ePoradnik - 3 kroki do uwolnienia od PMS i życia w zgodzie z cyklem kobiecym.

Witaj Piękna Kobieto.
Cieszę się, że tutaj jesteś i pragniesz zadbać o swoje ciało. Wszystko co dzieje się z Twoim ciałem jest wynikiem przemian jakie zachodzą podczas Twojego cyklu menstruacyjnego. My kobiety uważane jesteśmy w tradycji jogi Kundalini za pierwotną energię/siłę i każda kobieta nosi w sobie niezwykłe błogosławieństwo, którym jest moc kreowania i tworzenia.

Kobieta posiada system nerwowy 11 razy silniejszy od mężczyzny. Nasza aura jest 16 razy silniejsza od aury mężczyzny. Kobiety obdarzone są wyjątkową intuicją, inteligencją, wrażliwością i subtelnością. Z natury jesteśmy cierpliwe, wytrzymałe i silne, ale potrzebujemy nauczyć się na nowo żyć w swoim ciele, aby z niego korzystać i cieszyć się siłą cały cykl.

Nasze możliwości i dary wymagają od nas jednocześnie większej uwagi i odpowiedniego traktowania, aby cieszyć się swoją siła cały miesiąc. Mężczyzna regeneruje się w czasie 24 godzin. My kobiety w 28 dni.

PMS, PCOS, bolesne miesiączki, trądzik, problemy z tarczycą i innymi hormonami, nadwaga, depresja, endometrioza, zespół jelita drażliwego, bezsenność
i wiele innych chorób, na które aktualnie cierpią kobiety, są efektem NIEZROZUMIENIA potrzeb kobiecego ciała i organizmu.

Skoro czytasz tą wiadomość, wiem już, że jesteś gotowa zadbać o swoje ciało i nauczyć się go słuchać. Zapraszam Cię do pobrania DARMOWEGO ePoradnika " 3 kroki do uwolnienia od PMS i życia w zgodzie z kobiecym cyklem.".