2023-2024 NAUJIENOS

Šiuolaikinio žmogaus lūkesčiai aplinkai nuolat kinta, tad atviras ir inovatyvus profesionalų požiūris – kritiškai svarbus kuriant technologiškai patrauklų būstą. Tvarus, estetiškas, darnus aplinkai interjeras, atitinkantis naujausias tendencijas, tampa iššūkiu ne tik užsakovui, bet ir jo projekto kūrėjui. Kaip sukurti ne tik madingus, patogius ir poreikius atitinkančius namus, bet ir nesenstantį bei savo vertę išlaikantį būstą? Tam mes ieškome novatoriškų sprendimų, galinčių išpildyti kiekvieno individualius poreikius.

MODULINĖS SISTEMOS IR JŲ PRIEDAI

MODUS

"Modus" drabužinė atsinaujino, tad dabar ją skirstome į uždaro tipo "Frame" ir atviro tipo "Walk in".  

MODUS FRAME

Mūsų gaminama "Modus Frame" profilių sistema naudojama atviro arba uždaro tipo (su stiklo užpildu) laisvai pastatomoms spintoms. Tai daiktų saugojimo vieta, tampanti interjero detale. "Modus Frame" galima naudoti ne tik, kaip vertikalią lentynų sistemą palei sieną, bet ir kaip kambario pertvarą kelių zonų atskyrimui.

MODUS WALK-IN

"Modus Walk-In" vertikali atviro tipo daiktų saugojimo sistema skirta montuoti palei sieną. Ji pasižymi itin minimalistine išvaizda, greitu montavimu ir patogiu lentynų padėties keitimu.MODUS KOMPONENTAI

Elegancijos abejoms "Modus" sistemoms suteikia aliuminio profilio lentynos su stiklo užpildu ir integruotu LED apšvietimu, o stalčiai su įvairiais laikikliais suteikia patogumo. Šie bei kiti spintos komponentai, pavyzdžiui, aliuminio profilio durelės, lankstai bei rėmai gali būti pritaikomi ir kaip unikalūs elementai Jūsų individualiuose projektuose.

MODUS DRABUŽINIŲ PRIEDAI

"Modus" drabužinių priedai: pakabos, aksesuarų dėklai, dėžutės ir kt. padės lengviau personalizuoti ir pritaikyti drabužinę pagal savo poreikius. Tačiau tai ne tik praktiškas sprendimas, padedantis organizuoti daiktus, tai estetiškai patrauklūs rankų darbo gaminiai, jūsų drabužinėms suteikiantys unikalumo ir prabangos.


SALICE DRABUŽINIŲ PRIEDAI

"Salice" siūlo platų, aukščiausios kokybės asortimentą - išskirtinio dizaino lentynų, pakabų, laikiklių, krepšių ir kitų priedų gausybė suteikia laisvę norint įsirengti asmeninius poreikius atitinkančią drabužinę. Unikalūs sprendimai ne tik praturtina drabužines prabangia estetika, bet ir suteikia praktiško funkcionalumo. Iš begalės įvairių priedų galite išsirinkti labiausiai Jūsų skonį bei poreikius atitinkančius ir paprastą spintą paversti išradingai optimizuojančia erdve.

NO 16

Žalvarinių vamzdžių sistema "No 16" skirta baldų ir interjero detalių kūrimui. Dėl išskirtinės koncepcijos galimos neribotos formos ir funkcijos nuo mažų interjero elementų iki didelių lentynų konstrukcijų. Sistema unikali savo dizainu, kokybiškomis medžiagomis bei funkcionalumu - apvalus žalvario profilis suteikia sistemai subtilumo bei išskirtinio žavesio, o paprastas komponentų surinkimas leis plačiai pritaikyti: namie, bare, parduotuvėje...

CUBE

Su Cube beveik kiekviena idėja gali būti įgyvendinta. Tai tarpusavyje jungiami skirtingų dydžių moduliai ir kuriamos įvairaus dydžio,  skirtingos paskirties sistemos. Pagal Jūsų atsiųstą projektą pagaminsime nuo paprasčiausio staliuko ar baldo detalės iki sudėtingos lentynų sistemos. Kad ir kokį projektą pasirinktumėte, sistema išlieka paprasta ir lengva.

SIBU DESIGN DEKORATYVINĖS PLOKŠTĖS

Austrų gamintojas SIBU DESIGN siūlo platų dekoratyvinių plokščių asortimentą, kurį sudaro daugiau nei 300 rūšių dekorai, pagaminti iš dirbtinių medžiagų, nenaudojant PVC. Platus tekstūrų, faktūrų, spalvų pasirinkimas, išskirtinės medžiagos savybės (atsparumas įbrėžimams, drėgmei, dideliems temperatūrų svyravimams ir kt. ) bei platus panaudojimo spektras - tai kas plokštes daro ypatingomis. 

RANKENĖLĖS

HÄFELE DÉCO COLLECTION 2023 

Haffele pristato naują kolekciją, kurią papildo garsių dizainerių tokių kaip  Addison Weeks, Ken Harroff, Matthew Quinn ir kitų darbai. Permąstydami jau išbandytus dalykus, jie kuria funkcionalumu, kokybe ir geru dizainu pasižyminčius produktus. Tai puikus variantas norintiems patikimo bet ir gražaus sprendimo. 

PAMAR PIU 2023

"Pamar" - Italų prekės ženklas, pripažintas pirmaujančiu tarptautinėje rinkoje bei garsėjantis išskirtinio dizaino rankenėlėmis bei baldų aksesuarais. Pažangus, dinamiškas ir lankstus gamybos procesas leidžia "Pamar" patenkinti besikeičiančias produktų paklausos tendencijas, nuolat išlaikant aukščiausius kokybės standartus.

HENDEL & HENDEL

H&H rankenėlių detalėms skiriamas kruopštus dėmesys, pavyzdinis meistriškumas ir nepriekaištinga apdaila - pagamintos taip, kad būtų liečiamos, estetiškos, unikalios ir praktiškos. Platus pasirinkimas, nuo tradicinių iki art deco stiliaus, tad nesunkiai rasite tai ko reikia Jums. 

PULLCAST 

Įkvėptos gamtos stebuklų, pagrįstos senovinėmis amatų formomis, išskirtinio dizaino rankenėlės sukurtos tam, kad galėtumėte unikaliai papildyti savo dizainą. Netikėčiausių formų bei tekstūrų rankenėles galite plačiai pritaikyti savo baldams ar interjerui, suteikdami ne tik funkciją, bet ir nuostabius dekoro akcentus.

VIRTUVĖS SPRENDIMAI

MATRIX BOX P 

Tai modulinė stalčių šoninių bėgelių sistema, atverianti naujas dizaino galimybes virtuvėms, svetainėms, vonioms, ofisams ir parduotuvėms. Tvirtas, šiuolaikinis ir lengvai instaliuojamas sprendimas, turintis plačias pritaikymo galimybes bei įvairius dizaino variantus, kurio pagalba nesunkiai sukursite unikalų baldą, bei transformuosite bet kokią erdvę į patogią ir mielą vartotojui.

MODUL 472 stalčių suskirstymo sistema

Tai novatoriška stalčiaus erdvės organizacinė sistema, kuri dėl savo lankstumo ir praktiškumo leidžia gražiai išdėstyti virtuvės daiktų laikymo vietas pagal galutinių vartotojų poreikius. Paprastas ir linijinis dizainas, geresnis erdvės išnaudojimas, įvairios apdailos, platus integruotų modulių asortimentas: tai yra pagrindinės absoliučiai progresyvios sistemos, kuria siekiama suteikti išskirtinį matomumą ir prieinamumą visiems maisto ruošimo įrankiams bei vakarienės ruošimą paversti malonia akimirka, ypatybės.

MODUL modulinė daiktų laikymo sistema stalviršiui

Sukurta siekiant padidinti virtuvinių maisto ruošos daiktų laikymo galimybes ant virtuvinio stalviršio. Mažo gylio kanalai įfrezuojami į stalviršį šalia galinės nugarėlės. O įvairūs Modul dėklai suteiks vietą kiekvienai maisto ruošos detalei.

SYSTEMA RELINGO SISTEMA

Domus Line ir Andrea Federici bendro darbo rezultatas - holistinė dizaino vizija. Tai profilis "viskas viename", aplenkiantis tradicines ribas tarp šviestuvų ir baldų priedų, todėl interjero apšvietimo kolekcija sujungia dizainą, architektūrą, funkcionalumą ir kūrybiškumą. Profilis su dvigubu šviesos šaltiniu ir kolekcijos priedais, rekomenduojamas tvirtinti ant sienos virš virtuvės darbastalio. SYSTEMA galima derinti su įvairiais priedais sukurtais specialiai virtuvei: rozečių bloku, įvairiais laikikliais bei lentynėlėmis.

APŠVIETIMAS IR ROZEČIŲ BLOKAI

NIMBUS CONNECT

Įprastas dizainas – naujos galimybės Häfele Connect Mesh valdymo sistemos dėka. „Connect Intelligence“ – įmontuota tiesiai į patį šviestuvą, todėl dabar ir Q Four apšvietimą galėsite patogiai valdyti savo telefone. Q Four serijos šviestuvai ne tik skleidžia funkcinę šviesą, bet ir paryškina zonas ar patalpas 40 arba 80 laipsnių šviesos kampu skirtingose gyvenamosiose ir darbo vietose. Šviesa ypatingai kokybiška, neakina, žiūrint iš šono nesimato šviesos šaltinio. Dėl švarios minimalistinės geometrinės formos bei skirtingų montavimo galimybių, šviestuvai gali tapti subtiliais dizaino elementais.

BALDINIS LED APŠVIETIMAS 

Baldinis apšvietimas gali būti taškinis arba linijinis - naudojamas baldų detalėms apšviesti patalpų erdvėse. Tai apima įvairių tipų apšvietimo elementus, kurie gali būti įmontuoti į baldus. Tinkamas apšvietimas gali pagerinti baldų estetiką, išryškinti jų savybes ir sukurti norimą atmosferą kambaryje. O jį patogiai valdyti taip pat galima Mesh sistemos pagalba.

Hafele akcentiniai šviestuvai

Patraukliai pristatyti prekes arba surengti gerą ekspoziciją  Jums padės geras apšvietimas! Hafele subtilūs šviestuvėliai, skleidžia kokybišką fokusuotą šviesą, kuri suteikia išskirtinę patirtį bei padeda sukurti įspūdingą pateikimą.

HÄFELE CONNECT MESH

VEIDRODIS SU LED APŠVIETIMU IO

Domus Line ir Damiano Latini drąsus, nestandartinio mąstymo bei gebėjimo orientuotis į patirtį bei profesionalumą, bendras rezultatas. Tai funkcionalus ir estetiškai patrauklus vonios baldų sprendimas, tinkantis tiek namų, tiek Horeca erdvėms. Jame derinama aliuminio profilio konstrukcija su integruotais šviesos šaltiniais, šviečiantis veidrodis su įjungimo/išjungimo, valdymo ir apsaugos nuo rasojimo sistema, lentynos, laikikliai ir kiti priedai, skirti įrengti net mažus vonios kambarius. Dėl savo modulinės struktūros IO leidžia funkcionaliai išnaudoti erdvę bei ją optimizuoti.

ROZEČIŲ BLOKAI BACHMANN

Bachmann pristato patobulintus visų pamėgtus rozečių blokus. Twist 2 nuo šiol atsidaro automatiškai, o Elevator dabar galite rinktis ir juodos spalvos - dar patogesnis naudojimas bei platesnis pritaikymas interjere. Abu sprendimai gali būti su integruotais USB - A ir USB - C tipo krovikliai. 

SPRENDIMAI GYVENAMOSIOMS ERDVĖMS

HÄFELE SLIDO F-FLUSH52 20A STUMDOMŲ DURŲ SISTEMA

Tai vienos plokštumos stumdomų durelių sistema, skirta spintelėms su 2 medinėmis durelėmis. Sistemos komponentai yra paslėpti už durelių ir yra nematomi atidarius dureles. O apatinis ir viršutinis bėgeliai įfrezuoti į korpusą. Sprendimas apjungiantis funkcionalumą ir estetinius lukesčius.

PAMAR LAIKIKLIS STIKLUI

"Pamar" reaguoja į naujus darbo poreikius su moduliniu įmontuojamu stiklo laikikliu: pritaikomas kiekviename kontekste, pagamintas iš aliuminio, zamak ir gumos, tinka socialinio bendravimo erdvėms, pavyzdžiui, stalams ir priėmimams.

HÄFELE PRIE LUBŲ TVIRTINAMAS TV LAIKIKLIS

.