00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

PROMOCYJNA OFERTA OGRANICZONA CZASOWO - RABAT 20% NA WSZYSTKIE PAKIETY ANIMACJI!

NASZA OFERTA

Niezależnie od okoliczności i miejsca Twoje dziecko na pewno marzy o dobrej zabawie. Wiemy, że dzieci kochają niespodzianki i są wrogami nudy!
Jeżeli nie masz czasu albo pomysłu jak zorganizować dzieciom czas w trakcie imprezy, pomożemy Ci!

Okoliczności do zabaw dla dzieci jest wiele – spotkanie firmowe dedykowane najmłodszym, festyn, urodziny, a może wesele lub komunia? Czemu nie?! Przecież dzieci też chcą się bawić jak dorośli. My zadbamy o to, żeby nasi mali Klienci zapamiętali ten czas na bardzo długo.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo podopiecznych i dopasowanie oferty zabaw pod ich gusta. Naszym celem jest wypełnienie dzieciom czasu niesamowitymi zabawami. Dzięki temu z pozoru nudna impreza dla dorosłych okaże się fajną imprezą z grami, przebraniami i niespodziankami.

Jakie niespodzianki mamy w magicznym pudełku imprez dla dzieci?

Balonowe zoo wspólnie wyczarujemy z balonów ulubione zwierzęta.

Studio tatuażu i malowania twarzy – stworzymy małe dzieła sztuki na buziach dzieci, zrobimy trwałe, mieniące się wieloma kolorami tatuaże.

Zamykanie w bańce mydlanej – kto nie chciałby mieć takiego pamiątkowego zdjęcia?!

Piniatarozbijemy cukierkowy bank będący w kształcie ulubionej postaci dziecka.

I wiele, wiele innych!

POZNAJ NASZE PAKIETY ANIMACJI

Ponadto, do każdego pakietu za dodatkową opłatą możesz wybrać:

- pokaz baniek mydlanych - 60 PLN

- zamykanie w bańce mydlanej - 60 PLN

- gra mega Chińczyk - 60 PLN

ODBIERZ 20% RABATU OD STANDARDOWYCH CEN!

DLACZEGO MY?

Praca z Dziećmi to nasza pasja i specjalność!

Od wielu lat uczymy Dzieci od 3. roku życia - prowadzimy dla nich zajęcia języka angielskiego. Nasze lekcje to nauka przez zabawę - jest kreatywnie, dynamicznie i angażująco!

W związku z licznymi zapytaniami naszych Klientów o możliwość organizacji usług animacji czasu wolnego dla Dzieci postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność!

Nasze animatorki to doświadczone, pełne pasji i pomysłów dziewczyny, które mają ogromne doświadczenie w pracy z Dziećmi. Posiadają odpowiednie kwalifikacje i przygotowanie do świadczenia tego typu usług.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne gry, zabawy i atrakcje, które można dopasować do swoich potrzeb. Dla ułatwienia pogrupowaliśmy je w pakiety, w ramach których dokonujesz wyboru które atrakcje Cię interesują!

Każdy pakiet możesz rozszerzyć o dodatkowe atrakcje, takie jak: pokaz baniek mydlanych, zamykanie w bańce mydlanej czy gra mega Chińczyk!

.