O sebepoznávání s koňmi, 26.11. 20:00

WEBINÁŘ

Prostřednictvím setkávání a interakce s koňmi, mají lidé možnost objevovat a zřetelně si uvědomovat svá vnitřní přesvědčení, obvyklé způsoby navazování vztahů s ostatními a svůj vliv na okolní svět. Koně nesoudí, nenálepkují a vždy reagují na opravdový stav našeho vnitřního vědomí.

Lidé v přítomnosti koní vnímají hluboké naslouchání, přijetí a pochopení.

Jejich srdce se otvírají a pociťují vnitřní jistotu, kterou běžně nezažívají, a která jim umožňuje spojit se s jejich celým potenciálem a stát se více tím, kým opravdu jsou.

Zajímá vás, co můžete prostřednictvím koní objevit právě vy? 

Láká vás vyzkoušet to, ale chcete nejdříve víc porozumět, jak taková setkání s koňmi probíhají?

Potřebujete se na něco, pro vás důležitého, zeptat?

Zaregistrujte se na webinář a dostanete neveřejný odkaz, přímo na živé vysílání, kde budete moct položit své otázky.

26.11.2017

20:00 -21:30

O čem webinář bude:

  • Můj příběh, proč a jak jsem se stala koučem a fasilitátorem osobního rozvoje s koňmi.
  • Proč jsou koně, v roli mentorů, průvodců, učitelů, tak úžasní.
  • Jak přesně setkání s koňmi probíhají.
  • Příběhy z praxe. 
  • Odpovědi na vaše konkrétní dotazy.

Autor: Simona Šašková

 

Vyměnila jsem úspěšnou kariéru v korporátním prostředí, za hluboce smysluplnou práci v osobním rozvoji lidí i týmů. Propojuji dlouholeté zkušenosti s vedením a rozvojem lidí, s láskou ke koním, kteří byli mými průvodci i vášní od dětství, více než 30 let.

Jako jediná v  ČR pracuji s know how, které jsem získala během ročního výcviku v The Academy of Coaching with horses (Colorado). Kathy Pike, autorka tohoto programu,  patří v USA k průkopníkům, a leaderům v této oblasti a vychází z 15-ti let praktických zkušeností s individuálními i korporátními klienty.

Mým cílem je nabídnout klientům bezpečný prostor pro osobní rozvoj s koňmi, který bude nejen intenzivním zážitkem, ale přispěje k plnému prožívání jejich života.

Druhým, a neméně důležitým posláním, tak jak ho cítím, je změna toho, jak jsou lidé zvyklí koně vnímat - vidět je, ne jako nástroj pro naplnění svých cílů, nebo hračku, ale jako moudré bytosti, které nám lidem mohou pomoct vyrovnat se svými vlastními i kolektivními výzvami, s větší odvahou, lidskostí a láskou.

Začínáme za

dnů
hodin
minut
vteřin
MailerLite