Vasario mėnesis pilnas įvairiausių švenčių. Žinoma, svarbiausia visai Lietuvai – Lietuvos valstybės atkūrimo diena, tačiau, šį mėnesį minime ir kitas puikias šventes. Pavyzdžiui, Pasaulio cepelinų dieną, Tarptautinę saugesnio interneto dieną, Šv. Valentino dieną, Užgavėnes... Vasario mėnesis mums taip pat yra ypatingas ir dėl dar vienos progos – Baltimax gimtadienio. Šiandien, vasario 19 d., mes džiaugiamės, nes mūsų įmonei sukanka ŠEŠERI metai. 🥳🎉

Per šiuos metus buvo, žinoma, visokių akimirkų: linksmų, liūdnų, gal net skaudžių. Tačiau visuomet žinojome, kad turime stiprią komandą ir, kad nėra nieko neįveikiamo. Žinojome, kad galime pasikliauti savo partneriais. 👏

Ačiū komandai, ačiū Jums

O nuotraukoje kadrai iš mūsų tradicinių penktadienių, kuomet po darbo leidžiame laiką kartu (online) ir žaidžiame piešimo šaradas, išbandykite ir Jūs su savo komanda šį smagų žaidimą.


Tyrimas: lietuviai per mažai naudoja antivirusines programas

Trečdalis šalies gyventojų naudojasi menkai apsaugančiomis nemokamomis antivirusinėmis programomis, o devintadalis apskritai nenaudoja jokių.

E-waste viena iš didžiausių problemų visame pasaulyje?

2019 m. gyventojai visame pasaulyje išmetė 53,6 mln. tonų elektros ir elektroninės įrangos atliekų. Manoma, kad iki 2030 m. metinis elektronikos atliekų kiekis sieks 74 mln. tonų.

Specialus ESET PROTECT Advanced pasiūlymas iki 2021-03-31

Pasinaudokite papildoma 20% nuolaida visoms licencijoms ir net 30% papildoma nuolaida licencijoms, nevyriausybinėms organizacijoms, valstybės / savivaldybių / švietimo įstaigoms.


Kviečiame dalyvauti

Vasario 25 d. 

Kovo 2 d. 

Ar sekate mus socialiniuose tinkluose? Sužinokite naujienas pirmieji! 👇

.