Kurkime šventinę nuotaiką patys! Ir nesvarbu, kad lauke nematyt baltos spalvos, ir nesvarbu, kad gal dar nespėjote pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis. Prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidedame ir mes. Dalinamės su Jumis ESET Lietuva kalėdiniu grojaraščiu (spauskite ant paveikslėlio viršuje). Klausykite pamėgtų, klasikinių, naujų melodijų visur: tiek darbe, tiek automobilyje ar namuose. O kol klausote grojaraščio, kviečiame skaityti gruodžio mėnesio naujienas, atlikti interaktyvų testą, kurį atlikę išsiaiškinsite, ar gerai valdote IT rizikas. Ir žinoma, nepamirškite, nuo vasario 1 d. keičiasi ESET partnerių programos reikalavimai (skaitykite plačiau naujienlaiškio apačioje).

Geros penktadienio nuotaikos ir džiugaus švenčių laukimo.


2022 metais viešasis sektorius pritrauks ir kibernetinius nusikaltėlius

Specialistai įspėja, jog galime būti tikri, kad 2022 metais kibernetinės rizikos viešajame sektoriuje ir toliau augs, joms išvengti reikės dar daugiau dėmesio ir išteklių. Plačiau apie 2022 m. tendencijas skaitykite straipsnyje.

Kaip (su)valdote IT sistemų rizikas

Parengėme smagų testą, kuris padės išsiaiškinti, kaip (su)valdote IT rizikas. Atlikite jį, užpildykite kontaktinę formą testo pabaigoje ir laimėkite firminę Axence kuprinę. Burtus trauksime gruodžio 31 d. Kviečiame testu pasidalinti ir su savo klientais!

ESET partnerių programa

Tikriausiai žinote, kad nuo vasario 1 d. keičiasi ESET partnerystės statusai bei jiems keliami reikalavimai.
Spauskite nuorodą žemiau ir susipažinkite su keliamais reikalavimais partneriams.


Linkime jaukių švenčių su artimaisiais

Ar sekate mus socialiniuose tinkluose? Sužinokite naujienas pirmieji! 👇

.