Pozwól swojemu umysłowi odpocząć, dzięki kilku łatwym technikom.

Dzięki temu e-bookowi poznasz i nauczysz się skutecznie wykorzystywać te sposoby, kiedy zmagasz się z codziennymi wyzwaniami a stres powoduje chaos oraz mętlik w głowie. Podane w nim metody są sprawdzone przeze mnie osobiście. Poznasz swoje źródło napięcia i zyskasz większą świadomość jak najlepiej zadbać o swój dobrostan psychiczny.

1. Zyskasz więcej spokoju i dobrego samopoczucia na co dzień.


2. Odzyskasz energię do podejmowania decyzji i działania.


3. Znajdziesz swój najlepszy sposób na poradzenie sobie z nieoczekiwanym napięciem.
Cześć, nazywam się Anna Bezdziecka


Jestem specjalistą ds.potencjału i certyfikowanym coachem kryzysowym oraz autorką bloga. Pomagam wykorzystać kryzys wypalenia jako trampolinę do odbudowania kariery na nowo.

Wspieram kobiety, we właściwym inwestowaniu energii, aby uzyskały zwrot ze swoich predyspozycji, talentów i fundamentalnych wartości. Dzięki temu w końcu wzięły właściwy kurs na swoje życie zawodowe.


Robię to, bo wierzę, że każda kobieta nawet w tych trudniejszych momentach swojego życia jest w stanie odkryć siłę i wykreować pracę w zgodzie ze sobą. 


Pozwól sobie poczuć się tak po prostu, całym sobą niezależnie od miejsca, w jakim jesteś i co robisz.

Pozwól sobie zrobić stop, zatrzymać się i odpocząć, aby usłyszeć siebie.

Pozwól sobie ze spokojem znaleźć rozwiązanie, kiedy w głowie masz cały ten mętlik.

Pozwól sobie z życzliwością poprzyglądać się myślom bez kreowania najróżniejszych scenariuszy i wpędzania się w poczucie winy.

Pozwól sobie złożyć broń i zaprzestać walki ze sobą, by na siłę udowadniać o słuszności swojej racji.

Pozwól sobie na wdzięczność i zachwyt nad własną codziennością, aby przestać ciągle podglądać innych.

Pozwól sobie podążać za sobą, nawet, kiedy zewsząd słyszysz innych, po to, aby w końcu znaleźć czas na budowanie zaufania do siebie.

Kaśka Żbikowska #DigitalGirls

"Work-life balance" dla mnie jest przereklamowany.  Dzięki ebookowi Ani, lepiej wiem, czego potrzebuje mój umysł i ciało. Uważności, spokoju, ale też odwagi do tego, aby postawić granice. I nie starać się osiągnąć jakiegoś "abstrakcyjnego stanu zen" w moim wielkomiejskim życiu z rodziną i w rozwijaniu własnego biznesu online. Moje życie może być zdrowe i spełnione, ale tylko wtedy, gdy będę dbała o mój "work-life integration" - codzienną praktyką, a nie zrywami.

Serdecznie polecam.

Małgorzata Żebrowska z Pełni

E-book Anny Bedzieckiej to znakomite narzędzie, które uświadamia nam, jak wiele możemy zdziałać dla naszego spokoju tu i teraz. Daje przekonanie o tym, że spokój jest w nas i możemy go łatwo odszukać, stosując proste, niskokosztowe, łatwo dostępne sposoby. Samo czytanie ebooka daje wytchnienie, a zastosowanie proponowanych narzędzi - gwarancję odnalezienia w sobie spokoju, pomimo zgiełku niełatwej rzeczywistości.

Z serca polecam!

Pozwól sobie na pierwszy krok w odzyskaniu spokoju, by zacząć autentycznie podążać za sobą.

Są w nim małe rzeczy, które czasem ratują życie.

Brak pędu a utrzymywanie własnego rytmu to coś dobrego a nie złego w dzisiejszych czasach.


.