Kompleksowy Kurs Szydełowania

Kurs powstał z myślą o wszystkich osobach, które pragną nauczyć się, jak z pomocą szydełka wyczarować coś niezwykłego

Zostawiając swój adres mailowy nigdy nie przegapisz kolejnej lekcji - przypomnienie oraz jej streszczenie będziesz dostawać mailem. Po każdej z części wyślę Ci także większe podsumowanie najważniejszych kwestii poruszanych w lekcjach!

Na koniec kursu czekać będzie na Ciebie również mały bonus - niespodzianka :)

Kurs składa się z 3 części:

Podstawowe materiały i akcesoria

W tej częście przeczytasz o szydełkach, włóczkach i akcesoriach potrzebnych do szydełkowania. Dowiesz się również czym jest banderola i jakie informacje możesz z niej wyczytać.

To musisz wiedzieć

Część druga zawiera dalszą wiedzę z zakresu szydełkowania. Poznasz takie pojęcia jak próbka, odkryjesz metody usztywniania robótki, a także zaznajomisz się z szydełkowanymi skrótami i schematami.

 

Praktyka

W tej częście nauczysz się jak zacząć robótkę, jak ją powiększyć, zmniejszyć oraz zakończyć. Nauczysz się również podstawowych ściegów, dzięki którym bedziesz mogła szydełkować zabawki, koszyki czy inne dekoracje! 

Cześć!

Mam na imię Ania i od kilku lat prowadzę bloga o szydełkowaniu. Jeśli chciałabyś zacząć szydełkować, ale nie wiesz od czego zacząć, ten kurs jest tym, czego szukałaś! Nauczysz się z niego jak krok po kroku odnajdywać się w tym kreatywnym świecie, a ja obiecuję Ci, że już po kilku lekcjach sama zaczniesz tworzyć piękne rzeczy. Sama sprawdź jakie to proste!