Webinar

Dlaczego nie każdy wejdzie łatwo do IT w 2021 roku

- Jaki plan działania przyjąć?

CZWARTEK 25.03.2021 GODZINA 19:00

👉 Chciałbyś wiedzieć, jak sytuacja w branży IT zmieniała się na przestrzeni ostatnich kilku lat?

👉 Zastanawiasz się, jaki wpływ na IT miał pierwszy rok pandemii COVID-19?

👉 Chciałbyś zmienić zawód i pracować w IT, ale nie wiesz, od czego zacząć?

👉 Być może już pracujesz z programistami, ale w dalszym ciągu pojęcia, którymi się posługują, są dla Ciebie czarną magią?


Jeśli choć jedno z powyższych pytań wydaje Ci się być skierowane wprost do Ciebie, bądź z nami w czwartek, 25.03!  Wspólnie przyjrzymy się aktualnej sytuacji na rynku pracy oraz wpływowi pandemii na branżę IT. Podpowiem Ci, jakie 3 kroki koniecznie musisz podjąć, aby zmienić branżę skutecznie. Dowiesz się, jakie możliwości oferuje IT oraz co możesz zrobić, aby lepiej rozumieć osoby techniczne, jeśli nie studiowałeś informatyki.

00 Days
00 Hours
00 Mins
00 Secs

Pobierz nagranie webinaru


Marta Stopyra

Nazywam się Marta Stopyra i w branży IT działam od 2013 roku. Na co dzień prowadzę zespoły programistyczne w roli menedżera projektów. Aktywnie działam również jako Scrum Master pomagając klientom w zwinnej transformacji. Uwielbiam uczyć innych i patrzeć jak wzrastają nie tylko na płaszczyźnie merytorycznej, ale także osobowiściowej. Właśnie z potrzeby dzielenia się wiedzą latem 2019-go roku rozpoczęłam projekt Digitally Her, gdzie w prostych słowach opowiadam o IT. Prywatnie kocham być obywatelką świata, podróżować, poznawać nowe języki obce i praktykować jogę.


Jeśli to wszystko wydaje Ci się interesujące..

...udostępnij znajomym, którym również to się przyda!

.