Zapisz się na listę oczekującą

Będę mogła przesłać Ci jako pierwszej informacje o kolejnej edycji Akademii. Będziemy w kontakcie, żebyś  na pewno nie straciła szansy dołączenia do tej grupy inspirujących, kreatywnych kobiet.

Szósta edycja

Dla kogo jest Akademia Kreatywnego Rozwoju?

Jeśli tworzysz i jesteś w tym dobra, albo masz twórczy talent, hobby. Przy okazji chcesz być sobą, pokazać swoje prace, ale ciągle brakuje Ci odwagi?

Chcesz prowadzić wyjątkowe warsztaty, szkolenia? Dotrzeć do większej grupy odbiorców? Tylko nie wiesz, od czego zacząć?

A może chcesz się sprawdzić, bo nie boisz się zmian (próbujesz, testujesz, dopytujesz- wyciągasz wnioski?) Jeśli chcesz się rozwijać - to ten program jest dla Ciebie. A może chcesz tak jak ja, połączyć pracę z pasją? Bo jeśli jeszcze nie masz pasji ...daj sobie czas... pasja sama przyjdzie.

  Program Akademia Kreatywnego Rozwoju zaczyna się już 11 października!

  Jeżeli masz wielką ochotę na kreatywny biznes, ale nie masz pewności, czy ten program jest najlepszą opcją dla Ciebie, zapraszam na bezpłatną

  konsultację ze mną. Razem to obejrzymy.

  Spotkamy się telefonicznie na 45 minut. Przyjrzymy się wspólnie Twoim potrzebom. Pomogę Ci przeanalizować sytuację, byś mogła podjąć najlepszą

  dla siebie decyzję.

   Napisz do mnie:

  hopsalalacontact@gmail.com

  W akademii pomagam ulepszyć i zrealizować plan. Idziemy po nitce do kłębka. Usprawniamy i ulepszamy procesy. Tak, abyś z łatwością pozyskiwała swoich pierwszych klientów.

  Jeśli brakuje Ci ENERGII, czasu, nie masz planu jak zrealizować wyznaczony cel i zapiąć wszystko na ostatni guzik. To program akademii jest dla Ciebie.

  Przyjdź do Akademii, jeśli chcesz BYĆ KREATYWNĄ !

  Zacznij budować świadomą MARKĘ!


  Zapraszam Cię serdecznie - zapnij wszystko na ostatni guzik!

  Jeśli masz pytania odnośnie akademii, napisz do mnie.

  hopsalalacontact@gmail.com

  Odwiedź nas:

  .