Nors jau galime laisvai keliauti tarp miestų, tačiau mes vis dar renkamės bendrauti online. Kad ir kaip norėtume pakviesti Jus ne virtualios kavos, bet tikros, kuri kvepia vos įžengus pro biuro ar konferencijų salės duris. Dar šiek tiek palaukime. Nors mes tikime, kad galėsime Jus pakviesti į vasaros renginį jau gyvai! Tačiau šį kartą norime informuoti, kad kasmetinis partnerių renginys ĮVYKS. Žinoma, online formatu, tačiau vis tiek su intensyviu pasiruošimu, naudinga informacija ir šiek tiek jauduliuko. Laukite žinių netrukus!

O kol partnerių konferencijos pakvietimas keliauja, kviečiame skaityti balandžio mėnesio naujienas. Šį kartą apie nuotolinius vaizdo skambučius, duomenų nutekėjimą ir svarbiausia ATNAUJINTĄ mokymosi platformą. Išbandykite ir gaukite ESET sertifikatą!


Planuojate „Zoom“ skambutį su artimaisiais? Būkite atidūs

Kibernetinio saugumo ekspertai atkreipia dėmesį, kad atsižvelgtumėte į tinkamą duomenų apsaugą bei ragina neprarasti budrumo ir nuotolinius skambučius su draugais ir artimaisiais organizuoti saugiau.

Vidutiniškai tik 5% įmonės duomenų yra tinkamai apsaugoti

Kaip apsisaugoti nuo duomenų nutekėjimo ir nereikalingų išlaidų? Paprasta. Naudokite DLP sprendimą.

Mokytis visada geras laikas

Kviečiame laikyti ESET sertifikatus. Atsinaujinusi platforma, mokymasis su žaidybiniais elementais ir „Baltimax“ partneriams nemokamai. Rinkitės dviejų lygių techninius mokymus arba pardavėjams skirtus mokymus.


Ar sekate mus socialiniuose tinkluose? Sužinokite naujienas pirmieji! 👇

.