to zbiór wartościowych opowieści, które nawiązują do codziennych doświadczeń dzieci i mają pomóc im oraz Wam, jako rodzicom, w bardzo naturalny sposób oswoić trudne sytuacje i towarzyszące im emocje.


Opowiadania powstały na podstawie aktualnej wiedzy na temat rozwoju dziecka, jego mózgu i układu nerwowego.

Są efektem mojej wieloletniej pracy z dziećmi, młodzieżą, rodzicami i specjalistami oraz długiej i krętej ścieżki rozwoju osobistego.

01

Audiobook i e-book przeznaczone są dla dzieci od 3 do 10 lat.

Książka składa się z 13 rozbudowanych nagrań, w tym ponad 20 najczęściej spotykanych zagadnień z codziennego życia każdego młodego człowieka oraz dziesiątek konkretnych rozwiązań, które w łatwy sposób można wcielić w życie dziecka i całej rodziny.

Kolejne rozdziały pomogą dziecku m. in:

Jako dorośli z audiobooka dowiecie się m. in także:

AUDIOBOOK & E-Book

79 zł

99 zł

Niższa cena do:

00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

Pamiętaj, że audiobooka otrzymasz po jego premierze, czyli 31 października!


Opowiadania Magdy – mimo iż są skierowane do dzieci – niosą ukojenie także dla mnie jako rodzica. To, co mnie w nich zachwyca, to to, że autorka przedstawia różne rodzinne wyzwania, takie jak trudności z wyjściem do przedszkola, temat przepraszania, sprzątania, trudnych emocji czy granic, w sposób nieoceniający, z perspektywy różnych potrzeb.
Magda zaprasza swoich słuchaczy i czytelników do zastanowienia się nad tym, jak udźwignąć codzienne wyzwania i jak na nie spojrzeć z innej perspektyw. Pokazuje także, jak szukać rozwiązań zgodnych ze sobą.
To szczególnie ważne, kiedy próbujemy znaleźć równowagę pomiędzy potrzebami obu stron; kiedy staramy się, ale nam nie wychodzi… Opowiadania Magdy mogą być dla nas źródłem wsparcia i ciekawych pomysłów oraz wnieść w nasze życie nieco ulgi.

Polecam bardzo serdecznie!
dr Jagoda Sikora

https://jagodasikora.pl/

Jesteśmy w procesie zmiany myślenia o dzieciach. Już wiemy, czego dla nich chcemy, a czego nie, brakuje nam tylko strategii. Nierzadko bazujemy w tym na naszych dotychczasowych doświadczeniach. Książka Magdy to zaproszenie na długą wędrówkę – pełną łagodności i szacunku do potrzeb wszystkich, którzy ruszą z nami. To historie skierowane do dzieci i dorosłych, dotyczące konkretnych sytuacji w codzienności, takich jak sprzątanie pokoju, przyjmowanie leków, powroty z placu zabaw. W każdym opowiadaniu Magda opisuje konkretne pomysły i narzędzia, a także pomaga budować własny „rodzinny pomocnik do spraw wielkiej uwagi”. Chciałabym, żeby nasze rodzicielskie drogi zmierzały właśnie w tym kierunku – gdzie dzieci i dorośli są widziani i przyjmowani ze swoimi potrzebami i emocjami.

Polecam serdecznie!

Joanna Suchowska-Oruba

https://www.instagram.com/joan...

Autorka audiobooka:

<a href="" title="empathy icons">Empathy icons created by Freepik - Flaticon</a>

.