Newsletter, który nie jest dla wszystkich.


Chcesz „trochę” więcej niż reszta?

Dołącz do naszego newslettera, który skierowany jest do osób, które podobnie do mnie wierzą,
że wystarczy chcieć „trochę” więcej, by przejść drogę z punktu A do punktu B. 

Newsletter wysyłam raz w tygodniu w każdy poniedziałek.

Wypełnij formularz i dołącz do naszego newslettera

Czego możesz się spodziewać?


Co wysyłam w newsletterach?

Zobacz przykłady

Newsletter składa się z 4 sekcji, w których znajdziesz ciekawe linki, narzędzia. Możesz liczyć na książkę oraz zagdnienie związane z marketingiem i technologią.

Wysłany 30 marca

COVID-19 a marketing

Wysłany 6 kwietnia

Kreatywność, czyli co?

Moja misja


Marketingiem zajmuję się od 8 lat. Na studiach uruchomiłem swój pierwszy projekt pt. „Świadomy Słuchacz”. Dość szybko połknąłem bakcyla i zanim się zorientowałem, to znajomi zaczęli do mnie wołać „Ty bocie”. 

O pozycjonowaniu w marketingu nauczyłem się kilka lat później, bo swoją wiedzę i doświadczenie od początku czerpię z dwóch rzeczy: praktyki i książek.

Jestem Rzecznikiem, a co za tym idzie, głęboko wierzę w to co robię. Od zawsze ufałem intuicji, która przy odrobinie szczęścia pozwala mi się dziś w pełni realizować zawodowo. Właśnie tym chciałbym się z Tobą dzielić na łamach bloga i dostarczać wartość. Górnolotnie?

Pracując nad własną marką jasno określiłem siebie jako (pisownia oryginalna):

„Jestem pasjonatem, który nie boi się nowych rozwiązań. Jestem praktykiem, dzięki czemu przekazywana wiedza bazuje na doświadczeniu. Odbiorca otrzymuje wiedzę sprawdzoną w życiu. Jestem szczery, uznaję wysiłek innych. Angażuję się we wszystko sercem i umysłem”

W całej tej przygodzie z marketingiem kładę ogromny nacisk na odpowiedzialność za wypowiadane słowa, a moją misją jest dostarczać sprawdzoną wiedzę, która pomaga w wykonaniu „pierwszego kroku” i inspiruje do działania. To mój prywatny drogowskaz.

Pierwszy krok nie musi być trudny, a to tylko początek do lepszego jutra.

W ciągu kilku lat zrealizowałem kilkadziesiąt projektów, dziś wdrażam chatboty dla dużych korporacji prowadząc własną firmę. Jeszcze nie tak dawno razem z przyjacielem nagrywałem vloga, a dziś tworzę własny podcast. Przez blisko 2 lata rozwijałem Prasówkę zSieci w Messengerze, a od 2017 roku publikuję Kalendarz Marketera oraz projekt z książkami na cały rok. 

Newsletter to tylko początek tego co chciałbym Ci zaoferować.


Zapisz się do newlettera

Otrzymuj newsletter w każdy poniedziałek, gdzie znajdziesz najważniejsze wiadomości ze świata marketingu, otrzymasz garść narzędzi. Każdy newsletter ma swój temat przewodni związany z marketingiem i technologią.

.