Wiesz na pewno, że uwielbiam proste, niewymagające wielkich nakładów energetycznych sposoby na robienie zdjęć. I dokładnie to przekażę Ci w e-booku "Jak zaplanować spójny Instagram?".

Zapisując się na wyzwanie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu wysyłki wiadomości związanych z wyzwaniem oraz zapisuję się do newslettera. Wiem, że w każdej chwili mogę się wypisać. Więcej informacji znajdę w Polityce Prywatności.

Czy to ten e-book jest dla Ciebie?

  • Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy Twoje zdjęcia są wystarczająco ładne, by publikować je na Instagramie;
  • zastanawiasz się, czy możesz mieszać zdjęcia biznesowe z lifestylem;
  • zadajesz sobie pytanie, czy spójny Instagram musi być nudny i czy w takim wypadku już nigdy nie opublikujesz żadnego spontanicznego zdjęcia.

Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z tych pytań, zapisz się by otrzymać e-book. Nic nie tracisz, a dzięki temu niemu,  dowiesz się, jak lepiej wyrazić siebie swoimi zdjęciami. :)

Hej, jestem Ania Ulanicka!

Ja zadawałam sobie wszystkie te pytania, które widzisz powyżej. Miałam wrażenie, że jeśli nie mam ładnego, spójnego konta na Instagramie, to w ogóle NIC TU PO MNIE i z czym ja do ludzi. Zjadłam zęby na zastanawianiu się, co jeszcze zrobić, by moje konto wyglądało LEPIEJ. Tak po instagramowemu.

I wiesz co? Dotarłam tam w końcu! Jestem w miejscu, w którym uwielbiam estetykę swoich zdjęć i swojego konta na Instagramie, bo wiem, że robię coś, co w stu procentach wyraża to, czym się zajmuję i kim jestem! 

A przy okazji moje działanie na IG jest dużo bardziej spontaniczne niż kiedyś.

Jestem fotografem prowadzącym własny biznes. Robię sesje twórcom, których znasz z wielu inspirujących instagramowych kont. Sama również bloguję na aniaulanicka.pl i tworzę w mediach społecznościowych.

Postanowiłam połączyć doświadczenie fotografa i twórcy internetowego i stworzyć dla Ciebie wyzwanie.

#1 - INSPIRACJA

Będziemy pracować nad wizją Twoich idealnych zdjęć i miejsca w sieci. Bez zatrzymywania się, puszczając wodze fantazji. Pomogę Ci zebrać Twoje inspiracje w całość.

#2 - ANALIZA

Nie ma opcji, by ruszyć w drogę nie mając dobrej mapy terenu. Stworzymy taką, biorąc pod uwagę to, jak w tym momencie wyglądają Twoje zdjęcia na Instagramie.

#3 - DZIAŁANIE

Pewnie wiesz, że żaden pomysł nie jest dobry, dopóki nie wcielisz go w życie. Tego dnia ustalimy rzeczy, które wdrożysz OD RAZU. Bierzemy się do roboty.

Zapisz się!

.