Rudenį pradėjome su trenksmu! Rugsėjo 14 d. jau 7-tą kartą kvietėme dalyvauti ESET Security Day renginyje. Pasiruošimo darbų labai daug, bet rezultatas džiugino kaip niekad. Nuotraukoje galite matyti, kokie buvome laimingi po konferencijos. Kiek žemiau rasite konferencijos apžvalgą, o jei negalėjote renginio stebėti gyvai, nepamirškite, kad galite įrašą peržiūrėti štai čia.
Palaikant pulsą, norime Jus pakviesti dalyvauti labai įdomiame hakatone, kurį organizuoja LR Krašto apsaugos ministerija. Ne tik dalyvaukite, bet ir laimėkite piniginius prizus, kuriuos įsteigė ESET Lietuva! Na, o jei nesate hakatono mėgėjai, tuomet kviečiame registruotis į mūsų bei partnerių organizuojamus internetinius seminarus. Daugiau informacijos naujienlaiškio apačioje.
Šį rudenį esame Jums paruošę įdomių renginių, malonių staigmenų. Skaitykite bei sekite mūsų naujienas!


Kibernetinių atakų skaičius augo 7 kartus - saugumo specialistai sunerimę

Ar žinote, kad nuo 2020 m. rugsėjo iki šių metų gegužės mėnesio, remiantis ESET Lietuva Telemetrijos duomenimis, buvo užfiksuoti 56 milijardai bandymų atspėti prisijungimų duomenis prie nuotolinių įmonių darbalaukių (RDP)?

DELTA1

Kviečiame dalyvauti lapkričio 12 - 14 d. kibernetinio saugumo hakatone DELTA1. Renginyje ESET įsteigė du prizinius fondus: 1000 eur (I vieta), 500 eur (II vieta). Taip pat pirmos vietos komandos laimėtojai bus apdovanoti ESET saugumo rinkiniais.

Dalyvauti verta!

ESET licencijų atnaujinimas mokykloms

Vis dar galite pasirūpinti bendrojo ugdymo mokyklų ir darželių antivirusinės apsaugos licencijomis, tiek atnaujinti turimas licencijas, tiek pasiūlyti naujas. Speciali mokykloms ir darželiams skirta kainodara - 3 Eur be PVM / 1 vnt. Jums pritaikysime partnerio nuolaidą.

Akcija galioja iki spalio 15 d.
rašykite mums: mokykloms@baltimax.com


Kviečiame dalyvauti

Ar sekate mus socialiniuose tinkluose? Sužinokite naujienas pirmieji! 👇

.