Zapraszam do autorskiego programu MOC(na) w SZPILKACH. Dla kobiet, które pragną poczuć swoją wartość, emanować swoim blaskiem i przyciągać w swoim życiu to, czego pragną!

 


CO ZYSKASZ DZIĘKI PROGRAMOWI?

 

Przede wszystkim poznasz siebie, zyskasz głęboką świadomość siebie. Odkryjesz swoje obawy, które czasami z ukrycia hamowały Twoje działanie. Uświadomisz sobie schematy rządzące Twoim życiem. Poczujesz i docenisz swoje atuty kobiecości i aspekty osobowości, dzięki którym osiągnęłaś już tak wiele! Świadomie korzystając z wiedzy o sobie odbierzesz władzę kierowania Twoim życiem przez innych, a tym samym przejmiesz stery nad swoim szczęściem!


DLACZEGO TERAZ?

 

Bo początek roku, wiosna i budzące się do życia siły przyrody to najlepszy moment, aby obudzić swoje pragnienia z zimowego snu! Bo po wielu latach doświadczeń osobistych i zawodowych stworzyłam program, który pomagał setkom kobiet. Teraz Ty możesz skorzystać z niego zupełnie za darmo. Proszę Cię tylko o opisanie swoich doświadczeń tak, abym mogła udzielać kobiecego wsparcia jeszcze skuteczniej. Również dlatego teraz, gdyż coraz więcej kobiet prosi mnie, aby powstał kompleksowy program mentorski, w którym kobiety nie będą same na drodze poznawania siebie, która nie zawsze jest łatwa. odpowiadam na Wasze potrzeby i jestem przez 3 miesiące do Waszej dyspozycji. Moje doświadczenia pokazały, ze to czas osiągania wewnętrznej siły, aby w pełni autonomicznie rozpocząć nowy etap w swoim życiu dzięki temu programowi.


DLACZEGO Z TOBĄ?

 

Jeśli tkwisz w toksycznym związku i nie wiesz co powoduje, ze n ie możesz się z niego uwolnić...Jeśli od lat wiążesz się z różnymi mężczyznami, którzy w rezultacie okazują się niemalże tacy sami.....Jeśli po kilku miesiącach lub latach w związku dostrzegasz w nim ten sam destruktywny schemat...Jeśli ciągle czujesz się samotna, niespełniona, sfrustrowana, gorsza, słabsza, masz poczucie, że trafiasz na niewłaściwych ludzi lub, ze z Tobą jest coś nie w porządku, że nie "nadajesz się do związku", godzisz się na rozwiązania, których nie chcesz, że żyjesz w wewnętrznym konflikcie lub po prostu nie wiesz, czego chcesz - to jest program DLA CIEBIE!

 

SKĄD PEWNOŚĆ, ZE MÓJ PROGRAM ZADZIAŁA?

 

Od ponad 10 lat pracuję z kobietami, mężczyznami, parami, rodzinami, małżeństwami. Pomagam osobom samotnym w ułożeniu sobie życia. Wspieram po rozstaniach lub w podjęciu decyzji o tym co dalej: rozstać się czy zostać? Jako mediator towarzyszę w formułowaniu porozumień dotyczących wspólnego życia. Będąc terapeutą par pomagam rozpalać namiętność i ogień, który przygasł i osłabił spostrzeganie w związku i w sobie tego, co dobre. Jestem również coachem i trenerem - pomagam w intensywnym trenowaniu umiejętności i kompetencji, dzięki którym zmiana, staje się możliwa. W tym projekcie dzielę się wiedzą, doświadczeniem i praktyką z wielu lat mojej pracy.

 


CZY TO ZADZIAŁA DLA CIEBIE?

 

Oprócz moich doświadczeń w praktyce terapeutycznej i doradczej, prowadzę badania na studiach doktoranckich dotyczące relacji. Dzięki temu nieustannie poznaję mechanizmy psychologiczne i studiuje wiedzę psychologiczną rządzącą procesami emocjonalnymi, konfliktami, komunikacją, relacjami. Jestem też mamą z ogromnym bagażem doświadczeń. na własnej skórze doświadczyłam tego, o czym wiele kobiet boi się mówić. Potrafię zrozumieć historie, w które niewielu potrafi uwierzyć, ze zdarzyły się naprawdę. W dodatku wiem, jakie sa przyczyny i konsekwencję wielu doświadczeń i naprawdę potrafię pomóc.
Będę Twoim mentorskim wsparciem oferując Ci indywidualną pomoc w postaci konsultacji, rozmów telefonicznych, sesji coachingowych. Poza programem grupowym daję Ci osobistą pomoc twojego mentora, który przez trzy miesiące będzie Cię prowadził przez proces zmiany. Dlatego wiem, że jeśli zaangażujesz się w ten projekt równie mocno, jak ja - możesz osiągnąć rzeczy, o których dotychczas marzyłaś. Te marzenia mogą stać się realnymi celami.


CO TRZEBA ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE?

Aby wziąć udział w projekcie potrzebuję od Ciebie zgody - na udział w naszych wspólnych działaniach. Konieczne będzie zapisanie do grupy na Facebook, gdzie będą się odbywały webinary, szkolenia i transmisje live. Na grupie będziecie też mogły wspierać się wzajemnie i poruszać ważne dla Was tematy.


-- 
Łączę serdeczne pozdrowienia    
Patrycja Dorsz vel Drożdż    Mediator Coach Trener

 

rtel. 517090215

MailerLite