2024-2025 NAUJIENOS

Šiuolaikinio žmogaus lūkesčiai aplinkai nuolat kinta, tad atviras ir inovatyvus profesionalų požiūris – labai svarbus, kuriant technologiškai patrauklų būstą. Tvarus, estetiškas, darnus aplinkai interjeras, atitinkantis naujausias tendencijas, tampa iššūkiu ne tik užsakovui, bet ir jo projekto kūrėjui. Kaip sukurti ne tik madingus, patogius ir poreikius atitinkančius namus, bet ir nesenstantį bei savo vertę išlaikantį būstą? Tam mes ieškome novatoriškų sprendimų, galinčių išpildyti kiekvieno individualius poreikius.


SPRENDIMAI VIRTUVĖMS IR GYVENAMOSIOMS ERDVĖMS

"CUBE" ALIUMINIO PROFILIŲ SISTEMA

Su Cube beveik kiekviena idėja gali būti įgyvendinta. Tai tarpusavyje jungiami skirtingų dydžių moduliai ir kuriamos įvairaus dydžio,  skirtingos paskirties sistemos. Pagal Jūsų atsiųstą projektą pagaminsime nuo paprasčiausio staliuko ar baldo detalės iki sudėtingos lentynų sistemos. Kad ir kokį projektą pasirinktumėte, sistema išlieka paprasta ir lengva.

"PIN" PROFILIŲ SISTEMA 

Italų gamintojo Salice "Pin" laikymo sistema leidžia lanksčiai ir kūrybiškai išdėstyti butelius, peilius, lentynas, drabužius ir aksesuarus. Sistemą sudaro profiliai ir skirtingos paskirties laikikliai. "Pin" pasižymi universalumu - profiliai gali būti tviritnami vertikaliai arba horizontaliai; prisukami iš priekinės plokštės pusės/prie sienos arba frezuojami iš galinės plokštės pusės, paliekant siaurą 5 mm tarpą laikiklių tviritnimui. Dėl intuityvaus ir patogaus tvirtinimo prie profilio, Pin sistemos laikiklius galima lengvai perkelti, keisti tvirtinimo aukštį. Visi laikikliai pasižymi specialia "Soft Touch" neslystančia danga, kuri suteikia rafinuotumo,  elegancijos bei padidina "Pin" praktiškumą ir estetinę vertę.

"MODUS KITCH" LENTYNŲ IR STALČIŲ SISTEMA VIRTUVEI

"Modus" savo asortimentą papildė naujais priedais virtuvei "KITCH": aliuminio profilio lentynomis su stiklo užpildu ir integruotu LED apšvietimu, taurių ir vyno laikymo sprendimais bei skirtingos konfiguracijos ištraukiamais stalčiais. 
Itališka elegancija - jau ir virtuvėje!

"MODUL 472" STALČIŲ ERDVĖS SUSKIRSTYMO SISTEMA

Stalčiaus erdvės organizacinė sistema leidžia gražiai išdėstyti virtuvės daiktų laikymo vietas pagal galutinių vartotojų poreikius. Paprastas ir linijinis dizainas, geresnis erdvės išnaudojimas, įvairios apdailos, platus integruotų modulių asortimentas: tai yra pagrindinės absoliučiai progresyvios sistemos, kuria siekiama suteikti išskirtinį matomumą ir prieinamumą visiems maisto ruošimo įrankiams bei vakarienės ruošimą paversti malonia akimirka, ypatybės.

"HAWA CONCEPTA III" STUMDOMŲ - ĮVAŽIUOJANČIŲ DURŲ SISTEMA

HAWA Concepta III skirta lengvam modernių, patogių ir novatoriškų sprendimų įgyvendinimui. Suprojektuokite virtuves, spintas ar net namų biurą individualiai pagal savo poreikius: nuo pusės aukščio iki grindų, iki lubų ar net įeinama. Nesvarbu, kokio tipo spintą turite - jei ji uždaryta, matote tik elegantišką, lygiai priglundančią priekinę dalį. O išmanioji technologija su ergonomiška judesių atrama leidžia atsisakyti rankenų ir ištraukti duris iš kišenės, ar jas uždaryti, lengvai bakstelėjus.


FASADAI IŠ ALIUMINIO PROFILIŲ

UAB BRASA gamina rėmelius iš aliuminio profilių pagal individualius projektus. Galite rinktis iš plataus aliuminio profilių bei užpildų asortimento. Visiems aliuminio profilio rėmeliams naudojamas 4 mm storio užpildai: stiklai, veidrodžiai, Dekton akmens plokštės, perforuotas lakštinis plienas. Taip pat galimi "Air" arba "Modus" paslėptų lankstų sprendimai varstomoms durelėms.

ALIUMINIO PROFILIAI RĖMELIAMS

Siūlome platų aliuminio profilių rėmeliams asortimentą. Profiliai yra tinkami tiek įstatomamiems tiek klijuojamiems užpildams. 

UŽPILDAI:

STIKLAI IR VEIDRODŽIAI

Galima rinktis iš visų rinkoje esančių stiklų ir veidrodžių:
- skaidrūs, tonuoti, raštuoti arba atspindintys stiklai.
- skaidrūs, tonuoti, sendinti veidrodžiai.

COSENTINO AKMENS PLOKŠTĖS

Naujai sukurta 4mm storio Dekton Slim akmens plokštė, pritaikoma mūsų baldų gamyboje ir užsakoma Jūsų individualiems projektams!

Gamyboje galime pritaikyti kaip:

  • Fasadų, durelių užpildus su mūsų aliuminio profilio P-11 arba P-18 rėmeliais.
  • Konstrukcijų, lentynų, stalviršių dangą su aliuminio profiliais "CUBE".

PERFORACIJA

Unikaliems interjerams, baldų dizainui kurti bei pastatų fasadams uždengti plačiai naudojama metalinė medžiaga – perforuotas lakštinis plienas. Perforuoto lakšto akučių formų bei dydžių įvairovė leidžia įgyvendinti originalias idėjas. Pasitelkus lenkimo, pjaustymo bei dažymo galimybes pavyksta sukurti visiškai išbaigtus, originalius bei funkcionalius sprendimus.


DEKORAI

SIBU DESIGN DEKORATYVINĖS PLOKŠTĖS

Austrų gamintojas SIBU DESIGN siūlo platų dekoratyvinių plokščių asortimentą, kurį sudaro daugiau nei 300 rūšių dekorai, pagaminti iš dirbtinių medžiagų, nenaudojant PVC. Platus tekstūrų, faktūrų, spalvų pasirinkimas, išskirtinės medžiagos savybės (atsparumas įbrėžimams, drėgmei, dideliems temperatūrų svyravimams ir kt. ) bei platus panaudojimo spektras - tai kas plokštes daro ypatingomis. 

KOLEKCIJOS STRUCTURE-LINE DEKORAS "SL OCEAN AQUA" 

Daugiau struktūros baldams ir sienoms: harmoningos spalvos ir unikalus STRUCTURE-LINE dizainas kiekvieną paviršių paverčia akį traukiančiu, trijų dimensijų efektu. Nesvarbu, ar rotango, medžio ar betono išvaizda - šios dizaino plokštės suteikia ypatingą vizualinę ir fizinę patirtį. SL OCEAN dekoras, tai vandenyno bangų imitacija, kuri ne tik žavi šiuolaikine estetika, tačiau taip pat erdvei suteikia dinamikos.


APŠVIETIMAS

BALDINIS LED APŠVIETIMAS 

Baldinis apšvietimas gali būti taškinis arba linijinis - naudojamas baldų detalėms apšviesti patalpų erdvėse. Tai apima įvairių tipų apšvietimo elementus, kurie gali būti įmontuoti į baldus. Tinkamas apšvietimas gali pagerinti baldų estetiką, išryškinti jų savybes ir sukurti norimą atmosferą kambaryje. O jį patogiai valdyti taip pat galima Mesh sistemos pagalba.

DOMUS LINE "WAVE" APŠVIETIMAS

WAVE yra išskirtinis Domus Line projektas, įkvėptas inovatyviausių priekinių žibintų su dinamišku įjungimu automobilių sektoriuje. WAVE technologija, pritaikyta Domus Line reguliuojamos baltos šviesos D-Motion LED apšvietimui, leidžia laipsniškai ir sinchroniškai įjungti visus šviestuvus, prijungtus prie bendros valdymo sistemos. Dinamiška šviesos prigimtis sukelia emociją, galinčią išlaisvinti nuostabos ir grožio jausmą. WAVE technologijos suteikiama pridėtinė vertė šviestuvams reiškia galimybę rinkai pasiūlyti sprendimą, kuris yra ne tik novatoriškas, bet ir išskirtinis.


HÄFELE "LOOX 5" APŠVIETIMO SISTEMA

UAB Brasa siūlo kokybiškus šviestuvus, kurie išsiskiria savo lanksčiu pritaikymu interjere bei ergonomišku dizainu. Šviesa balduose nebėra priedas, kurį vėliau būtų galima atnaujinti. Šiandien šviesa balduose atlieka esmines komforto funkcijas. Su Hafele Loox 5 apšvietimo sistema galite kurti emocijas, nustatyti akcentus bei scenarijus.

HÄFELE CONNECT MESH

NIMBUS CONNECT

Įprastas dizainas – naujos galimybės. Jūsų pamėgti architektūriniai gamintojo "Nimbus" LED šviestuvui dabar gali tiesiogiai jungtis prie "HÄFELE CONNECT MESH" valdymo sistemos be papildomų priedų. „Connect Intelligence“ – įmontuota tiesiai į patį šviestuvą.

 Q Four serijos šviestuvai ne tik skleidžia funkcinę šviesą, bet ir paryškina zonas ar patalpas 40 arba 80 laipsnių šviesos kampu skirtingose gyvenamosiose ir darbo vietose. Šviesa ypatingai kokybiška, neakina, žiūrint iš šono nesimato šviesos šaltinio. Dėl švarios minimalistinės geometrinės formos bei skirtingų montavimo galimybių, šviestuvai gali tapti subtiliais dizaino elementais.


RANKENĖLĖS

PAMAR PIU

"Pamar" - Italų prekės ženklas, pripažintas pirmaujančiu tarptautinėje rinkoje bei garsėjantis išskirtinio dizaino rankenėlėmis bei baldų aksesuarais. Pažangus, dinamiškas ir lankstus gamybos procesas leidžia "Pamar" patenkinti besikeičiančias produktų paklausos tendencijas, nuolat išlaikant aukščiausius kokybės standartus.

PULLCAST 

Įkvėptos gamtos stebuklų, pagrįstos senovinėmis amatų formomis, išskirtinio dizaino rankenėlės sukurtos tam, kad galėtumėte unikaliai papildyti savo dizainą. Netikėčiausių formų bei tekstūrų rankenėles galite plačiai pritaikyti savo baldams ar interjerui, suteikdami ne tik funkciją, bet ir nuostabius dekoro akcentus.

HENDEL & HENDEL

H&H rankenėlių detalėms skiriamas kruopštus dėmesys, pavyzdinis meistriškumas ir nepriekaištinga apdaila - pagamintos taip, kad būtų liečiamos, estetiškos, unikalios ir praktiškos. Platus pasirinkimas, nuo tradicinių iki art deco stiliaus, tad nesunkiai rasite tai ko reikia Jums. 

SIRO

Jau daugiau nei 75 metus austrų šeimos įmonė SIRO pasižymi patikimumu, lankstumu ir nuolatiniu gaminių asortimento tobulinimu. Tradicijų, ilgaamžiškumo ir naujovių derinys pavertė SIRO vienu iš pirmaujančių dekoratyvinės baldų furnitūros gamintojų. Aukštos kokybės dekoratyvios rankenėlės - šiuolaikiški akcentai Jūsų baldams.


.