Co znajdziesz w środku?

 

Ten e-book zawiera wywiady z Polkami mieszkającymi na stałe w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Sprawdź za ile wynająć flat, kupić bułkę czy przejechać milę, jak traktowani są w UK Polacy i co jeszcze może Cię czekać w tym kraju.

Pamiętaj! Newsletter jest jak ślub - powinien być z własnej nieprzymuszonej woli i jeśli się kogoś kocha. Dlatego Twoje dane będą przetwarzane (uwaga, nudna część) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (koniec nudnej części) tylko w celu przesyłania Ci newslettera. Przechowam je w swoim serduszku i bazie administratora na czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz, co spowoduje usunięcie ich z bazy, ale nie mojego serduszka. Masz prawo do ich edycji, przeniesienia i usunięcia. W każdej chwili będziesz mógł wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera, tylko to odróżnia newsletter od ślubu. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł naskarżyć na mnie do organu nadzorczego.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Monika Kilijańska, adres e-mail: info@konfabula.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności (patrz wyżej).
MailerLite