Ar jau pradėjote džiaugtis vasaros veiklomis? Vasarą daugelis mūsų tampa labiau atsipalaidavę, jaučia atostogų nuotaiką ir kartais pamiršta bazines žinias apie saugumą. Ir mes nekalbame apie saugumą prie vandens telkinių ar COVID-19 kontekste, mes kalbame apie kibernetinį saugumą. Todėl šį mėnesį norime priminti į ką reikėtų atkreipti dėmesį dar prieš vasaros atostogas. Kaip neatsipalaiduoti ir įvertinti galimas kibernetines grėsmes. Todėl kviečiame ne tik skaityti naujausius straipsnius, bet taip pat dalyvauti dviejuose webinaruose.

Na, o mes trečiadienį jau prisiminėme tradicinę vasaros pramogą – plaukimą baidarėmis. 🏝️

Linkime įdomaus skaitymo ir iš vasaros pasiimti viską, ką galite!


Ar indaplovė gali nužudyti?

Ar tikrai kiekvienas jūsų namuose esantis prietaisas turi būti prijungtas prie interneto? Ar jūsų išmanusis prietaisas gali būti nukreiptas prieš jus? Į klausimus atsako ESET ekspertas.

Tai ką turite žinoti apie kibernetinį saugumą dar prieš vasaros atostogas

Nuotoliniu būdu iš visokiausių pasaulio kampelių ir įvairiausiais įrenginiais dirbantys žmonės neišvengiamai susiduria su kibernetinio saugumo problema. Kaip įmonei išlikti saugiai išleidžiant savo darbuotojus ir jų naudojamus įrenginius vasaros atostogų?

Specialus ESET PROTECT Advanced pasiūlymas iki 2021-06-30

Pasinaudokite papildoma 20% nuolaida ESET PROTECT Advanced licencijoms. Nevyriausybinėms organizacijoms, valstybės / savivaldybių / švietimo įstaigoms taikoma net 30% papildoma nuolaida.


KVIEČIAME DALYVAUTI

Ar sekate mus socialiniuose tinkluose? Sužinokite naujienas pirmieji! 👇

.