNIENIA MOGĄ POMÓC

  • facebook
  • twitter
  • linkedin