Zdobędziesz wiedzę i umiejętności 

oraz wypracujesz ACTową postawę!

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Dzięki formie online możesz korzystać ze szkolenia pijąc kawę przy swoim biurku. Program jest tak ułożony, abyś w przystępny sposób i kompleksowo przygotował_a się do ACTowej pracy.

Korzyści:

  • masz do dyspozycji nagrania wideo z wiedzą teoretyczną
  • 5 praktycznych modułów pogłębiających Twoje umiejętności z zakresu heksafleksu (czyli 6 podstawowych procesów ACTowych składających się na elastyczność), roli coach/terapeuty w procesie, kontraktowania, relacji coachingowej/terapeutycznej
  • 2 spotkania skupione tylko na treningu umiejętności ACTowych
  • superwizja z byłym przewodniczącym Stowarzyszenia ACBS Polska (ACTowe stowarzyszenie)
  • konsultacja do wykorzystania w trakcie nauki
  • karty pracy do wykorzystania od razu z klientem
  • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, na której pogłębiamy wiedzę dzieląc się informacjami, odpowiadając na pytania, będąc razem
  • egzamin potwierdzający Twoją wiedzę i umiejętności i do tego certyfikat
  • 48 punktów CCE - szkolenie dostało akredytację ICF i dzięki niemu masz możliwość zdobycia punktów doszkalających jako coach

Tak o szkoleniu mówią inni

"Bardzo polecam szkolenie każdemu, kto chciałby lepiej wspierać swoich Klientów. Z Asią od A do Z przejdziesz przez każdy z 6 procesów ACT zarówno pod względem wiedzy, jak również praktyki. Superwizja i egzamin także pozwolą kompleksowo spojrzeć na swoje kompetencje." 

Marek Krzyżanowski

"Warsztaty prowadzone przez Joannę Gawrońską z coachingu akceptacji i zaangażowania były dla mnie nie tylko okazją do zdobycia ACT-owych umiejętności coachingowych. Dzięki doświadczeniowemu charakterowi tych zajęć lepiej poznałem siebie i udało mi się uporządkować niektóre rzeczy wewnątrz mnie." 

Tomasz Wojczak

Hubert Czupała

▬▬▬▬▬▬▬

Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu im. Jana Gutenberga w Moguncji oraz Szkoły Psychoterapii CBT EDU w Warszawie. 

Jestem przewodniczącym Association for Contextual Behavioral Science Polska, wykładowcą akademickim i psychoterapeutą. W pracy klinicznej i naukowej specjalizuję się w nowych formach terapii opartych na dowodach naukowych. 

Kieruje pracą zespołu Ośrodka Terapii Poznawczych i Behawioralnych w Poznaniu. Prowadzę szkolenia zawodowe dla specjalistów oraz realizuje ogólnopolskie i międzynarodowe projekty edukacyjne z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego.

Joanna Gawrońska

▬▬▬▬▬▬▬

Pracuję jako terapeuta w nurcie Terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT, terapeuta uzależnień oraz coach ACC. Zdobyłam akredytację ICF na poziomie ACC. Pracują również w charakterze wykładowcy na poznańskim Uniwersytecie SWPS, gdzie wykładam ACT. 

Należę do zarządu stowarzyszenia Association for Contextual Behavioral Science Polska, gdzie aktywnie promuję wiedzę na temat nauk kontekstualnych.

Jako trener prowadzę warsztaty zarówno z terapii ACT, coachingu ACC jak i szkolenia dla biznesu (umiejętności miękkie, menedżerskie, z efektywności) Organizuję warsztaty z rozwoju osobistego bazujące na terapii ACT, głownie z samoakceptacji i dystansu do siebie.

Celem coachingu akceptacji i zaangażowania jest zwiększenie elastyczności psychologicznej. Elastyczność jest to właśnie umiejętność bycia świadomym i otwartym na doświadczenia, wydarzająca się w chwili obecnej oraz wyboru działań zgodnie z naszymi wartościami. Składa się na nią sześć procesów: defuzja, akceptacja, kontakt z chwilą obecną, ja jako kontekst, wartości oraz zaangażowane działanie. Połączone tworzą heksafleks. Więcej o ACT znajdziecie tutaj: https://joannagawronska.pl/pod...

Program szkolenia

▬▬▬▬▬▬▬

11.12.2021 Moduł 1 Wprowadzenie. Założenia Acceptance and commitment coaching.
12.12.2021
Moduł 2 Odkrywanie wartości i budowanie konceptualizacji na proces
22.01.2022
 Moduł 3 Budowanie świadomości klienta i relacja coachingowa
23.01.2022
 Moduł 4 Miejsce akceptacji i defuzji w procesie
19.02.2022
  Moduł 5 Jak być tu i teraz i być kontekstem JA
20.02.2022
  Moduł 6 – trening portlandzki
11.03.2022 (17:00-20:30) Superwizja
13.03.2022
 Moduł 7 – trening portlandzki
8.04.2022 (9:00-12:30) Superwizja
10.04.2022
  Egzamin

Moduły będą odbywały się w godzinach od 9:00 do 14:00. 

Program zdobył 48 punktów CCE ICF!

Koszt szkolenia w promocyjnej cenie to 3150zł. 

00 dni
00 godziny
00 minuty
00 sekundy

PRAKTYKA, PRAKTYKA, PRAKTYKA​

Szkolenie jest tak skonstruowane, abyś mógł jak najwięcej ćwiczyć ACC. Widza i narzędzia to jedno, ale poczucie ACC i nabycie postawy to drugie. Aby wzmacniać klienta w jego zmianie, potrzebujesz wzmocnić siebie w elastyczności psychologicznej. Pomiędzy modułami dostaniesz rzetelną wiedzą (podstawy filozoficzne, etyka pracy, RFT, wiedza o heksafleksie, kontekście), którą przekujemy w praktykę. Zorganizowałam bezpieczną przestrzeń „laboratorium ciekawości”, gdzie będziesz mógł przyjrzeć się sobie przez pryzmat ACC oraz przećwiczyć narzędzia, metody, metafory oraz sytuacje trudne, które spotkają Cię z klientem. 

Treningi portlandzki pozwolą utrwalić nabyte kompetencje, a superwizja wzmocni poprawne zachowania, pomoże z trudnościami i wskaże obszary do rozwoju.

KTO SKORZYSTA NA SZKOLENIU?

Jeśli jesteś:

  • Coachem
  • Terapeutą
  • Psychologiem
  • Trenerem
  • Konsultantem
  • Specjalistom w zakresie rozwoju zawodowego
  • Dyrektorem
  • Kierownikiem 
  • Wszystkich, którzy chcą rozwijać kompetencje profesjonalnego coacha według standardów i Kodeksu Etycznego ICF
  • sympatyków ACTu, chcących poznać to podejście bliżej
  • wszystkich tych, którzy chcieliby wykorzystywać ACT w swojej pracy zawodowej

* nie jestem płatnikiem VAT

Patronaty

.