Droga Administratora IT

Zrób pierwszy krok w rozwoju swojej kariery

Szukasz sprawdzonych narzędzi, które pozwolą Ci oszczędzić przynajmniej godzinę czasu każdego dnia i jednocześnie pozwolą na zabezpieczenie Twojej pracy?


Wchodzisz w to?

Co otrzymasz w ebook'u?

Listę kroków, które są niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia danych Twojej organizacji, dlatego chcę się nimi z Tobą podzielić.

Dłużej nie czekaj, pobierz go teraz, podziękujesz mi później.

Nadal się wahasz?

Rozwój

Irytujesz się robieniem ciagle tego samego w pracy? Chcesz coś zmienić? To właściwe miejsce, aby rozwinąć swoje umiejętności. Pytaj i wyciągaj wnioski, możesz na mnie liczyć.

Dociekliwość


Lubisz rozwiązywać problemy? Szukanie rozwiązań sprawia Ci przyjemność? To dobre cechy przyszłego Administratora IT. Jednak nie możesz ustawać w rozwoju.

Strategia rozwoju


Też tak Masz, że chcesz więcej, ale nie jesteś w stanie nauczyć się wszystkiego? Wybierz właściwą drogę, która doprowadzi Cię na szczyt

Nadal brak przekonania?

Zobacz kim jestem

Michał Marczak

Twórca beitadmin.pl

 Fan szwedzkich aut, historii oraz świata. Jednak nader wszystko lubiący tworzyć ciekawe rozwiązania usprawniające pracę w IT.  Administrator  z 7 letnim doświadczeniem w pracy z infrastrukturą IT. Kochający rozwój i poznawanie nowych technologii.

Teraz albo nigdy

Ostateczna decyzja

Tak, obieram mój zestaw narzędzi

Ebook z 20 zasadami tworzenia kopii zapasowych trafi na Twoją skrzynkę mailową , będzie mi niezwykle miło, jeżeli zostawisz również swoje imię.

Raz w tygodniu otrzymasz dodatkowo wiele ciekawych informacji, które będą pomocne w Twojej zawodowej karierze.

Opinie o mnie

Nie jestem przypadkową osobą w branży, żyje tym co robię i każdego dnia staram się robić to coraz lepiej. Poniżej kilka opinii o mnie od osób z którymi współpracowałem. 

.