Uważasz, że kuchnia bez glutenu i alergenów jest skomplikowana?

Wydajesz krocie na różne mąki i wyszukane produkty?

Pobierz checklisty produktów niezbędnych w kuchni bezglutenowca i alergika, z których ugotujesz i upieczesz wszystko, co zechcesz.

Bez marnowania pieniędzy na te niepotrzebne, zalegające w szafkach!

Co dostaniesz na swoją skrzynkę e-mail po zapisie?

  1. Dwie listy prostych składników, które warto mieć w kuchni, by szybko i sprawnie przygotować każdą potrawę bez glutenu lub bez nabiału i innych alergenów;
  2. Wygodny format listy do wydruku sprawi, że już na pierwszy rzut oka będziesz wiedzieć czy masz wszystko co potrzebne;
  3. Listy zawierają tylko niezbędne składniki, byś nie marnowała pieniędzy i miejsca w szafkach na rzeczy, których nie zużyjesz, aż w końcu minie ich termin ważności.
  4. Co 2 tygodnie otrzymasz ode mnie dodatkowe maile ze wskazówkami, które sprawią, że pieczenie i gotowanie na diecie będzie łatwe i przyjemne.


Cześć, nazywam się

Karolina Nicpoń

I jestem znana z tego, że nie komplikuję gotowania.

Gotuję i piekę bez alergenów i glutenu od 7 lat. Od 3,5 roku dzielę się moją wiedzą z czytelnikami bloga Nicpoń w kuchni.

Moim celem jest pokazanie, że kuchnia bezglutenowa, bez nabiału, jajek i cukru nie jest wcale trudna i skomplikowana, jak się o niej słyszy. Mając pod ręką kilka podstawowych, niedrogich produktów, jesteś w stanie robić w kuchni cuda!

Podaj maila, a wyślę Ci niezbędniki i nauczę gotować i piec bez glutenu i alergenów w sposób prosty, niedrogi i bardzo smaczny!

Pobierz checklisty

z podstawowymi produktami, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenia bez glutenu, mleka, jajek i innych alergenów.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Karolina Nicpoń NIP: 6272499376, właściciel bloga nicponwkuchni.pl adres e-mail:kontakt@nicponwkuchni.pl Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.