KOMUNIA ?

Zadbaj o rozrywkę
 dla najmłodszych !

Jak wyglądają nasze animacje?

Wszystko zależy od tego jaki plan stworzymy podczas rozmowy telefonicznej. To Ty wybierasz pakiet i atrakcje dodatkowe. Jeśli boisz się, że farby do malowania twarzy to zły pomysł przy tych wszystkich pięknych majowych sukienkach i białych koszulach - bez obaw!
Zaproponujemy coś mniej brudzącego np. zamykanie w ogromnej bańce mydlanej czy błyszczące tatuaże brokatowe.

Każda animacja trwa co najmniej trzy godziny tak, żeby wszystkie dzieci skorzystały z przygotowanych dla nich atrakcji, a rodzice mogli w spokoju posiedzieć z rodziną.
Jeśli zobaczysz, że dzieci świetnie się bawią i chcą więcej w każdej chwili możesz powiedzieć naszemu animatorowi, że chciałbyś przedłużyć animację.  

Prowadziliśmy setki animacji komunijnych, ale mimo tego każdą kolejną traktujemy wyjątkowo. 

Szanujemy klientów i wyrażamy szacunek poprzez dodatkowe ubezpieczenie oraz odpowiednio dobrany sprzęt posiadający wszystkie niezbędne atesty!

Szkolimy się tak, aby zadowolić dziecko w każdym wieku. Nasze zabawy dostosowujemy do ich uczestników, dzięki temu zyskujesz pewność, że dzieci wezmą udział w tym, co dla nich przygotowałeś.

Podczas rozmowy telefonicznej odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości tak, abyś w dniu przyjęcia nie musiał myśleć o tym co właśnie robią dzieci. Podaruj sobie odrobinę luksusu jakim jest spokój na Twoim przyjęciu. 

ZOBACZ CO MYŚLĄ O NAS INNI

.