Test "Czy jesteś asertywny?"

Pobierz bezpłatny pdf z testem

Asertywność to postawa JA JESTEM OK I TY JESTEŚ OK. Będąc asertywnym, potrafisz zadbać o swoje prawa, mając na względzie dobro drugiej osoby.  Niekiedy jesteśmy świadomi tego, że zachowaliśmy się w sposób "niezgodny" z sobą. Być może trudno nam odmówić, gdy ktoś nas o coś prosi lub nie potrafimy postawić zdrowych granic w relacjach. 

Warto dokonać takiej autoanalizy i zastanowić się nad tym, czy postawa, którą reprezentujesz służy Ci, czy możesz coś zrobić, aby Twoje relacje z innymi były bardziej klarowne i szczęśliwe?

Jeśli czujesz, że chciałbyś coś zmienić w swojej postawie lub relacjach z innymi  i poszukujesz wsparcia lub mentora-zapraszam Cię na sesje coachingowe. Dzięki pracy coachingowej możesz osiągnąć wiele celów związanych z Twoim rozwojem osobistym, interpersonalnym lub zawodowym.

Jeśli chcesz spróbować tej formy pracy ze mną - zapraszam Cię na bezpłatną sesję próbną - telefoniczną. taka sesja jest zupełnie niezobowiązująca. Trwa pół godziny i dzięki niej poznasz mnie, moje metody pracy i na spokojnie podejmiesz decyzję, czy jestem osobą, która może Ci towarzyszyć na drodze do realizacji twoich celów i dokonywania realnych życiowych zmian. 

Jeśli chcesz poczytać opinie na mój temat-zapraszam Cię na stronę. 

https://dobrycoach.pl/coach/patrycja-dorsz-vel-drozdzŻyczę Ci dużo radości na drodze do własnego poznania i rozwoju

Patrycja

Aby otrzymać test wpisz swój adres email i potwierdź chęć otrzymania