Vasaris mums jau septynerius metus yra ypatingas, nes švenčiame Baltimax gimtadienį. Per šiuos metus nemažai kas pasikeitė: prie partnerių tinklo prisijungė naujų įmonių, į produktų krepšelį įtraukėme naujus sprendimus, žinoma, likome ištikimi jau pamėgtiems ir pripažintiems sprendimams. Tikriausiai nereikia nė sakyti, kad metai skrieja labai greitai, tačiau mes stengiamės per juos nuveikti kaip galima visko daugiau, todėl ir šį kartą naujienlaiškyje Jums paruošėme ne vieną įdomią temą. Na, o kad gimtadienio šventimas būtų įdomus ne tik mums, noriu pasidalinti kolegės sūnaus sukurtu kompiuteriniu žaidimu. Jį galite parsisiųsti čia. Patikinu, failas nėra užkrėstas :) O jei norite pasitikrinti žinias apie kibernetinį saugumą, mokymai jau kitą savaitę!

Ačiū, kad esate su mumis ir ačiū visai komandai – su Jumis visi iššūkiai įveikiami!

Andrius Mickevičius


ESET Progress. Protected

Šiandien ESET pristato naują prekės ženklą su šūkiu „Progress. Protected“. Spauskite ant straipsnio ir sužinokite, kas įkvėpė pokyčius ir ką simbolizuoja šis pasikeitimas.

ISL Online stebina - pasiektas geriausias iki šiol veikimo laikas

ISL Online nuotolinio prisijungimo paslaugos 2021 m. buvo prieinamos ir veikė 100% dieną ir naktį. Tai reiškia, kad ISL Online SaaS vartotojai galėjo pasiekti nutolusius kompiuterius ir teikti nuotolinę pagalbą be jokių trukdžių.

Dar turite laiko iki vasario 1 d.

Produktyviai praleistos 2 val. su ESET saugumo specialistais + žinių atnaujinimas apie kibernetinį saugumą. Registracijoje naudokite nuolaidos kodą @partneris


Ar sekate mus socialiniuose tinkluose? Sužinokite naujienas pirmieji! 👇

.