Brakuje Ci klientów?

✅ Spędzasz długie godziny, tworząc treści, a efektów brak?

✅ Klienci mieli ustawiać się do Ciebie w kolejkach, a tu cisza i nie wiesz, dlaczego?

✅ Nie wiesz, jak tworzyć skuteczne treści dla swojego biznesu?

Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałaś "TAK", to jesteś w dobrym miejscu!

Z przyjemnością Ci pomogę!

Twoje treści nie przynoszą Ci klientów? A powinny!

Zobacz te statystyki:

📊 Twoi klienci spędzają średnio 7 godzin na poszukiwaniach, zanim zdecydują się kupić. Jeśli pomożesz im podjąć decyzję i dostarczysz wiedzy, której potrzebują - możesz ich z łatwością zdobyć!

📊 70% decyzji zakupowych Twoi klienci podejmują... zanim zaczną rozmowę z Tobą. Dotyczy to zarówno B2B, jak i B2C. 70 z Twoich 100 klientów decyduje, że będzie z Tobą pracować jeszcze zanim zaczną z Tobą rozmawiać - podejmują tę decyzję na podstawie Twoich treści, które znajdą w internecie.

📊  Odpowiednie CTA potrafi zwiększyć konwersję o 202%! Jeśli masz w tej chwili 100 płacących klientów miesięcznie, możesz ich mieć 200. Zarobisz dwa razy więcej tylko dzięki użyciu odpowiednich słów!

📊  Firmowy blog zwiększa liczbę potencjalnych klientów o 67%. To znaczy, że zamiast 100 klientów możesz ich mieć 170 - tylko dzięki temu, że regularnie prowadzisz bloga i budujesz swój wizerunek eksperta w sieci. Pod warunkiem, że robisz to dobrze.

📊  74% użytkowników zwraca uwagę na to, czy Twoje treści na stronie są napisane poprawnie. Jeśli masz błędy i literówki na stronie, możesz stracić aż 74 klientów ze 100 potencjalnych, którzy zajrzeli na Twoją stronę. Czy Twoją firmę stać Cię na to, by co miesiąc tracić 3/4 swoich klientów?

Twoje treści tak nie działają?

Masz stronę, prowadzisz bloga i profile w social mediach, a klientów ciągle za mało?

Bardzo możliwe, że Twoje treści nie odpowiadają na ich potrzeby. Nie dostarczają im wartości i wiedzy, której potrzebują. 

Jeśli pisałaś teksty samodzielnie, mogłaś pominąć mało znane, a bardzo ważne elementy skutecznej oferty. Jeśli zleciłaś tworzenie pierwszemu znalezionemu copywriterowi - mogłaś nie wiedzieć, że to on pominął te elementy. 

I w efekcie Twoi klienci zapoznają się z Twoją ofertą... a potem radośnie idą do Twojej konkurencji.

Co możesz zrobić, żeby zdobywać klientów dzięki treściom?

Masz 3 opcje:

❌ możesz poświęcić 3, 5, 7 i więcej lat na naukę copywritingu sprzedażowego i testowanie, co działa - ale zanim zaczniesz rozumieć, co działa, metodą prób i błędów stracisz bezpowrotnie setki, a nawet tysiące wartościowych klientów,

❌ możesz zlecić audyt pierwszemu lepszemu specjaliście, jakiego znajdziesz w internecie - ale nie masz wtedy pewności, czy jest odpowiednio doświadczony i może - znowu - przez jego brak wiedzy stracisz swoich najlepszych klientów,

możesz też zlecić audyt treści doświadczonej copywriterce, która tworzy treści od ponad 7 lat i dobrze wie, co napisać, żeby przyciągnąć TWOICH IDEALNYCH KLIENTÓW.

A potem z radością patrzeć, jak stan Twojego konta rośnie, bo klienci wreszcie KUPUJĄ Twoje produkty i usługi!

Dlaczego warto pracować ze mną?

Mam ponad 7 lat doświadczenia jako copywriterka.

✅ Pisałam dla marek takich jak Wyborcza, x-kom, 3mk, Roman Słomka - genialny iluzjonista znany z Mam talent! , a w ostatnim czasie: dla Kasi Tajcher z Lightroom jest fajny, Klaudii Łapy - Pani od Klikania i Łukasza Hodorowicza z Marketingu z głową.

✅ Mam w swoim portfolio duże i znane marki, ale najchętniej pracuję z soloprzedsiębiorczyniami i ekspertkami. Sama nią jestem i dzięki temu dobrze wiem, jak przełożyć wielkie strategie na małe biznesy.

✅ Specjalizuję się w copywritingu sprzedażowym i conversion copywritingu - czyli copywritingu, który Ci się opłaca. Dbam o to, żeby Twoje treści przyciągały do Ciebie klientów, przekonywały ich do zakupu i zarabiały. Bo treści nie są po to, żeby ładnie wyglądać na stronie - one mają ważne zadanie do wykonania!

Wykonuję audyt dopiero wtedy, kiedy dobrze poznam Twoją ofertę i grupę docelową. Zadaję Ci na początku dużo pytań właśnie po to, żeby jak najlepiej poznać Twój biznes i Twoich odbiorców, a potem - trafić do ich serca. I otworzyć portfele.

Pomogę Ci odróżnić Twoją markę od Twojej konkurencji. Podpowiem Ci, jak tworzyć treści żywe, inspirujące i energetyczne. Dzięki mnie nawiążesz wreszcie relację ze swoimi klientami i staniesz się dla nich pierwszym wyborem!

Nauczę Cię, jak projektować kreatywne treści, które żyją. Dzięki mnie zmienisz nudne opisy młodych dynamicznych zespołów, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów i wymienianie faktów z historii firmy w konkretne opowieści, od których nie można się oderwać.

✅ Moje klientki mówią, że dmucham im w skrzydła! I tak właśnie widzę swoją rolę. Podczas audytu chcę Ci dodać pewności siebie, energii i wiedzy, żebyś tworzyła skuteczne treści i rozwijała swój biznes.

Jestem soloprzedsiębiorczynią i wszystkim zajmuję się samodzielnie. Nie jestem agencją. To ze mną ustalasz szczegóły i to ja z Tobą pracuję. Dzięki temu masz pewność, że audyt dla Ciebie wykonuję ja, a nie wystraszony stażysta bez doświadczenia.

✅ Na Instagramie obserwuje mnie blisko 1700 osób i ta liczba ciągle rośnie. Pod moimi postami możesz znaleźć nawet 100 komentarzy!

Dzięki temu masz pewność, że wiem, na co zwrócić uwagę!

Tak wyglądają treści, które tworzę dla klientek

Treści na landing page dla Kasi Tajcher z Lightroom jest fajny

Jak wygląda bezpłatny audyt treści?

📩 1. Zostawiasz e-mail i link

Potwierdzasz zapis i otrzymujesz ode mnie maila. Teraz cierpliwie poczekaj, aż sprawdzę Twój zapis i zajrzę na stronę, którą podesłałaś.

📩 2. Ustalamy szczegóły bezpłatnego audytu

Wysyłam do Ciebie wiadomość i ustalamy szczegóły audytu: to, z jakim problemem do mnie przychodzisz i jak mogę Ci pomóc.

🕵️‍♀️ 3. Przeprowadzam bezpłatny audyt

Dokładnie sprawdzam treści na Twojej firmowej stronie lub na profilu na Instagramie i analizuję, co jest dobrze, a co możesz zrobić lepiej.

📩 4. Wysyłam Ci wnioski

Otrzymujesz ode mnie krótki i treściwy mail z wnioskami z audytu. Podpowiadam Ci, co jest dobrze, a co warto poprawić, żeby zwiększyć sprzedaż i liczbę zapytań klientów.

📩 5. Pytania?

Jeśli masz pytania - możesz je śmiało zadać na tym etapie. Doradzę Ci najlepiej, jak tylko potrafię.

✨ GOTOWE!

I wszystko jasne! Skorzystaj z moich wskazówek i sprzedawaj więcej z lekkością!

Tak wyglądają treści, które tworzę

Treści na stronę internetową dla pani Agnieszki Orłowskiej-Buksztel z biura tłumaczeń CUJ Translation

O mnie

Cześć! Jestem Sylwia i czaruję słowami. ✨

Projektuję treści sprzedażowe i wizerunkowe. Specjalizuję się w copywritingu, który Ci się opłaca - bo wierzę, że treści mają na Ciebie pracować, a nie tylko ładnie wyglądać na stronie.

Mimo że pracuję słowem, kocham liczby, statystyki i konwersje - i dopracowywanie treści tak, żeby wykręcały jeszcze lepsze wyniki.

Pomagam Ci zarabiać więcej, pracując mniej - uwalniam Twój czas i kalendarz na ważniejsze zadania, dzięki którym rozwijasz swój biznes. Mam wielu klientów, którzy sami piszą naprawdę świetnie - ale zaufali mi i zlecają tworzenie treści tylko po to, żeby mieć czas na inne zadania. Lub na odpoczynek. 🙂

Opinie moich klientów

Łukasz Hodorowicz - Marketing z głową

Usługa: tworzenie treści

⭐⭐⭐⭐⭐

Hej Sylwia, jestem pod wrażeniem.

Nie tylko tego, jak szybko przygotowałaś tekst, ale przede wszystkim tego, jak go napisałaś.

Mam wrażenie, że czytam własne słowa.

Kasia Tajcher - Lightroom jest fajny

Usługa: audyt treści

⭐⭐⭐⭐⭐

Przede wszystkim chciałam Ci baaardzo podziękować za Twoją pracę. I za to, jak mocno tym, co napisałaś, dmuchnęłaś w moje skrzydła. Do tej pory robiłam to jak czułam, że chcę robić i jakie osoby przyciągnąć, ale nie wiedziałam czy to dobra droga. (...)

Stąd właśnie zmiany. I mój kontakt z Tobą :)

(...) Dlatego przygotowałam webinar. Na totalnej euforii po Twoim audycie napisałam też serię maili sprzedażowych do tego webinaru. Zrobiłam to dokładnie tak jak czułam. I wiesz co, jestem z nich cholernie dumna! Tym bardziej, że zrobiłam mały eksperyment i wysłałam dostęp do tego webinaru na 5 dni plus maile, które przygotowałam, dziewczynie, która akurat wpadła na newsletter. Nie tylko dołączyła do webinaru, ale też kurs kupiła! Duma level master! :)

Izabela Grzeszczak, OgarnijDigital.pl

Usługa: tworzenie treści na stronę internetową

⭐⭐⭐⭐⭐

Z całego serduszka chciałam Wam polecić @czarujeslowami, copywriterkę, którą wybrałam po dłuuuugim procesie poszukiwań bo jestem OKROPNYM klientem i mam straszne wymagania a czasami sama nawet nie wiem czego chce, ale coś mi podpowiadalo, że Sylwia to ogarnie i miałam w 100% rację - dziewczyna dosłownie czytała mi w myślach, to straszne! Sylwia, jesteś the best ❤

Anka Maciejczyk - Specjalistka od grafiki w biznesie, autorka kursu online

Usługa: konsultacje content marketingowe

⭐⭐⭐⭐⭐

Ty masz jakąś magiczną energię! Przy tej rozmowie pisanie tych tekstów idzie mi jak bułeczka z masełkiem (oooo, a masełko to teraz już tak jakby towar luksusowy)!

Agnieszka Orłowska-Buksztel - właścicielka biura tłumaczeń CUJ Translation

Usługa: tworzenie treści + modyfikacja wyglądu strony na WordPressie

⭐⭐⭐⭐⭐

Cieszę się, że Panią poznałam i że zdecydowałam się powierzyć Pani moją stronę. Zleciłam przeredagowanie jednej kolumny, jeszcze dwóm innym copywriterom, żeby mieć porównanie, ale między tym, co oni napisali, a co napisała Pani, leżą dwa światy.

Ania, właścicielka marki Gut Life Smart

Usługa: konsultacje content marketingowe

⭐⭐⭐⭐⭐

Potrzebujesz pomocy w swoich mediach społecznościowych (i nie tylko)? Chcesz, aby Twoja komunikacja była jasna i czytelna? Sylwia tłumaczy krok po kroku, co możesz ulepszyć i wskazuje odpowiednie do tego narzędzia. Nie zastanawiaj się dłużej i umów się na konsultację z Sylwią.

.