English for Mummies and Daddies

Podaruj swojemu dziecku dwujęzyczność

Przyswajanie języka w zaciszu domowym bez drogich kursów, dojazdów i kilkunastu lat spędzonych z nosem w podręcznikach.  Jak to zrobić?

Czym są ebooki z serii

English for Mummies and Daddies?

Pierwszymi na rynku kompendiami z gotowymi wyrażeniami dla rodziców chcących wprowadzać język angielski w swoich domach. W naturalny i najbardziej efektywny sposób: poprzez otaczanie dzieci językiem i wprowadzaniem go do codziennej komunikacji i zabaw. Pobierz fragment i przekonaj się jakie to łatwe!

Dołącz do społeczności dwujęzyczności zamierzonej

Zajrzyj na bloga

Tu dowiesz się, czym jest dwujęzyczność zamierzona, poznasz metody jej wprowadzania i znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. Zapraszam do lektury!

Sklep dla rodziców

Znajdziesz tu pierwsze na rynku materiały dla rodziców chcących dać swoim dzieciom szansę na dwujęzyczność. Dwujęzyczne książeczki, wytrzymałe karty edukacyjne oraz praktyczne ebooki.

"Mamy mówią po angielsku"

Do tej grupy na Facebooku możesz zgłosić się z każdą zagwozdką językową i dostać bezzwłoczną odpowiedź na swoje pytanie z gatunku „Jak to powiedzieć po angielsku".

Napisałam książkę dla dzieci!

Zapraszam do zapoznania się z dwujęzyczną książką dla dzieci o codzienności małego Niko. Fabuła po polsku oraz po angielsku, realistyczna fabuła, realia bliskie polskim dzieciom plus audiobook z wymową!

.