SAMOREGULACJA WRAŻLIWEJ MATKI

Jeśli jesteś raczej spokojną i zrelaksowaną mamą, masz najczęściej wystarczająco dużo energii, 
a stres rzadko Cię przytłacza, 

TEN WEBINAR NIE JEST CI POTRZEBNY!

.
Czytasz dalej? Czyli jednak nie jest aż tak różowo...? 

Znam to, uwierz mi... 

Jako wysoko wrażliwa osoba silnie odczuwam działanie rozmaitych stresorów: niewyspania, zmęczenia, trudnych emocji i zachowań moich trzech synów,
nowych sytuacji, konfliktów z innymi dorosłymi...

Nieraz czułam się zbyt przytłoczona, aby czerpać jakąkolwiek radość z macierzyństwa, a moje dzieci jawiły mi się jako mali ciemiężyciele.
Nadal tak bywa, ale na szczęście coraz rzadziej, ponieważ poznałam Self-Reg.

SELF-REG TO OPARTA NA WYNIKACH BADAŃ NAUKOWYCH METODA,
KTÓRA POZWALA LEPIEJ ZROZUMIEĆ STRES I ZARZĄDZAĆ NAPIĘCIEM I ENERGIĄ.

Moje życie stało się lżejsze, choć liczba stresorów nie zmalała, a wręcz przeciwnie. Po prostu teraz lepiej umiem regulować samą siebie.

Jeśli pragniesz tego samego i chcesz zrobić pierwszy lub kolejny krok na tej drodze,

ZAPRASZAM CIĘ NA WEBINAR!

2019-06-13

CZWARTEK

21:00

CET

Zastanawiasz się, jaki będzie koszt biletu?

 • 40,- PLN - bilet zwykły,
 • 132,- PLN - bilet premium (już wyprzedane! Jeśli zależy Ci na takim bilecie, skontaktuj się ze mną - może uda nam się coś uradzić).

Bilety premium zapewniają oprócz udziału w webinarze 90-minutowe spotkanie online ze mną. Może to być konsultacja, sesja coachingowa, sesja mentoringowa albo spotkanie typu "pytania i odpowiedzi" na tematy związane z obszarem moich kompetencji (Self-Reg, praca nad własnymi emocjami i przekonaniami, zmiana nawyków i schematów). Ważne: spotkanie ma dotyczyć rodzica, a nie dziecka.


WEBINAR Samoregulacja wrażliwej matki

Webinar jest przeznaczony dla wszystkich mam niedorosłych dzieci - zarówno tych, które nie wiedzą nic o podejściu Self-Reg, jak i tych, które dobrze znają metodę, ale trudno im zastosować ją do siebie.  Zapraszam w szczególności mamy wysoko wrażliwe, czyli takie, które silnie reagują na rozmaite bodźce i łatwo tracą poczucie spokoju. Serdecznie zapraszam też tatów, babcie, dziadków, wychowawców przedszkolnych czy szkolnych i opiekunów, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o stresie i samoregulacji.

Webinar będzie oparty o Self-Reg (od ang. self-regulation, czyli samoregulacja) - metodę, która pozwala zrozumieć stres i lepiej zarządzać swoim napięciem i energią. Dowiesz się:

 • czym jest samoregulacja w rozumieniu Self-Reg, 
 • dlaczego tak ważne jest to, aby być dobrze wyregulowaną mamą,
 • czym się charakteryzują wysoko wrażliwe osoby,
 • jakie pułapki zastawia na nie zaangażowane, świadome macierzyństwo,
 • z jakich kroków składa się metoda Self-Reg,
 • jak stosować te kroki wobec samej siebie,
 • od czego zacząć,
 • po czym poznać, że jest "wystarczająco dobrze",
 • kiedy wskazane jest wsparcie specjalisty (lekarza, psychologa, psychoterapeuty, coacha).

Webinar nie sprawi, że zostaniesz mistrzynią samoregulacji, ale powinien pomóc Ci wykonać pierwszy (lub kolejny) krok na drodze do lżejszego życia, nieobciążonego nadmiernym stresem i złością. A przecież każda zmiana zaczyna się od pierwszego kroku!

Jeśli jesteś zainteresowana udziałem w webinarze, zapisz się na listę za pomocą formularza, który znajdziesz poniżej.


Często zadawane pytania (FAQ)


CO TO JEST WEBINAR?

Webinar to interaktywne szkolenie online, podczas którego uczestnicy słyszą osobę prowadzącą oraz widzą jej twarz i/lub slajdy prezentacji. Mogą też zadawać pytania poprzez czat. Szkolenie odbywa się w tzw. pokoju webinarowym, czyli na dedykowanej stronie internetowej, do której dostęp (link) otrzymasz w e-mailu po zakupie biletu.

CZY MUSZĘ BYĆ NA ŻYWO?

  Warto być na żywo, aby móc zadać pytanie i uzyskać na nie odpowiedź, jednak nie jest to konieczne. W ciągu doby po zakończeniu webinaru otrzymasz dostęp do jego nagrania i w ciągu 365 dni będziesz mogła obejrzeć lub odsłuchać je tyle razy, ile będziesz chciała.

  CZEGO POTRZEBUJĘ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WEBINARZE?

  Najpóźniej w środę 12 czerwca o godzinie 21 musisz zarezerwować i opłacić bilet w systemie Evenea. Po tym terminie uczestnictwo na żywo nie będzie możliwe, za to będziesz mogła kupić dostęp do nagrania.

  Potrzebujesz urządzenia z dostępem do Internetu. Łącze internetowe musi pozwalać na transfer obrazu i głosu w zadowalającej Cię jakości. 

  Jeśli będzie to urządzenie mobilne typu tablet lub smartfon,  będziesz też potrzebować aplikacji ClickMeeting. Możesz ją ściągnąć bezpłatnie z tej strony (instalacja może potrwać kilka minut, warto nie zostawiać tego na ostatnią minutę przed rozpoczęciem webinaru).

  ILE TO KOSZTUJE?

  To nie koszt, to długoterminowa inwestycja. Uwierz mi: przez kilkanaście lat zajmowałam się zawodowo analizowaniem gospodarki. :) Potrzebujesz zainwestować maksymalnie dwie godziny oraz:

  • 40,- PLN, jeśli kupisz bilet zwykły,
  • 132,- PLN, jeśli kupisz bilet premium (już wyprzedane!)j.

  JAK I GDZIE MOGĘ KUPIĆ BILET?

  Bilety będzie można kupić na tej stronie w systemie Evenea. Jest to bezpieczny system, który obsługuje różne formy płatności. Będziesz mogła otrzymać z niego fakturę. Link do pokoju webinarowego otrzymasz najpóźniej 24 godziny przed webinarem, tj. w środę 12  czerwca o godzinie 21.

  DLACZEGO NIE MOGĘ KUPIĆ BILETU W OSTATNIEJ CHWILI?

  ... ponieważ potrzebuję z wyprzedzeniem opłacić pokój webinarowy odpowiedniej "wielkości" (dla konkretnej maksymalnej liczby uczestników).

   ... i ponieważ w dniu webinaru chcę skupić się na mojej samoregulacji, a nie na odpowiadaniu na ewentualne pytania o bilety, płatności itd. Chcę wieczorem czuć się pełna energii i niezbyt spięta i poprowadzić dobry, merytoryczny webinar, korzystając z moich wszelkich umiejętności i zasobów.

  PO CO MAM ZAPISYWAĆ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH? NIE WYSTARCZY W ODPOWIEDNIM MOMENCIE KUPIĆ BILET?

  Jeśli jesteś pewna, że:

  • nie przeoczysz ważnych terminów (początku sprzedaży, końca okresu sprzedaży biletów w niższej cenie, końca okresu sprzedaży biletów umożliwiających udział na żywo),
  • będziesz pamiętała o webinarze i o tym, żeby ewentualnie zainstalować ClickMeeting na urządzeniu mobilnym,
  • Twoja skrzynka mailowa nie potraktuje maila z adresu info@dylematki.pl z linkiem do pokoju webinarowego jako spam,
  • odnajdziesz mail ode mnie niezależnie od tego, czy trafi do głównego folderu poczty, czy do jednego z folderów, które rzadko przeglądasz,

  to faktycznie zapisywanie się na listę zainteresowanych nie jest Ci potrzebne. 

  CZY MOGĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W WEBINARZE RAZEM Z MĘŻEM, MAMĄ, PRZYJACIÓŁKĄ?

  Jeśli będziecie oglądać jednocześnie na tym samym urządzeniu, zalogowane jako jeden uczestnik, to tak, zapraszam. W przeciwnym razie proszę, aby Twoja "osoba towarzysząca" kupiła własny bilet. 

  Proszę Cię też, żebyś nie udostępniała nagrania bliskim, krewnym i znajomym. Przygotowanie i przeprowadzenie tego szkolenia to moja praca, sama zainwestowałam w nią nie tylko mnóstwo czasu, ale też ogromną część oszczędności mojej rodziny. Będę wdzięczna, jeśli to uszanujesz. :)

  Webinar rozpocznie się za

  dni
  godzin
  minut
  sekund

  Agnieszka Stążka-Gawrysiak

  Jestem profesjonalnym coachem, pierwszą w Polsce Facylitatorką metody Self-Reg oraz autorką książki przybliżającej Self-Reg dzieciom i ich opiekunom.
  Poprzez coaching, szkolenia i warsztaty oraz blog DyleMatki wspieram wrażliwe osoby na drodze do życia nieobciążonego nadmiernym stresem i złością.