dowiedz się

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

dowiedz się

Co czeka cię na warsztatach?

poznaj

Szczegóły

Termin: sobota 3.12.2022 – niedziela 4.12.2022 od 10:00 do 17:00

Wstęp: nieodpłatny

Miejsce: online, platforma ZOOM

Dla kogo: dla początkujących trenerek, coachek i terapeutek, które chcą rozwijać swój biznes

Zawartość: osiem godzinnych warsztatów na żywo

Jak się zapisać? - To proste!

1. Kliknij poniższy przycisk

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy

3. Odbierz maila z linkiem do warsztatów

Nie otrzymałaś maila? Sprawdź folder SPAM i inne zakładki w twojej skrzynce odbiorczej. Nadal nic? Napisz do nas na: kontakt@fundacjainnowator.pl

Poznaj

Prowadzące wydarzenie

Jesteśmy kobietami takimi jak ty, które mają marzenie, aby każda kobieta mogła się spełniać zawodowo, tak jak robimy to my. Naszym celem jest wsparcie jak największej ilości kobiet w spełnianiu zawodowych planów, które są zgodne z ich własnymi wartościami.

Monika Grzesiak-Chmura

Mentorka i strateg biznesu. W przestrzeni www.monikachmura.pl pomaga przedsiębiorczym Kobietom budować biznes dopasowany do stylu życia, osobowości i wartości, zgodny z ich pragnieniem serca. Jako coach, trener i moderator myślenia projektowego (design thinking) łączy podejścia z coachingu, edukacji pozaformalnej, uczenia przez doświadczenie głównie w zakresie rozwoju osobistego, kreatywności, komunikacji i przedsiębiorczości. Jest również założycielką i prezeską Fundacji Wspierania Rozwoju Innowator, gdzie tworzy autorskie projekty rozwojowe, które wspierają trenerów, coachów i edukatorów w osiągnięciu ich maksymalnego potencjału.


Justyna Grochocińska

Stworzyłam Slow Soul Studio, gdzie pomagam wyjątkowym kobietom takim jak ty żyć w zgodzie ze sobą, pełnią swojego potencjału, korzystając z najlepszych metod: hipnoterapii metodą RTT i soul level coachingu.
Poprowadzę Cię do odkrycia celu Twojej duszy i odblokowania Twojego potencjału, abyś mogła realizować się w obfitości!
Jestem też twórczynią podcastu Slow Soul, w którym dzielę się unikalną wiedzą i doświadczeniem.

Aneta Karasek

Doktor nauk ekonomicznych, pracownik naukowo-dydaktyczny, szkoleniowiec, a także członek zespołów badawczych w obszarze innowacyjności i zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych. Zarządzała również zespołami projektowymi.

Uzyskała certyfikat zarządzania projektami PRINCE2 Foundation, metodologii STIR oraz moderatora design thinking. Zainteresowana jest praktykami ukierunkowanymi na zarządzanie pracownikami w organizacji. Ukończyła szkolenia w zakresie digital storytelling oraz mindfulness i medytacja. Autorka szeregu artykułów naukowych w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych.

Prywatnie lubi podróżować, uważnie obserwować przyrodę, eksperymentować w kuchni i aktywnie spędzać czas na wodzie i lądzie.


Magda Lewandowska: 

Jestem dietetykiem i psychotraumatologiem. Prowadzę szkolenia i warsztaty dla kobiet z zakresu wzmacniania poczucia własnej wartości oraz relacji z ciałem i z jedzeniem. W swojej pracy wykorzystuję takie techniki jak metoda Rapid Transformational Therapy, medytacja i świadomy oddech. Wierzę, że sami kreujemy swoją rzeczywistość. Pokazuję, jak wyjść z mentalności ofiary (w której często utknęliśmy z powodu krzywd doznanych w dzieciństwie) w mentalność dorosłej, dojrzałej osoby, która sama decyduje o swoim życiu.

Magdalena Mejer

Specjalistka od zmiany mentalności za pomocą metody Rapid Transformational Therapy. W swojej pracy z klientkami stosuje również Emotional Freedom Technique , medytacje oraz coaching.

Jej misją jest uwalnianie kobiet od ciążących na nich przekonaniach społecznych o ich powinnościach, obowiązkach, zakazach, czy normach, które są przestarzałe i ograniczające ich pełen potencjał.

Pomaga kobietom czuć się wspaniale w ich własnej skórze bez długich terapii i odzyskać siebie, aby mogły żyć pełnią życia, realizować się oraz spełniać marzenia zawodowe i prywatne.

Prywatnie jest medytującą mamą dwóch wspaniałych synów i opiekunką teriera walijskiego, która po wielu latach zmagań z kompleksami i syndromem oszusta odzyskała siebie, aby zacząć żyć!

Agnieszka Zawiślak:

Jest edukatorką, trenerką, coachem i facylitatorem. Ukończyła Kulturoznawstwo i Pedagogikę na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Akademię Coachingu w Instytucie Coaching People w Katowicach. Od 2006 roku jest zaangażowana w międzynarodowe projekty młodzieżowe, w których początkowo brała udział jako uczestniczka - wolontariuszka, a z biegiem czasu, doświadczeniem i edukacją, zdobytą dzięki udziałowi w szkoleniach, seminariach i kursach, rozpoczęła pracę jako freelance trener i facylitator. Obecnie współpracuje z organizacjami młodzieżowymi w całej Europie.

Wierzy, że uczenie się i rozwój wynika z wielu różnych doświadczeń życiowych, które pozwalają jednostce doświadczyć wyjścia ze swojej strefy komfortu - „Poza strefą komfortu, jest tam gdzie zaczyna dziać się magia”.


Wykonaj już teraz pierwszy krok w stronę sukcesu!

.