Dołącz do Beta testów Zamkniętej grupy wsparcia "Prawda o Hashimoto"

Zamknięta grupa wsparcia „Prawda o Hashimoto" to niespotykane na rynku rozwiązanie, które wspomoże Twoją walkę o zdrowie i normalne życie w pełni potencjału. Dzięki naszej współpracy ze specjalistami wsparcie to będzie profesjonalnie poprowadzone, a inni pacjenci podzielą się swoimi przemyśleniami oraz doświadczeniem.

Pragniemy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł uzyskać szybką pomoc, a jego prośba nie zostanie pominięta. W przeciwieństwie do innych tego typu zamkniętych grup chcemy postawić na system, który zagwarantuje porządek i odpowiednią segregację treści. Wszystko po to, aby możliwe było szybkie odnalezienie interesującej, praktycznej wiedzy.

Aby przekonać się, że wszystko funkcjonuje jak należy i nasza pomoc jest odpowiednio przekazywana, rozpoczynamy okres Beta testów Zamkniętej grupy wsparcia Prawda o Hashimoto. 

OKRES TEN POTRWA DO 1 STYCZNIA 2019 ROKU.

DO BETA TESTÓW MOŻNA SIĘ JUŻ ZAPISYWAĆ. INSTRUKCJA W JAKI SPOSÓB TO ZROBIĆ ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ NA TEJ STRONIE.

Liczba miejsc dla osób zainteresowanych udziałem w beta testach jest ograniczona!

Zamknięta grupa wsparcia „Prawda o Hashimoto" to:

Realne wsparcie od specjalistów

Zamkniętą grupę w fazie Beta testów będą współtworzyć dietetycy kliniczni, coach, lekarz, doświadczeni pacjenci oraz zespół twórców projektu "Prawda o Hashimoto". 

Szybka, skuteczniejsza pomoc

Twoje pytania i wątpliwości zostaną rozwiane przez specjalistów z doświadczeniem. Jeśli nie uzyskasz bezpośredniej odpowiedzi to otrzymasz ją za jakiś czas w formie filmu lub artykułu udostępnionego dla całej zamkniętej grupy.

Praktyczna wiedza niedostępna nigdzie indziej

Na grupie cyklicznie będą umieszczane interesujące materiały w różnych formach, które będą ekskluzywne i dostępne tylko tutaj. Będą to: filmy, artykuły, ciekawostki w formie graficznej itp... Dodatkowo będziemy informować Cię o ciekawych przedsięwzięciach i wydarzeniach związanych ze zdrowiem.

Ekskluzywna grupa świadomych ludzi

Dołączysz do grona specjalnej grupy pacjentów, którzy pragną rozwijać swoją świadomość i dzięki temu polepszać swoje zdrowie oraz życie. W grupie będą panować jasne zasady, dzięki którym masz gwarancję, że znajdą się w niej jedynie osoby stawiające na wzajemne wsparcie, szacunek i zrozumienie.

Bonusy dla członków

Jako członek grupy będziesz otrzymywać od nas różnorodne bonusy, np. w postaci zniżek na realizacje badań. Planujemy organizować konkursy z nagrodami i inne tego typu przedsięwzięcia.

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Forma grupy będzie zamknięta, tak więc Twoje dane osobowe będą chronione, a administracja Twoich danych będzie odbywała się zgodnie z najnowszymi wymogami (RODO itp.). Grupa będzie dostępna na Facebooku, tak więc korzystanie z niej będzie niezwykle proste i dostępne z każdego miejsca, w którym będzie dostęp do internetu. Nasza moderacja zadba o to, aby grupa była przejrzysta i pozbawiona treści, które utrudniają korzystanie z tego typu grup (np. prośby o interpretacje wyników, nic nie wnoszące reklamy, spam itp.). 

W jaki sposób wziąć udział w Beta testach Zamkniętej grupy wsparcia „Prawda o Hashimoto"?

To naprawdę proste. Chcemy, aby cały proces przebiegał jak najsprawniej.

 1. Tak naprawdę pierwszym warunkiem uczestnictwa w okresie testowym naszej nowej grupy wsparcia jest posiadanie konta w serwisie Facebook. Jeśli nie posiadasz takiego konta, to w prosty sposób możesz założyć go w tym miejscu – LINK.
 2. Drugą niezbędną rzeczą jest zapisanie się na specjalny Newsletter Zamkniętej grupy wsparcia „Prawda o Hashimoto” (FORMULARZ PONIŻEJ).
 3. Następnie wymagane będzie potwierdzenie przez Ciebie zapisu na newsletter. Wyślemy do Ciebie w tej sprawie maila tuż po Twoim zapisie. UWAGA: mail ten może trafić do folderu SPAM lub OFERTY!

  Gotowe.

  Kiedy potwierdzisz Twój zapis na newsletter wyślemy Ci kolejnego maila z instrukcjami i linkiem do Zamkniętej grupy wsparcia Prawda o Hashimoto (UWAGA: ten mail również może trafić do SPAMU lub do folderu OFERTY!). Dołącz do grupy i poczekaj cierpliwie aż administracja zaakceptuje Twoje członkostwo.

  PAMIĘTAJ, ŻE LICZBA MIEJSC DLA OSÓB CHCĄCYCH UCZESTNICZYĆ W BETA TESTACH NASZEJ NOWEJ GRUPY JEST OGRANICZONA!

  A co po okresie Beta testów Zamkniętej grupy wsparcia?

  Osoby, które uczestniczyły w Beta testach, w celu pozostania w Zamkniętej grupie wsparcia "Prawda o Hashimoto" będą poproszone przed końcem Beta testów o  uiszczenie miesięcznej opłaty abonamentowej za dostęp do niej w kolejnym okresie.

  Zgadza się, dostęp do docelowej Zamkniętej grupy wsparcia „Prawda o Hashimoto” po okresie Beta testów będzie odpłatny.

  Dostęp ten będzie oparty na cyklicznej płatności na zasadzie miesięcznego abonamentu. Tylko takie rozwiązanie zapewnia w dłuższej perspektywie: wysoką jakość oferowanych materiałów, pokrycie kosztów dla twórców oraz daję gwarancję ciągłości serwisu.

  Dzięki opłacie nasza zamknięta grupa wsparcia będzie się rozwijać i dzięki temu w przyszłości będziemy mogli zaoferować Ci nowe formy pomocy.

  Uczestnictwo w Zamkniętej grupie wsparcia na etapie beta testów jest w 100%  niezobowiązujące.

  Przed okresem rozpoczęcia odpłatnej wersji Zamkniętej grupy wsparcia przysługuje Ci prawo do nieskorzystania z oferty.

  W takim przypadku brak wpłaty z Twojej strony nie będzie wiązał się żadnymi zobowiązaniami. Po prostu zostaniesz automatycznie wypisany z grupy.

  Skorzystaj z tego, że oferujemy Ci bezpłatnie coś za co w przyszłości będzie trzeba zapłacić.


  Co z osobami, które nie uczestniczyły w Beta testach, ale chcą zapisać się do zamkniętej grupy wsparcia?

  Proces zapisu będzie podobny jak w przypadku zapisu do Beta testów naszej grupy. Różnicą będzie oczywiście wymóg uiszczenie miesięcznej opłaty abonamentowej. Po jej zaksięgowaniu danej osobie zostanie udostępniona możliwość dołączenia do Zamkniętej grupy wsparcia.

  Jeśli nie uda Ci się zapisać do beta testów – nie martw się i śledź naszą stronę www oraz kanał FB. Będziemy tam informować o różnych szczegółach i pisać, jak radzi sobie projekt. Pamiętaj, że po Beta testach uzyskasz możliwość dołączenia do właściwej grupy.

  Jeszcze jedna, ważna sprawa. Beta testy, jak sama nazwa wskazuje, są po to by testować pewne rozwiązania. Dlatego też prosimy, aby mieć na uwadze to, że wiele kwestii w funkcjonowaniu Zamkniętej grupie wsparcia "Prawda o Hashimoto" może finalnie (czyt. po Beta testach) ulec zmianie. Tak naprawdę zaczynamy od pewnego fundamentu, który będziemy dostosowywać pod Ciebie :) Pamiętaj więc, że będziesz mieć możliwość zasugerowania nam, co można zmienić, poprawić, co dodać, a co usunąć. Takie opinie będą dla nas bardzo cenne.


  Jak będzie się kształtował koszt miesięcznego abonamentu za dostęp do Zamkniętej grupy wsparcia „Prawda o Hashimoto”?

  Cena zostanie ogłoszona w czasie trwania Beta testów.

  Beta testy to Twoja szansa, aby bezpłatnie przekonać się, co będziemy chcieli zaoferować po właściwym starcie naszej zamkniętej grupy. Dzięki uczestnictwu w okresie próbnym otrzymasz możliwość współtworzenia czegoś, co w przyszłość może okazać się czymś bardzo ważnym dla pacjentów Hashimoto w Polsce i nie tylko dla nich.

  Wykorzystaj tę szansę! 

  Masz pytania?

  Napisz do nas na adres grupa.prawdaohashimoto@gmail.com

  Postaramy się odpowiedzieć w ciągu maksymalnie 24 godzin :)

  Odpowiedzi możesz odnaleźć również w Regulaminie projektu.