Ar jau įpratote vis rečiau matyti savo kolegas darbo vietoje?

Štai mes, kiekvienais metais kepdavome pyragus, lapkričio 6 d. juos drauge skanaudavome. Šie metai kitokie, jau seniai aišku, kad 2020 m. yra išskirtiniai. Bet juk mes esame kūrybingi! Pyragais vaišinome savo šeimos narius, o geras emocijas dalinome į visas puses nuotoliniu būdu, todėl tokia ir pyragų diena - kitokia, bet įsimintina. 🥧
Spalio mėnesis buvo tikrai intensyvus, nemažai sumaišties atnešė „GenScript.KLH trojan“ plitimas, daug laiko pareikalavo pasiruošimas įvairiems webseminarams ir, žinoma, džiaugėmės galėdami pristatyti ESET Cloud Office Security.

Lapkričio mėnesį žadame palaikyti panašius tempus, dar turime suplanavę nemažai internetinių seminarų (apie juos informaciją rasite laiško apačioje), ruošiamės verslo produktų naujienoms, kurias Jums pristatysime gruodžio pradžioje. Taip pat, kai žinote, planuojame ESET Internet Security 30 proc. akciją. Darbų tikrai nusimato daug. Na, o keliomis žiniomis norime pasidalinti jau dabar, šiame naujienlaiškyje. ⬇️

Saugokite save ir dalinkite gerą nuotaiką online! 🤗


Skaitykite prie kavos puodelio

IT specialistų patarimai kaip apsaugoti elektroninio pašto serverius


Kartu su partneriu BAIP paruošėme straipsnį ir patarimų rinkinį, kaip reikėtų apsaugoti savo el. pašto serverius.

Aptariame 2020 m. virusų plitimo tendencijas Lietuvoje


ESET Lietuva bei Atea specialistai dalinasi įžvalgomis apie 2020 m. plitusius virusus ir kokiais būdais pasiruošti galimoms atakoms.

Patogus nuotolinis darbas?

Kaip ir daugelis mūsų galvojome, teko grįžti į namus ir prisiminti nuotolinio darbo privalumus ir iššūkius. Dabar pats geriausias metas atrasti LogMeIn produktus ir supažindinti su jais savo klientus! Sužinokite daugiau.

Ar žinote, kad

ESET Cloud Office Security, tai pažangi apsauga, užkertanti kelią grėsmių patekimui į debesyje valdomas el. pašto ir duomenų talpyklų sistemas. Šis kibernetinio saugumo sprendimas, skirtas Microsoft 365 aplikacijų apsaugai nuo kenkėjiškų programų, nepageidaujamų laiškų ir brukalo, su debesyje valdoma konsole.

Reikia daugiau informacijos?

Ačiū, kad esate mūsų komandos dalis

Šį mėnesį atlikome 30 000 užsakymą! 🥳🥳🥳 Norime padėkoti, kad esate mūsų partneris ir paskatinti jus aktyviai naudotis mūsų B2B sistema, patogiam užsakymų valdymui. Ir žinoma, jei turite klausimų, rašykite mums el. paštu partners@baltimax.com, kaip visuomet – esame pasiruošę jums padėti.

KVIEČIAME DALYVAUTI

Sekite mus socialiniuose tinkluose ir sužinokite naujienas pirmieji!

.