AI dla Product Ownera

-Pierwszy w Polsce program o AI w zarządzaniu produktem-


Zapisy do programu trwają tylko do środy, 6.03.2024

00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

O programie

AI dla Product Ownerów to program dedykowany specjalnie dla Product Ownerów oraz wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje i poznać nowe możliwości, jakie niesie ze sobą sztuczna inteligencja. 

Niezależnie od Twojego doświadczenia w zarządzaniu produktem, ten kurs wzniesie Twoje kompetencje na kolejny poziom, poszerzając je o wykorzystanie sztucznej inteligencji w codziennej pracy. Dzięki wiedzy zdobytej w programie staniesz się Product Ownerem Przyszłości i stworzysz innowacyjne strategie produktowe.

Materiały pozwolą Ci jeszcze lepiej zrozumieć złożone koncepcje AI i przełożyć je na konkretne działania w roli Product Ownera. Dzięki temu będziesz w stanie bardziej efektywnie identyfikować możliwości zastosowania AI w swoich projektach, podejmować trafne decyzje i osiągać lepsze wyniki.

W ponad 20 lekcjach skondensowane zostało wiele różnych punktów widzenia i case studies. Dzięki temu poszerzysz swój punkt widzenia i zaczniesz dostrzegać szanse, które bez przygotowanej w programie wiedzy pozostałyby niezauważone i, tym samym, niewykorzystane.

Program zawiera:

Ponad 20 lekcji o wyzwaniach w świecie AI


Materiały bonusowe


Wsparcie w formie konsultacji przez cały okres trwania programu


Dla kogo powstał program AI dla Product Ownera?

PROGRAM AI DLA PRODUCT OWNERA BĘDZIE DLA CIEBIE ODPOWIEDNI, JEŚLI:

💡 Przygotowujesz się do pracy w roli Product Ownera i chcesz zrobić to dobrze

💡 Jesteś Product Ownerem lub Specjalistą IT

💡 Chcesz poznać narzędzia AI, które usprawnią twoją pracę nad rozwojem produktu

💡 Jeśli jesteś zainteresowany/a wykorzystaniem konkretnych narzędzi i strategii AI w swojej codziennej pracy

💡 Pragniesz rozwinąć swoją karierę w IT i być na bieżąco z najnowszymi trendami AI

💡 Szukasz wsparcia i wiedzy eksperckiej w branży IT

💡 Chcesz nauczyć się jak dobrze zarządzać zadaniami i swoją pracą, aby sztuczna inteligencja była realnym wsparciem dla Twoich działań, a nie chwilowym trendem

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak praktycznie wykorzystać sztuczną inteligencję w roli Product Ownera, to jesteś w dobrym miejscu

Poznasz metody, które pozwolą Ci wykorzystać pełen potencjał sztucznej inteligencji jako Product Owner!

Co zyskasz dzięki programowi AI dla Product Ownera?

AI dla PO to panad 20 lekcji wideo, a ponadto:

upgrade kariery


doświadczenia praktyków IT


efektywne wykorzystanie narzędzi AI


wsparcie na rynku pracy


praktyczne przykłady z życia w projektach IT


certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności


skuteczność w pracy nad rozwojem produktu

umiejętne zarządzanie zadaniami

przygotowanie na niespodziewane


Otrzymasz więcej niż tylko materiały!

To prawda, uczestnictwo w programie online będzie od Ciebie wymagać nie lada samozaparcia i organizacji własnego czasu. Nie spędzisz tygodnia na sali szkoleniowej, gdzie nawet jeśli myślami byłbyś nieobecny, fizycznie wciąż byłbyś na miejscu.

Jednak właśnie dzięki tej formie otrzymasz znacznie więcej niż tylko same materiały! Sam zdecydujesz kiedy i w jaki sposób chcesz przerabiać kurs. Sam dobierzesz odpowiednie dla Ciebie tempo nauki i będziesz odpowiedzialny za poziom swojego skupienia. Pierwsze lekcje w programie będą dla Ciebie dostępne od momentu zakupu. Możesz również liczyć na wsparcie w formie konsultacji mailowych przez cały okres trwania programu.

Wiem, że dodatkowe źródła wiedzy pomagają utrwalić i zgłębić przerabiane zagadnienia, znajdziesz je również na kartach poszczególnych lekcji.

Zapisy do programu trwają tylko do środy, 6.03.2024

00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

O mnie

Nazywam się Marta Stopyra i w branży IT działam od 2013 roku. Moją specjalizacją jest project i product management oraz digital transformation. Na co dzień współpracuję z zespołami deweloperskimi jako Product Owner, a także działam jako trenerka tworząc moją własną markę szkoleniową Digitally Her. Autorka podcastu Product Space. Jestem mentorką w programie mentoringowym PMI. W przeszłości pracowałam jako programistka, SM, PM. Przeszkoliłam już setki osób z zakresu wiedzy technicznej o IT, przywództwa, zwinności, a od roku w moim polu zainteresowań znalazły się również zarządzanie produktem i transformacja AI. Uwielbiam uczyć innych i patrzeć jak wzrastają nie tylko na płaszczyźnie merytorycznej, ale także osobowościowej. Prywatnie jestem Żoną, Mamą i jak sama mówię o sobie - obywatelką świata. Kocham podróżować, poznawać nowych ludzi, uczyć się języków obcych i praktykować Ashtanga Vinyasa Jogę.

Agenda programu "AI dla Product Ownera"

Jako uczestnik programu otrzymasz dostęp do materiałów wideo, prezentowanych treści i materiałów dodatkowych, które pomogą Ci z łatwością zdobyć dodatkową wiedzę o praktycznych doświadczeniach z dostarczania oprogramowania.

MODUŁ I 

 Witaj w programie!

W tym module opowiem Ci o założeniach, jakie przyświecały mi w trakcie przygotowań materiałów dla Ciebie. Dowiesz się, jak przerabiać kurs, by  był on dla Ciebie wartościowy.

  MODUŁ II

  Krótka historia AI.

  W tym module zastanowimy się, czy generatywna sztuczna inteligencja to rzeczywiście nowość. Poznasz początki rozwiązań, na których bazują tak rewolucyjne w skutkach zastosowania AI z 2023 roku.

  MODUŁ III

  Jak korzystać z AI w biznesie legalnie.

  Po tym module będziesz wiedzieć: jakie są podstawy prawne działania AI, jakie są ograniczenia do wykorzystywania rezultatów pracy AI, dowiesz się, jak korzystać z AI bez narażania się na wycieki danych i naruszenia podpisanych wcześniej umów i NDAs.

  MODUŁ IV

  Moja lista zadań i moi asystenci czyli jak lepiej zarządzać backlogiem.

  W tym module nauczysz się, jak GenAI może wspomóc Cię w definiowaniu roadmapy i OKRs Twojego produktu, a także definiowaniu i podsumowywaniu wymagań produktowych.

  MODUŁ V

  Skąd wiem, że o wszystkim pomyślałam? Kilka słów o rozwijaniu produktu i planowaniu pracy.

  W tym module zastanowimy się, jak Generative AI może pomóc Ci zidentyfikować i zaadresować obszary istotne dla rozwoju Twojego produktu. Opowiem Ci o tym, jak AI może stać się Twoim partnerem w przygotowaniach do wszelkiego rodzaju projektowych audytów i kontroli. Wspólnie zastanowimy się, jak wykorzystać AI w Twoim rozwoju w roli Product Ownera.

  MODUŁ VI

  Ja kontra inni czyli jak komunikować się lepiej dzięki sztucznej inteligencji.

  W tym module postawimy nacisk na komunikację. Nauczę Cię, jak sprawić, by nasze wypowiedzi brzmiały bardziej profesjonalnie lub wręcz przeciwnie - były bardziej przystępne i empatyczne. Porozmawiamy o spotkaniach wspomaganych AI.

   MODUŁ VII

   Wizja & misja mojego produktu.

   Ten moduł poświęcimy odpowiedzi na pytanie, jak określić wizję i misję produktu z pomocą asystenta AI. Nauczysz się stawiać ambitne i inspirujące cele i doskonalić je w oparciu o rynek.


   MODUŁ VIII 

   AI analiza horyzontu biznesowego produktu.

   W tym module dowiesz się, jak wykorzystać AI do analizy szeroko pojętego horyzontu biznesowego produktu: rynku, konkurencji. Jak określić i udoskonalić model biznesowy, strategię go-to-market, zyskać insighty strategiczne i inspiracje.

     MODUŁ IX 

     By rzeczy się działy – executing na co dzień.

     Egzekwowanie zadań to obok komunikacji jeden z obszarów dzialań, który brdzo często wymaga poprawy. W tym module nauczę Cię, jak wspomóc executing przy pomocy sztucznej inteligencji, jak tworzyć harmonogramy prac, utrzymywać stały przepływ informacji, jak podsumowywać nasze dokonania.

       MODUŁ X

       AI analityka produktowa czyli co mierzyć i jak robić to dobrze.

       Ten moduł to zbieranie danych, który rzucą nieco światła na nasze działania i wyniki. Pokażę Ci, jak AI może pomóc Ci wprowadzić odpowiednią startegię dot. Analityki produktowej w Twoim projekcie.

         MODUŁ XI 

         Ja i mój zespół – AI wsparcie w edukacji o produkcie.

         W roli Product Ownera bardzo istotne jest propagowanie naszego "DLACZEGO", szerzenie wiedzy biznesowej o produkcie i budowanie zaangażowania zespołu. W tym wszystkim również pomoże Ci AI!

           MODUŁ XII

           Przyszłość AI w zarządzaniu produktem.

           Ostatni moduł to spojrzenie w przyszłość. Odpowiemy sobie na pytania - Na co czekamy? Jakie potencjalne możliwości zaoferuje dla product management AI w przyszłości? W którym kierunku się rozwinie?


             . . . oraz materiały bonusowe, ale to nie wszystko! 

             W kontekście AI nie rozwijając się cofasz się

             Jak wszyscy wiemy, brak rozwoju oznacza stanie w miejscu. W kontekście sztucznej inteligencji, to wręcz milowy krok w tył! Dlatego już teraz poznaj praktyczne narzędzia AI, które nie tylko pozwolą Ci być na bieżąco z dynamicznie rozwijającym się rynkiem IT, ale także osiągnąć sukces w roli Product Ownera.

             Na zakończenie programu otrzymasz certyfikat poświadczający fakt jego ukończenia.

             Co otrzymam kupując program AI dla Product Ownera? Ile to kosztuje?

             Oferta zawiera następujące elementy:

             Pakiet "Student":

             👉 6 tygodni pracy 

             👉 ponad 20 lekcji materiałów wideo

             👉 Możliwość konsultacji mailowych z mentorem przez cały okres trwania programu

             👉 Bonusy pozwalające na usystematyzowanie zdobytej w programie wiedzy

             👉  Dostęp na 9 miesięcy od zakupu do wszystkich materiałów wraz z aktualizacjami

             To wszystko ( i jeszcze więcej!) kosztuje teraz:

             *Ostatnia najniższa cena w ciągu 30 dni to 999pln.

             Czy istnieje możliwość płatności ratalnych?

             O tak! Doskonale rozumiemy, że zakup programu wiąże się z inwestycją, którą być może chciałbyś rozłożyć na raty. Aby skorzystać z płatności ratalnych przy zakupie programu wybierz następującą opcję:

             Wybierz stosowną dla siebie opcję ratalną spośród:

             • Alior RATY
             • MBank RATY

             W kilka minut dopełnij formalności z bankiem wypełniając formularz online. 

             Ciesz się Twoim nowym programem online!

             Timeline programu AI dla Product Ownera

             📆OTWARCIE ZAPISÓW: 12 lutego 2024r.

             📆KONIEC ZAPISÓW: 29 lutego 2024r. (czwartek)

             📆START PROGRAMU: Niezwłocznie po zakupie

             📆KONSULTACJE MAILOWE: przez cały okres trwania programu

             Podsumowując:

             👉Krótko po zakupie każdy z uczestników otrzyma dostęp do platformy programu. Poszczególne moduły materiałów będą pojawiać się co tydzień od dnia rozpoczęcia programu(od zakupu). Dzięki temu można przerabiać je we własnym tempie!💪

             👉Program i wspólna nauka trwa 6 tygodni

             👉Dostęp do wszystkich materiałów otrzymasz na 9 miesięcy 

             👉Jeśli nie będziesz zadowolony z zakupu, masz 14 dni na zmianę decyzji. Z programu możesz zrezygnować w jakimkolwiek momencie w przeciągu pierwszych 14 dni od rozpoczęcia programu niezależnie od podanej przyczyny. Wówczas otrzymasz zwrot 100% ceny programu. Dzięki temu nic nie ryzykujesz!

             Często zadawane pytania

             1. Dlaczego kurs jest dostępny w sprzedaży tylko przez zaledwie krótki okres czasu?

             Zależy mi na pełnej satysfakcji moich kursantów. Chcę, abyśmy wspólnie byli w stanie skupić się w pełni na tematyce danego tygodnia. Stąd tak ważne jest, aby wszyscy uczniowie rozpoczęli program w tym samym czasie.

             2. Czy planowana jest kolejna edycja programu?

             Tak, natomiast najprawdopodobniej dopiero jesienią 2024.

             3. Czy mogę otrzymać fakturę na firmę?

             Tak, wystawiamy również faktury.

             4. Czy istnieje możliwość płatności ratalnej?

             Tak, szczegóły znajdziesz tutaj.

             5. Mam obecnie bardzo dużo pracy i nie mam czasu uczestniczyć w programie. Co powinienem zrobić?

             Nawet, jeśli obecnie tymczasowo masz bardzo mało czasu zachęcam Cię do zapisania się do programu. Możesz zacząć go przerabiać w dogodnym dla Ciebie momencie, gdyż wraz z zakupem otrzymujesz roczny dostęp do materiałów wraz z aktualizacjami. Jeśli więc w bliższej lub dalszej przyszłości masz nadzieję na wolniejsze chwile, to polecam Ci program AI dla Product Ownera.

             6. Dopiero zaczynam swoją przygodę w IT i nie mam jeszcze pojęcia o podstawach technicznych tej branży (np. nie wiem, czym są środowiska testowe, repozytorium itp.), czy program AI dla Product Ownera to dobry wybór?

             Jeśli dysponujesz podstawą wiedzą z zarządzania produktem i wykorzystania narzędzi takich jak Jira czy Confluence, to program AI dla Product Ownera będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Znajomość tych narzędzi jest mile widziana, ale nie obowiązkowa. 

             7. Czy program AI dla PO będzie dla mnie odpowiedni, jeśli już pracuję w IT, jednak dopiero od niedawna i chciałbym poszerzyć swoje doświadczenia o zagadnienia związane z AI?

             Owszem, w programie AI dla Product Ownera znajdziesz dokładnie to, czego szukasz- zbiór doświadczeń i narzędzi AI, które sprawdzą się w roli Product Ownera.

             8. Czy w programie znajdę rozwiązania na wszystkie prezentowane w nim wyzwania i problemy?

              Nie, w przypadku części wyzwań nie ma jedynej słusznej drogi lub też niesposób ich uniknąć. Jednak świadomość tego, co może pójść nie tak oraz na co zwrócić uwagę znacząco podniesie efektywność Twojej pracy.

              9. Czy jeśli nie będę zadowolony z programu, będę mógł z niego zrezygnować? Jeśli tak, w jakim czasie?

               Tak, z programu możesz zrezygnować w jakimkolwiek momencie w przeciągu pierwszych 14 dni od rozpoczęcia programu niezależnie od podanej przyczyny. Wówczas otrzymasz zwrot 100% ceny programu. 

               Masz inne pytania?

               Zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: kontakt@digitallyher.pl

               Podziel się!

               Jeśli to wszystko wydaje Ci się interesujące, to może.. przyda się również Twoim znajomym? Już teraz prześlij im link do AI dla Product Ownera, aby byli na bieżąco!

               Icons made by Smashicons from www.flaticon.com

               .