Zaczynała_eś trenować wiele razy, ale zawsze kończyło się to tak samo? Ciśnięciem na siłę przez parę tygodni, a później odpuszczaniem ze zmęczenia, przetrenowania, kontuzji czy znudzenia?

Może to dobry czas na to, żeby zrestartować system i zacząć ćwiczyć inaczej? Zacząć ćwiczyć z szacunkiem do ciała, znajdując frajdę w treningu, dostosowując poziom trudności, do tego co podpowiada ciało.


Body restart to platforma treningowa, która pomoże Ci załadować nowy system operacyjny, nastawiony na nawiązywanie relacji ze swoim ciałem. W końcu ciało, to JA. Więc może najwyższy czas wsłuchać się w to czego się potrzebuje, zamiast wyładowywać się na sobie. A zacząć można w prosty sposób od słuchania ciała podczas ćwiczeń.


Miesięczny koszt dostępu do platformy to 79zł. 

Do 29.07. promocyjna cena 59zł.


Dzięki treningom na platformie Body Restart:

Platforma Body Restart jest skierowany do osób:

 • chcących trenować w zgodzie z ciałem, bez zmuszania się do nadmiernego wysiłku
 • chcących poprzez trening wyciszyć układ nerwowy
 • odczuwających fizyczne skutki życia w stresie
 • prowadzących siedzący tryb życia
 • które czują się zastane, zesztywniałe
 • chcące zwiększyć aktywność fizyczną przy pracy zdalnej
 • nie mających czasu na długie treningi
 • chcących wzmocnić mięśnie
 • chcących popracować nad swoją kondycją
 • chcących ćwiczyć w domu bez dodatkowego sprzętu

Podczas każdego treningu pokazuję zarówno podstawowe, jak i trudniejsze warianty ćwiczeń. Mówię o tym, które mięśnie powinny pracować w danym ćwiczeniu, jakie odczucia z ciała mówią o prawidłowym wykonaniu, a jakie są znakiem, że technika nie jest prawidłowa oraz w jaki sposób ciało może mówić Już nie mam siły. Potrzebuję chwilę przerwy. Dzięki tym wskazówkom będziesz mieć możliwość wsłuchiwania się w ciało i zrozumienia sygnałów zwrotnych. Nauczysz się również dostosowywać technikę, poziom zaawansowania oraz dynamikę wykonywania ćwiczeń do swojego aktualnego stanu.

Korzyści z wykonywania treningów na platformie Body Restart

 • uspokojenie autonomicznego układu nerwowego- wyciszenie i przejście w stan relaksu
 • zmniejszenie cielesnych skutków życia w stresie
 • lepszy kontakt z ciałem
 • zmniejszenie sztywności w ciele
 • zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa spowodowanych siedzącym trybem życia
 • lepsza postawa ciała na co dzień
 • wzmocnienie mięśni
 • zwiększenie funkcjonalności ciała
 • zwiększenie mobilności stawów
 • poprawę kondycji fizycznej oraz wydolności 

Miesięczny koszt dostępu do platformy to 79zł.

Do 29.07. promocyjna cena 59zł.

Jeśli masz pytania, wątpliwości odnoście platformy pisz śmiało na kontakt@ankahostynska.pl

Od 24.07. przez miesiąc będą się pojawiać nowe półgodzinne treningi rozluźniające ciało i umysł.

Trenujemy całościowo. Każdy znajdzie coś dla siebie, odpowiednie na dany dzień, nastrój, swoje możliwości. Aktualnie są dostępnych jest szesnaście półgodzinnych treningów oraz osiem dwudziestominutowych, a wśród nich :

- rozciąganie statyczne i dynamiczne
- ćwiczenia rozluźniające
- wzmacnianie zarówno mięśni stabilizacyjnych, jak i mięśni szkieletowych z obciążeniem własnego ciała,
- trening funkcjonalny,
- cardio czyli wzmacnianie układu krwionośnego i oddechowego,
- treningi interwałowe,
- treningi obwodowe.

Treningi są tak zaplanowane, że jeśli będziesz mieć czas i ochotę na dłuższy wysiłek, to będziesz mogła/mógł połączyć dwa nagrania i trenować przez godzinę. 

Wszystkie nagrania znajdują się na platformie ankahostynska.pl, więc jedyne czego potrzebujesz, to komputer do wyświetlania nagrań oraz matę i parę domowych sprzętów, których użyjemy jako przyborów treningowe, czyli krzesło, koc, ściana, dwie półlitrowe butelki (lub hantelki jeśli posiadasz), pasek. Do niektórych treningów mogą przydać się dwie piłeczki tenisowe lub do masażu.

Dodatkowo możesz dołączyć do grupy wsparcia na facebooku, gdzie jest możliwość zadawania pytań odnośnie wykonywanych ćwiczeń, rozwiewania swoich wątpliwości. W razie potrzeby będę tam prezentować inne warianty ćwiczeń, jeśli się okaże, że z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie wykonać tych prezentowanych na nagraniach.

Co wyróżnia treningi na platformie Body Restart


 • treningi nastawione na słuchanie sygnałów płynących z ciała
 • sposób wykonywania ćwiczeń, który pozwala wyciszyć układ nerwowy
 • zwrócenie uwagi na poprawę świadomości ciała, kontaktu z nim i jego funkcjonalności
 • realny wpływ na kolejne nagrywane treningi- biorę pod uwagę aktualne potrzeby uczestników 
 • dostosowuję poziom zaawansowania treningu do uczestników, pokazuję trudniejsze i łatwiejsze wersje ćwiczeń, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą wersję na swoje możliwości danego dnia
 • pokazuję modyfikacje ćwiczeń dla osób m.in. ze zwiększoną masą ciała czy problemami zgłoszonymi przez uczestników kursu
 • do większości treningów nie potrzebujesz żadnych specjalnych sprzętów, wystarczy mata lub kawałek dywanu i to co masz w domu, czyli sprzęt typu krzesło, koc, kawałek ściany itp. W niektórych nagraniach wykorzystuję hantle, które możesz zastąpi
 • krótkie, ale wszechstronne treningi, które możesz wykonać nawet w trakcie przerwy w pracy (o ile pracujesz zdalnie :))

Kurs poprowadzi

Anka Hostyńska

trenerka personalna, instruktorka fitness i tańca, akupunkturzystka, zaawansowana Providerka TRE®


Jej przygoda ze sportem na poważnie zaczęła się osiemnaście lat temu, gdy ukończyła kurs instruktora fitness. Niewiele później przyszedł taniec. Przez kilka lat występowała solo oraz z zespołem na wielu międzynarodowych scenach. Ukończyła studium fizjoterapii.
Uczyła na kursach instruktora fitness oraz wykładała w szkole policealnej, m.in. biomechanikę. 

W 2011 roku uległa wypadkowi, który przekreślił jej karierę taneczną, zmusił do odpoczynku i wywrócił życie do góry nogami. Zafascynowała się medycyną chińską oraz świadomą pracą z ciałem oraz sama przeszła długą drogę do nawiązania zdrowej relacji ze swoim ciałem.

To wszystko sprawiło, że dziś podchodzi z większym szacunkiem do ciała, zarówno w trakcie ćwiczeń, jak i w życiu. Podczas zajęć grupowych oraz treningów uczy przede wszystkim czucia swojego ciała. Pozwalania być ciału przewodnikiem w trakcie treningu. Zwolenniczka świadomej pracy podczas ćwiczeń. Jej motto: "Trening to rozmowa z ciałem, a nie wydawanie rozkazów".

Specjalistka od wyciszania/regulacji układu nerwowego poprzez ćwiczenia.

  Przez piętnaście lat pracowała jako instruktorka fitness prowadząc zajęcia grupowe

  Od 2011r. prowadzi treningi indywidualne jako trener personalny

  Od 2014r. prowadzi treningi indywidualne online

  Od 2018r. prowadzi kursy online


  Miesięczny koszt dostępu do platformy to 79zł.

  Do 29.07. promocyjna cena 59zł.  Przykładowe dwa treningi z platformy 

  Opinie uczestników prowadzonych przeze mnie kursów online:

  "Chciałam więc napisać, że bardzo ale to bardzo ten trening zwiększył świadomość mojego ciała. Dbam i myślę o mdm zwłaszcza podczas treningu - i widzę, jak niemal nikt w ogóle nie zwraca na to uwagi! I odkąd kurs ruszył, właściwie nie bolał mnie mój lędźwiowy kręgosłup! Dziękuję bardzo za ten kurs"

  “Jak zrobię pełne zajęcia z Tobą , to od razu czuję się w pełni rozluźniona, nie ma bólu w łopatkach i zawsze te zajęcia na górną część ciała dają mi ogromną przyjemność na koniec.”

  “Nie wyobrażam już sobie mojego życia bez tych ćwiczeń.  Jest to dla mnie cudowne zadbanie o moje ciało po dniu pracy przed komputerem. Czuję jak z każdą minutą ćwiczeń napięcia odpuszczają i robi się więcej luzu w ciele. Szczególnie barki, szyją i klatka piersiowa, które się u mnie mocno spinają, są luźniejsze, dzięki.  Polecam, zadowolona ćwicząca. ”


  "Dlaczego lubię tę formę ćwiczeń? Bo po pierwsze w obecnej sytuacji nie ma mowy, żeby się wybrać do klubu na zajęcia grupowe. Po drugie mam motywację, bo kręgosłup boli mnie zdecydowanie mniej, a po trzecie nie mam jak szukać wykrętów “że dzisiaj jest brzydko”, “że nie zdążę na zajęcia” tylko rozwijam matę i ćwiczę. I za to jestem Ci wdzięczna”

  Jeśli masz pytania, wątpliwości odnoście kursu pisz śmiało na kontakt@ankahostynska.pl

  Miesięczny koszt dostępu do platformy to 79zł.

  Do 29.07. promocyjna cena 59zł.  .