Językowa Siłka

Online Camp (10-16.08)

poznaj sekrety samodzielnej nauki języków! 

Językowa Siłka Online Camp to 7 dni, dzięki którym odkryjesz naukę języków na nowo!

Dlaczego warto?

Droga do wolności językowej w dowolnym języku

Poznasz tajniki samodzielnej nauki, które pozwolą Ci nauczyć się każdego języka obcego. Moje metody opracowałem na bazie odkryć naukowych z dziedziny języków oraz psychologii, a także doświadczenia w nauce 9 języków oraz pracy w roli Trenera Językowego.

Rozwój w grupie

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy uczestników campu, gdzie codziennie będziemy prowadzić dyskusje i wspólnie wspierać się w językowym rozwoju. Osobiście będę doradzał wszystkim uczestnikom. Członkowie grupy będą też mieli dostęp do specjalnie przygotowanych ćwiczeń.

Twoja Językowa Strategia

Zbudujesz z moją pomocą Twoją językową strategię. Twoją czyli dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Strategia ta będzie zbiorem metod i narzędzi dostosowanych do Twojego stylu nauki i charakteru, co sprawi, że nauka wreszcie zacznie sprawiać Ci przyjemność!

Patryk Topoliński

Pomysłodawca i założyciel Językowej Siłki oraz wyzwania Język w Rok. Mówię po: polsku, angielsku, hiszpańsku, rosyjsku, szwedzku, włosku, francusku, grecku oraz portugalsku (akcent brazylijski). Obecnie uczę się języka niemieckiego. Wierzę, że nauka języków może być przyjemnością oraz pomagam Polakom odkrywać naukę języków na nowo. Jestem autorem książki “Językowa Siłka – skuteczne metody nauki języków” oraz podręcznika “Matura z języka na 100%”. Pracuję jako Trener Językowy. 

W 2019 roku z zastosowaniem moich metod nauczyłem się w rok języka greckiego od zera do poziomu swobodnej komunikacji. W niniejszym filmie możesz zobaczyć jak dogadywałem się po grecku w Atenach po zaledwie 11 miesiącach nauki:

Językowa Siłka Online Camp

Jak to działa?

Codzienne webinary

Przez 7 dni od poniedziałku do niedzieli, będziemy się spotykać na grupowych webinarach na żywo, podczas których przekażę Ci wiedzę dotyczącą najważniejszych kwestii związanych z samodzielną nauką języków. Będą to przede wszystkim praktyczne wskazówki oparte na moim doświadczeniu oraz wiedzy naukowej. Cały Camp odbędzie się w 100% online dlatego możesz uczyć się ze mną z dowolnego miejsca na świecie. 

Wszystkie webinary odbędą się w formie transmisji na żywo w grupie uczestników na Facebooku! NIE będzie wymagane pobieranie żadnych zewnętrznych aplikacji ani oprogramowania.

Dostęp do materiałów już na zawsze

Dostęp do wszystkich materiałów dostępnych na Campie nie jest ograniczony czasowo. Dlatego jeśli nie dotrzesz na jakiś webinar, zawsze będzie możliwość by obejrzeć go z odtworzenia. Mało tego - równie dobrze możesz do wszystkich nagrań wrócić nawet po roku i obejrzeć je wszystkie naraz jak nowy sezon ulubionego serialu na Netflixie. ;)

Grupa Uczestników Campu

Wykupując bilet otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, do której będą mieli dostęp tylko uczestnicy Campu. W trakcie trwania Campu, w grupie codziennie będą odbywały się prowadzone przeze mnie dyskusje oraz dostępne będą dodatkowe materiały. Również po zakończeniu Campu grupa pozostanie aktywna.

Czego się nauczysz?

Data: 10-16 sierpnia

Dzień 1

Poniedziałek 19:00: Moc Motywacji (1h)

Praktyczna wiedza na bazie najnowszych odkryć psychologicznych dotycząca motywacji, wytrwałości, samodyscypliny i budowania nawyku nauki, która pomoże Ci uczyć się z pełnym zaangażowaniem!

Dzień 2

Wtorek 19:00: Fundamenty Słownictwa (1h)

Nauka słownictwa wbrew pozorom nie jest aż tak trudna, jak na pierwszy rzut oka się wydaje. Przedstawię Ci najlepsze narzędzia nauki oraz system powtórek, który sprawi, że Twoja pamięć Cię pozytywnie zaskoczy. ;) 

Dzień 3

Środa 19:00: Grymaśna Gramatyka (1h)

Dowiesz się czy jesteś gramatycznym entuzjastą czy może gramatycznym sceptykiem i dzięki temu dostosujesz naukę gramatyki do swoich naturalnych predyspozycji!

Dzień 4

Czwartek 19:00: Jak zrozumieć native speakera? (1h)

Na tym etapie pora poznać najlepsze narzędzia do ćwiczenia sprawności rozumienia ze słuchu oraz czytania ze zrozumieniem. Dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby wreszcie być w stanie zrozumieć native speakerów Twojego wymarzonego języka!

Dzień 5

Piątek 19:00: Mityczne Mówienie (1h)

Opowiem Ci jak zacząć naukę języka, aby bariera w mówieniu... nie miała nawet możliwości się pojawić. A jeśli już masz barierę w mówieniu, pokażę Ci jak krok po kroku ją przełamać!

Dzień 6

Sobota 19:00: Skuteczna Strategia (1h)

Metody i narzędzia to jeszcze nie wszystko. Teraz pora wszystko to spiąć w spójną strategię. Dzięki moim technikom stworzysz Twój osobisty system nauki języków! Twój czyli złożony z metod i narzędzi dostosowanych do Twojego charakteru i predyspozycji. Dzięki indywidualnej strategii nauka wreszcie zacznie sprawiać Ci przyjemność!

Dzień 7

Niedziela 20:00: Case Studies (2h)

Więcej opowiem już podczas Campu, ponieważ dokładny kształt tego webinaru zależy od uczestników Campu. 

Potraktujmy to jako niespodziankę. Obiecuję, że na ostatni dzień szykuję coś wyjątkowego! ;) 

Cena biletu:

99 zł

Najczęściej zadawane pytania:

1.

Kupię bilet i co dalej?

Po zakupieniu biletu otrzymasz ode mnie wiadomość e-mail, w której zawarte będą wszystkie szczegóły oraz link do zamkniętej grupy na Facebooku przeznaczonej dla uczestników kursu.

2.

Dla kogo jest ten kurs?

Najbardziej polecam udział tym, którzy bardzo chcą się nauczyć języka, ale od dłuższego czasu stoją w miejscu lub mają barierę w mówieniu albo odczuwają chaos w nauce. W przypadku takich osób wierzę, że mogą się zadziać prawdziwe cuda!

3.

Czy z tą wiedzą nauczę się każdego języka?

Tak! Jako autor programu merytorycznego jestem poliglotą, mówię w 9 językach. Dlatego też wszelkie materiały opracowuję w taki sposób, aby z ich pomocą moi kursanci mogli opanować dowolny język od zera do płynności.

4.

Czy będzie opcja zadawania pytań?

Tak, na każdym webinarze będzie opcja zadawania pytań. Ponadto będę się codziennie udzielał w grupie uczestników na Facebooku.

5.

Czy jest jakiś wymóg co do wieku uczestników?

Nie, aczkolwiek nie jest to kurs dla dzieci. Ale już dla nastolatków jak najbardziej!

6.

Czy Camp nada się dla osób, które są już w trakcie nauki, czy tylko dla początkujących?

Nada się dla wszystkich tych, którzy nie mają doświadczenia w SAMODZIELNEJ nauce, niezależnie od poziomu osiągniętego w konkretnym języku. Raczej nie jest to coś dla osób, które uczą się samodzielnie i mają świetne efekty.

7.

Jakie są wymagania sprzętowe?

Jedynym wymaganiem technicznym jest dostęp do internetu. Oprócz tego przyda się trochę czasu i całe mnóstwo zaangażowania i dobrej energii! ;)

8.

Czy warto się zapisać jeśli jestem w tym czasie na urlopie lub pracuję?

Webinary będą dostępne do obejrzenia zarówno po pracy, jak i po urlopie - w skrócie zawsze! Jeśli będzie potrzeba o coś dopytać, doprecyzować, to będę się udzialał w grupie uczestników i odpowiadał na wszystkie pytania. Również po zakończeniu trwania Campu.

9.

Czy będzie możliwość późniejszego zakupu dostępu do webinarów?

Nie. Dostęp do webinarów będzie dostępny tylko dla osób, które wykupią bilet przed rozpoczęciem Campu.

Uczestnicy będą mogli obejrzeć webinary z odtworzenia w dowolnym momencie, ale nie będzie ani możliwości późniejszego kupna dostępu do webinarów, ani dołączenia do Campu już po jego rozpoczęciu. Następna okazja, aby wykupić dostęp do webinarów z Campu, będzie miała miejsce najwcześniej dopiero przy następnej edycji Campu (czyli za rok).

Zdobądź swój bilet już dziś!

Do końca zapisów pozostało tylko...

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Cena biletu:

99 zł

Językowa Siłka Online Camp to jedyna taka okazja, aby skorzystać z mojego autorskiego programu, podczas którego nauczę Cię jak uczyć się języków samodzielnie, szybko i skutecznie! Po wykupieniu biletu otrzymasz ode mnie maila z linkiem do zamkniętej Grupy Uczestników na Facebooku!

.