Twój aparat robi, co chce?

Przygotowałam dla Ciebie przyjazny, bezpłatny audiobook, dzięki któremu w końcu oswoisz swój aparat. Możesz go otrzymać już dziś, wystarczy, że zapiszesz się do Newslettera o dobrej fotografii:

Zrozum swój aparat

Czy wiesz, że wystarczy wykorzystywać jedynie 20% przycisków w aparacie, aby 80% Twoich zdjęć było świetnych technicznie?

Jeśli chcesz robić dobre zdjęcia, musisz bardzo dobrze poznać swój aparat. Z pewnością tak jak większość fotografujących, masz dosyć skomplikowanych instrukcji obsługi dołączanych do aparatów, pisanych językiem niezrozumiałym dla początkujących fotografów. 

Dlatego przygotowałam dla Ciebie przyjazny audiobook, dzięki któremu dowiesz się, jakie ustawienia aparatu stosować, aby robić dobre zdjęcia. Bez trudu porzucisz tryb auto i zaczniesz fotografować świadomie. Ja do tej wiedzy dochodziłam metodą prób i błędów przez kilka miesięcy.

Moje wskazówki są uniwersalne i sprawdzą się niezależnie od tego, jaki model aparatu posiadasz.

Od dziś masz wybór

Możesz nadal męczyć się w trybie automatycznym.

Albo...

...w 20 minut opanować tych kilka przycisków, niezbędnych do robienia dobrych zdjęć.

Jedyne, co musisz zrobić, aby otrzymać audiobook, to podać swoje imię oraz e-mail, na który mam Ci go przesłać. Jakie to proste, prawda? Tak proste, jak „Prosta instrukcja obsługi aparatu dla początkujących”.

dobry blog o fotografii
.